Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Vízálló. Precíz vonalú szemkontúr, tartós színek és tökéletes fedőképesség.

• erősen pigmentált
  • intenzív színű
  • könnyedén, egyenletesen felvihető
  • csavarható végű, beépített hegyezővel
  • vízálló

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vvv

2022. január 15.

Bár ne vettem volna meg! Valamiért rámjött, hogy hátha jó lenne nekem egy szemceruza, de nem lett.
Förtelmesen puha, még így kihegyezve is nehéz vele dolgozni.
Minden, csak nem tartós.
Maradok a tusoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

Förtelmesen puha, még így kihegyezve is nehéz vele dolgozni.
Minden, csak nem tartós.
Maradok a tusoknál.

jane79

2021. október 2.

030 bronzos árnyalatban használtam el. Annyire szerettem, hogy hosszú ideje ez az a szemceruza, amit teljes egészében elhasználtam. Igaz ez nem a hegyezős hanem az automata ceruza. Nagyon tartós, nem folyt el a szememen (a legtöbb elfolyik sajnos). Ára teljesen rendben van, ha látom a többi árnyalatból is beszerzek. Nagyon ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

Key4U

2021. július 31.

A 084-es, metál bézs (rosegold) árnyalatot vettem meg, alsó vízvonalra. Nem TIU-t akartam, de csak ez volt. Nos, nem ér semmit. Egyáltalán nem látszik, ezért nem is tudom, mennyire tartós. Nem tudom, a többi szín hogyan teljesít, de ezt ki kéne vonni a forgalomból. Gyalázatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

Stenico

2021. április 15.

Na ettől teljesen ledobtam a láncot! A 020 lilás-barnás árnyalatba annyira beleszerettem, hogy kb. 2 hónap alatt teljesen elfogyott. Utána sokáig nem találtam, mert a "mi" dm-ünkben egyszerűen nincs ez az árnyalat. Amikor végre eljutottam egy másik üzletbe, megvettem a készleten lévő két darabot - full boldogság. Otthon ért a nagy csalódás, ugyanis a ceruza nem akar fogni! Melegítettem, kicsit lefaragtam belőle, de semmi, mintha színes ceruzával próbálnék bőrre rajzolni, Oké, fogom a 2. darabot - ugyanolyan ócska. Vajon van értelme még egyet venni - ha esetleg eljutok egy 3. üzletbe, vagy felejtős? Az első darab 5*, ezek meg kb. 0, szóval így lett 3*. :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

flamingo-80

2020. december 28.

Szürke és kék színekben használom, szeretem mindkettôt. Pont megfelelô az állaga, sem túl maszatolódós, sem túl kemény. Könnyû vele dolgozni, és egész nap a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

fabyen

2020. augusztus 26.

Nekem nem jött be sajnos. Halványlilás árnyalatot vettem, ha jól emlékszem, akciós volt. Krémes az állaga és nem karmolja a szemem, ez plusz pont, a tekerhetős és hegyezhetős kivitel is. Viszont egyáltalán nem látszik a szembőrömön, mintha nem is használtam volna a szemcerkát. Volt már pár fajta szemceruzám, de ez messze alulmúlta mindegyiket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Myheartmylife99

2020. július 13.

Gyönyörű színek, jó pigmentáltság, puha anyaga van, nem karcolja a szemem felvitelkor. Kicsit fog, maszatolódik, felmászik a szemhéjam többi részére is. Vízzel nem jön le. Hegyezni pedig majdnem lehetetlen a végén található hegyezővel, mert mire sikerül, letörik.
De ezektől eltekintve szívesen használom az eddig beszerzett színeim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

De ezektől eltekintve szívesen használom az eddig beszerzett színeim. :)

mlexa

2020. június 22.

A barnát vettem meg, és sokkal jobb, mint az essence-es. Valóban hosszantartó, 6-8 órát simán kibír. Egyszer elég végighúznom a vízvonalon, annyira pigmentált. Puha, nem karcolja a szemem. Ajánlom, és én is inkább ezt veszem újra! Ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

pirospipacsocska

2020. február 22.

Az eddig használt legjobb vízálló szemceruzám.Az Avon vízállónak kikiáltott szemceruzái elbújhatnak mögötte!Könnyen felvihető,jó állagú,elég jól pigmentált szemceruza.Az ára pedig szuper!Egyszóval mindenkinek ajánlani tudom,mert nekem maximálisan bevált.Ennél már csak a Douglas saját márkás vízálló ceruzája a jobb,de az mondjuk 3-szor ennyibe kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

zori

2020. január 4.

A fehér van meg, nagyon sokáig elég. Nem tart ki egész nap de még mindig ez a legtartósabb szemceruzám. Az is változó mikor mennyire marad fent, a külső szemzugban általában le szokott kopni. Az árát megéri és sokkal többet nem is várok tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.