Treacle Moon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nittuska, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Ha egy felhőtlen lazításra vágysz ez a tusfürdő segítségével könnyedén vanília illatú oázissá változtathatod a fürdőszobát. A vanília megnyugtat és hihetetlenül puhává és selymes tapintásúvá varázsolja a bőrödet. Nem tartalmaz parabéneket és szilikont. Bőrgyógyászatilag tesztelt vegan termék.

Matuka

2020. szeptember 8.

Imádom a meleg, sütit idéző illatát, az állagát... Igazi téli kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Imádom a meleg, sütit idéző illatát, az állagát... Igazi téli kedvenc.

Juccimo

2019. június 2.

Nem igazán szerettem, nagyon mű vanília illata volt, és ahhoz képest pedig hatalmas adag volt. A végén vártam, hogy elfogyjon :( Pedig imádom a vaníliát, de ez csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

zsu89

2018. október 9.

Imádom ezt a tusfürdőjét is a Treaclemoon-nak :) Az illata a piskóta sütésre emlékeztet friss reszelt citrommal és sok-sok vanilliával :) Jól habzik és nem szárítja a bőrömet, csomagban vettem, összecsomagolva a testápolójával és a bőrradírjával, amiknek szintén isteni illatuk van :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

Jellybean

2018. február 26.

Igazán édes, süti illat, de nem ám a gejl, folytogató. Nagyon szeretem használni, habzik is rendesen, nem szárít és van olyan jó, mint bármelyik TBS. Na és ha megtámogatjátok a testápolójával, órákig úszkálhattok a vaníliás süteményben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Essie

2017. december 17.

Nemrég kezdtem el használni a márka termékeit, a tusfürdők nagyon tetszenek, pedig én jobban szeretek szappant használni, mert utálom, hogy tusfürdők csúszós érzést produkálnak a bőrömön, na de ezek nem! Ezek valahogy tök könnyen lejönnek, könnyed állaguk van, és az illatuk is nagyon jó. Ez a vaníliás pedig különösen tetszik, számomra ennek vaníliás krémtúró illata van, némi kis citromos beütéssel, nagyon-nagyon jó! (A testápolója ugyanakkor sajnos nem ennyire jó, kicsit nehezen szívódik be, azon viszont pumpa van, ami tök praktikus, jó lenne, ha a tusfürdőkre is azt raknának.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

thewildone

2017. október 27.

Abszolút kedvenc, még annak ellenére is, hogy az illata bőrön nem tartós. Nyilván nem, nem is az az elsődleges célja, ezt a funkciót töltse be a testápoló és a parfüm. A zuhanyzást nagyon feldobja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Black Fairy

2017. október 14.

Nagyon finom illata van (nem túl tartós), nagyon kellemes vele a zuhanyzás, igazán pihentető élmény! Jól habzik, hidratálja a bőrömet, nem ragad, cuki a csomagolás...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

rea3

2016. november 8.

Áh, a nagy kedvenc(ünk) <3 Isteni az illata, a tubusban még vanília, de használat közben karamell illatúvá válik, nagyon finom. Nem tartós, de én személyszerint nem is várom el egy tusfürdőtől, hogy az legyen, hiszen akkor valami nagyon nem stimmelne vele, sőt. Istenien habzik kisebb mennyiségben is, könnyű lemosni, egyáltalán nem okoz irritációt. Kiadós mennyiség, jó minőség, baráti áron, mindig újravevős lesz (amíg el nem rontják).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 8.

Larael

2016. szeptember 11.

Imádom!!!! :) Csatlakozok az előttem szólóhoz az árát illetően. Én először a Tescoban vettem egy ezresért, majd másodjára a dm-ben olyan 1600 forintért. Azt hittem, hogy csak rosszul emlékeztem az első árra, de akkor valóban ekkora az eltérés :o

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Nittuska

2016. augusztus 31.

Tényleg olcsóbb a tescoban mint dm-ben még akciósan is...

Az illata mennyei, de hát ez sem tart sokáig.
Lágy krémes tusfürdő, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Tényleg olcsóbb a tescoban mint dm-ben még akciósan is...

Az illata mennyei, de hát ez sem tart sokáig.
Lágy krémes tusfürdő, szeretem :)

Színező anyag. (Piros)