Treacle Moon

Ár:   €1.95   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 25.

Ár:   €1.95
Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Az ápolt kezekért és körmökért: a 'my coconut island' kéz- és körömápoló balzsam ápolja a kiszáradt bőrt és erősíti azt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, szilikon- és parabénmentes. Vegán termék.

norkak

2019. december 20.

Ajándékba kaptam, a száraz-ekcémára hajlamos bőröm is kedvelte, azonban nem vagyok egy nagy kókusz rajongó, így számomra az illata kicsit sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Dreya

2019. július 11.

Nagyon szeretem a kókusz illatot, így e kézkrémét is. A csomagolása minőségi termék benyomását kelti, és valóban cuki. Szuper száraz kezekre nem ezt használnám, de egyébként jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Birgo

2019. január 31.

Egyszerűen imádom, nagyon szeretem az illatát, igazi nyáridéző, nagyon jól hidratál, hamar felszívódik így nem hagy ragacsos érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Kitti199609

2018. augusztus 15.

Nagyon jó illata van,igazi kókuszos.A csomagolása is szuper.Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nagyon jó illata van,igazi kókuszos.A csomagolása is szuper.Hamar beszívódik.

Guppi

2018. július 31.

A cuki csomagolás ès az illata miatt szeretem a márka kèzkrèmeit. Hidratál, de volt ennèl jobb kèzkrèmem is. Ennek az illata nagyon enyhe, de nagyon finom, csak kár, hogy hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Neyerdua

2018. március 28.

A cuki, kézreálló csomagolás miatt választottam a termékcsaládból. Vacilláltam, hogy melyik színű vagy illatú legyen, végül győzött a kókusz! Ami kókuszos, minden jöhet! :) Nem bántam meg, de nekem ez nem az igazi (vagy legalábbis nem az "én-orromnak-való-igazi") kókusz illat, beszívódás után érzek benne valami szúrósságot, ami picit zavar. A hatása rendben van, közepesen hidratál (nyárra inkább el tudom képzelni). Leginkább azt szeretem benne, hogy szuper gyorsan felszívódik. Tuti kipróbálom valamelyik tesóját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

baepsae

2018. március 24.

Tündéri, kompakt csomagolás, ami bárhol elfér, szuperül hidratál, és emellé az illata is igazi kókusz, nekem a sűrű kókusztej jut eszembe róla, a színe enyhén sárgába hajló fehér. Sokszoros 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Mancsoska

2018. március 16.

Nagyon szeretem, gyorsan felszívódik és hidratál is. A kialakítása miatt tökéletes táskába dobós darab. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Ennie86

2018. január 19.

Egyszerűen beleszerettem a treacle moon termékeibe! :) Nagyszerű kis kézkrém ez is. Kevés is elég belőle. Hamar felszívódik és tényleg hidratál. Az illata pedig nagyon finom, nem mű kókuszos. A csomagolása is nagyon praktikus! :) Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

b0rzi

2017. október 23.

Régen ezért az illatért megvesztem, ma már olyan meh.... Nem igazán.
Szóval nagyon szerettem volna szeretni, és valóban azzal, hogy gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet eléggé megcélozza az ember lányának szíve csücskét, viszont gyakorlatilag többször kellett kennem a kezem ezzel egy nap mintha inkább be se kentem volna, azonnali segélynyújtásra (bár nem vészhelyzetre kell gondolni) jó, de hosszú távon nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Régen ezért az illatért megvesztem, ma már olyan meh.... Nem igazán.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Prunus Serotina Bark Extract
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.