Trend It Up

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubilany, Módosítva: 2017. november 21.

Limitált kiadás

Selymesen lágy textúrájú alap, mely tökéletesen kiegyenlíti a bőrfelszínt és csodás matt hatást ad.

Vendy254

2018. július 16.

Nagyon nehéz volt sminkelni rá mert minden csúszott rajta annyira tiszta szilikon az egész. Nem javított semmit a végeredményen. Ha nem figyeltem oda és egy kicsit kentem a szemöldökömre is akkor azt már meg se tudtam csinálni annyira csúszott rajta a ceruzám olyankor ott törölhettem le. egyáltalán nem szerettem el se használtam és biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

spkagota

2018. július 16.

Pattanásos lettem tőle nagyon 😢
Viszont szemhéjbázisként nagyon jól helyt áll! 4* mert eredeti funkcióját nálam nem tölti be, de a szemhéjpúderek alá tényleg szuper! 😇

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Pattanásos lettem tőle nagyon 😢

RCC

2018. február 20.

Érdekes az állaga meg ahogy felkenem olyan fura a tapintása, nehéz mihez hasonlítani, de jó érzés. Nagyon kevés is elég belőle szerencsére, nagyon meglepődtem rajta hogy milyen pici tubusban van. Az itteni vélemények miatt néztem utána a kiárusításon, még szerencsére pár darab volt belőle, viszont meglepődtem, hogy csak 20 ml (pedig itt is írja, csak elkerülte a figyelmem :D).
Viszont én nem vettem észre, hogy bármit használna, nem lesz tőle szebb/tartósabb a sminkem és nem mattít. Elhasználom, mert jó érzés sminkelés előtt kenegetni, de semmi se történne, ha kihagynám ezt a lépést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

borntobe

2018. január 15.

Teljesen jó kis primer. Impulzusvásárlás volt, az utolsót hoztam el a kiárusítós állványról sajnos. Újravenném, mert bársonyosan sima alapot ad, álcázza a pórusokat, szépen terül, láthatatlan és még a bőröm is elviseli. Ja, és matt, nem kell napközben púdereznem. Ha valaki még valahol lát, szóljon légyszi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

bubilany

2017. november 13.

Sminkalapnak inkább mondanám mint alapozónak. Színtelen krém, könnyű eldolgozni és kis menyiség is elegendő belőle.
Hétköznapokon egyáltalán nem használok alapozót, gondoltam ezt a diszkrét terméket kipróbálom. Nekem nagyon bejött ez a színtelen krém, tényleg selymes, matt és kiegyenlített hatást ad, ahogy azt ígéri. Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.