Treacle Moon

Ár:   995 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HyperBunny, Módosítva: 2015. június 29.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyengéd dörzsölés és a jojobaviasz segítségével, a selyemsimaságú bőrért. Mindent ledörzsöl, ami a simogató kezeket zavarja. Erős illatú, de gyengéd testradír.

Bőrkímélő jellegét dermatológiai vizsgálatok támasztják alá. Vegán.

BettyBabu

2017. június 28.

Nagyon jo termek, teszi a dolgat, kellmes az illata, nem okoz irritaciot, frissit, szep barsonyos bört eredmenyez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

lynxcat

2017. január 22.

Testradírt kerestem, és mint tudjuk, mindig megszűnik amit éppen használ, de főleg szeret az ember. Tehát nagy kétségbeesetten jártam testradír után hónapokon át, de nem találtam sehol, végül véletlenül futottunk össze a müllerben. Nem volt kérdés, hogy megvegyem-e már landolt is a kosaramban. A márkától ez az első termék amit használok, sima lesz tőle a bőröm, szóval elégedett vagyok. Egy baj van vele, hogy szerintem trutti-frutti illata van és nassolhatnékom támad tőle :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 22.

rafi

2016. február 22.

A tusfürdője illatát nagyon szeretem, igazán gyömbéres, kicsit pikáns, frissítő. Ennek az illata nekem inkább hasonlít szúnyogriasztóhoz (túl citromos, szúrós). :/ Ehhez képest meglepően felfrissít, igazából nincs az illatával különösebb bajom sem, csak nem erre számítottam. A csomagolása praktikus LENNE, de képtelenség kinyitni, főleg vizes kézzel. Bár lehet, hogy ez csak az én termékemre igaz, egyénenként változik. A hatása átlagos, pont megfelelően radíroz, nem túl durva, de teszi a hatását, a bőröm puha lesz tőle, közvetlenül a használata után nem is igényel hidratálást.
Összességében én szeretem, frissít és radíroz, ahogy ígéri, de nekem nem 5*. Ha a tubusa könnyebben nyílna, és a megszokott gyömbéres illatot hozná, akkor járna, így sajnos nem tudom megadni, de ez kicsit szubjektív, egyébként nagyon jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

HyperBunny

2015. július 1.

Ár-érték arányban teljesen jó. A hatása átlagos, teszi a dolgát az illata pedig ízlés kérdése, nekem nagyon bejön a termékvonal többi kencéjével együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Hydrogenated Jojoba Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool