Trend It Up

Ár:   900 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Summer3, Módosítva: 2023. január 10.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók

A hidratáló olajokkal, mint például sheavajjal gazdagított ajakápoló balzsam védőréteget képez az ajkakon és selymesen puhává varázsolja őket. A színezett ajakápoló az ajak pH-értékéhez alkalmazkodva alakítja ki a színét, miközben ínycsiklandó mangóillattal kényeztet.

Ár: 500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: --

lenochka

2023. január 22.

Nagyon puhává varázsolja az ajkamat, nagyon intenzív. Gyönyörű rózsaszín árnyalatú, csillámmal. Számomra remek rúzspótló, mert nagyon szép a színe, tartós és az ajkamat is szépen ápolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 22.

Summer3

2023. január 16.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
Kezdem a jóval: rajtam nagyon szép, közepesen élénk lilás-rózsaszínes színű lesz, ami nagyon szuperül működik pirosítóként is.
Nem kell belőle sok, ráadásul tartós, viszonylag jól tart egy kiadós evés után is. Ezzel máris ver jó néhány rúzst, amit korábban próbáltam, és csak egy ajakápolóról beszélünk. Az illata kellemes, nem túl tolakodó, viszont: társul az alapillathoz egy enyhe-közepes avas szag, mintha romlott lenne már új korában, és ha véletlenül vastagon sikerül felkenni, kellemetlen, ragadós érzetet hagy maga után. Ha árát is figyelembe veszem, akkor 4 csillag - még hezitálok, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 16.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.