Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vattacukor1990, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. január 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Kézkrém szerecsendiós kávétorta illattal, amely barackolaj és E-vitamin tartalma révén hidratálja a kiszáradt kezeket.

Nem tartalmaz parabéneket és szilikont. Bőrgyógyászatilag tesztelt, vegán termék.

Isla

2021. június 30.

A kis treaclemoon cukiságok "szerezd meg hát mind" lázában tettem a kosaramba. A külseje mindnek jópofa a kis szövegekkel meg praktikus alakjukkal, a belsejük meg elég hasonló, nem könnyű különbséget tenni. Ennek az erős illatától már kis idő elteltével falnak mentem, de azért hősiesen elhasználtam. Kávéfüggőknek jó ajándék lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

kannus

2020. április 22.

Egy ideje már rá vagyok függve a kávés illatú dolgokra, így egyértelmű volt, hogy ezt is ki kell próbálnom. :) Az éjjeli szekrényem fiókjában kapott helyet, így főleg este használom lefekvés előtt és nagyon szeretem. Viszonylag gyorsan beszívódik, egész jól hidratál és az illatát is eltalálták. Nem tudok róla rosszat mondani! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

norkak

2019. december 20.

Nagyon szuper illata van, órákig érződik használat után. Jól hidratál és az ekcémára hajlamos, száraz bőröm is kedveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Biboo99

2019. január 23.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és én nagyon szeretem:) Kávéfüggőként az illatáért is odavagyok, jól is hidratál és hamar beszívódik,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

nkriszti98

2019. január 23.

Az illata tényleg elég intenzív és édes, de szerintem nem vészes, igazából a többinek sokkal rosszabb illata volt a boltban, így maradtam ennél. Egyébként szerintem jól hidratál és gyorsan be is szívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Scara

2019. január 7.

Tavaly nyár végén vettem ezt a kézkrémet, mert imádom a kávé illatát. Amint beértem az irodába, egyből ki is próbáltam. Nagyon tömény illata van és a közelemben valaki hangosan meg is kérdezte, hogy honnan jön ez a kínai kaja illat....nos....nem nyert. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.