Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2018. november 7.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatóanyagokban különösen gazdag, sűrű krém, rendkívül száraz, igénybevett kézre. Sheavajjal, mandulaolajjal, ametiszttel, fehér szarvasgomba- és sáfránykivonattal gazdagított formulája hidratálja és nyugtatja a bőrt, bársonyos bőrérzetet kelt. Kellemes, lágy illatot áraszt.

Akara

2020. április 5.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik. Az én kezemen ugyan nem mard meg sokáig a hidratáló hatás, iszonyatosan szárad. Ezt esténként hazsnálom kicsit extrább hidratálásként, nap közben pedig folyamatosan kenegetek valamilyen más, tubusus kézkrémet, és így nem annyira szárad ki a kezemen a bőr. Magát a dizájnt nagyon szeretem én is. Az illata is csodás. Elég drága, de mivel csak naponta egyszer használom, meg tudom engedni magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

bernadettu

2020. február 6.

Estére kentem be vele a kezem, finom puha lett tőle, de napközbeni használatra túl nehéznek és zsírosnak éreztem.
Ettől függetlenül szívesen használtam, de miután elfogyott nem hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Ettől függetlenül szívesen használtam, de miután elfogyott nem hiányolom.

nyuszo

2019. december 1.

Megfogott az ízléses, letisztult csomagolás, így megvettem.
A benne található krém állaga, és színe is nagyon kellemes, így minden megvolt hozzá hogy nagy kedvencem legyen.
Aztán kiderült, hogy ki nem állhatom az illatát, ezért gyorsan tovább is passzoltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 1.

Megfogott az ízléses, letisztult csomagolás, így megvettem.

Kamea

2019. május 20.

Hát most lehet, hogy nevetség tárgya leszek, de én lábápolókrémnek használom. És bevált! Hatásosabb, mint eddig bármelyik lábápolókrém, amit használtam. Könnyen, hamar beszívódik és szépen ápolja, felpuhítja a bőrt. Kiadós mennyiség, főleg, hogy fele áron vettem. Szerintem, újravásárolom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

szilvia.bano

2019. április 12.

Tényleg nagyon jó. Én a tubusos verziót próbáltam ki előbb, táskában tartom magamnál napközbeni használatra és azt is nagyon szeretem. Ez ahhoz hasonló, de annál sűrűbb, és még táplálóbb. Nagyon jól hidratál, rugalmas és puha lesz tőle a bőröm, ugyanakkor semmilyen zsíros vagy ragacsos érzetet nem hagy maga után. Az illata kellemes, visszafogott. Még testápolónak is kipróbáltam kisebb felületre és úgy is nagyon jól teljesített, nagyon jól szünteti a száraz részeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

lenochka

2018. november 21.

Ez a vaj gyorsan felszívódik és a bőrt tartósan és kellemesen lágyítja, anélkül, hogy a kezeim zsírosodnak. Ráadásul kellemes és könnyű illata van. Számomra jobb, mint bármelyik kézkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az indiai tömjénfából kicsipázó és megszáradó nedv, más néven a tömjén, melynek hatóanyaga a boswellin-sav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, bőrkondícionáló és filmképző hatású összetevő és illatanyagként is használatos. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és serkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0