Treacle Moon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Gyengéden tisztító krémtusfürdő, amely ölelnivalóan édessé tesz.

Amit ígér: mámorító almáspite-illat, hosszan tartó ápoló hatás és bőséges habzás.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kicsirita

2016. október 15.

A legjobb tusfürdő amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

A legjobb tusfürdő amit eddig használtam.

szilvia.bano

2016. július 21.

Nagyon jó illata van, de nem habzik eléggé, és fürdés után nem marad meg az illata a bőrön, ami azért is kár, mert ár-mennyiség arányban verhetetlen. Bár cipelni nem olyan jó buli. Azt reméltem, hogy lesz olyan jó, mint a Kneipp grapefruit-maracuja tusfürdő, amit rendszeresen használok és annak még a pizsamámon is érzem utólag az illatát. És bár natúr kozmetikum, és jóformán minden-mentes, sokkal jobban habzik, mint ez. Úgyhogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

strauszkinga

2016. július 11.

nagyon beleszerettem az illatába, itthon ezt már néha túl gejlnek találtam. az állaga nagyon jó. a különleges illatok kedvelőinek szerintem ki kell próbálnia!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Adrikaszabo

2016. június 26.

Nagyon finom illata van, nem szárít. Hidegebb időben tuti újra vevős (amúgy is nagy almás pite fan a család)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

Verseau

2016. január 13.

A müllerben találtam rá és azóta csak ezt használom! Annyira finom édes illata van, de meg sem tömény. A csomagolása is aranyos, kreatív a neve és édes dolgok vannak ráírva. Oh és a legfontosabb, hogy nem száritja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

GNóri

2015. december 8.

Ó hát ez nagyon fincsi:) Tetszik, hogy nem csak tömény, mű-alma illata van, hanem tényleg érzem az alma mellett a pitét, a tésztás finom édes illatot is:) Így télen, a karácsonyhoz közeledve nagyon jól esik ez az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

szivecske

2015. november 14.

Isteni illata van, igazi kellemes téli sütis illat, szerintem nagyon eltalálták. Eddig egyszer használtam, nagyon tetszik, nem szárít és szépen habzik. Az árát sokallom érte, de müller szombaton ma beruháztam rá, egye fene... nem bántam meg egyelőre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

krémparádé

2015. október 29.

Finom az illata, de egyelőre csak a testápolót vettem meg, a Baleás és Duschdas tusfürdőim még sokáig kitartanak,ez meg nem annyira a "muszáj meglegyen" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

nikolett

2015. október 15.

Miért nincs ennek testpermetes változata? Miért? :D Parfümként is magamra fújnám.
Ez a márka lassan a kedvencemmé lesz, egy élmény minden találkozás vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Ez a márka lassan a kedvencemmé lesz, egy élmény minden találkozás vele.