Trend It Up

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fixáló spray, mely minimalizálja a pórusokat, a bőrhibákat és a pirosságot a smink felvitele előtt. A kész sminkre fújva egy láthatatlan filmréteget képez, és így megvédi azt az elkenődéstől. A frissítő textúra kellemes érzetet nyújt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mrs.imperator

2022. április 3.

Többen írtátok, hogy nagyon hamar elromlik a fújókája. Nálam is ez történt kb 4 használat után… át fogom tölteni másik üvegbe. A hatása amúgy nem rossz ennyi pénzért de a csomagolás miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 3.

mlexa

2022. február 24.

A hatását tekintve remek termék, de a csomagolás nem sikerült jóra. Nem porlaszt szépen, inkább egy helyre spriccel a szórófej. Inkább áttöltöttem másik üvegbe, így már jól használható. Az illata számomra kellemes. Tovább fenntartja a sminket és matton az arcom. Csillámos szemfestékekhez is használom, ezzel fújom be az ecsetet. Nyilván nem egy UD all nighter, de ennyi pénzért teljesen megfelelő. Nem csípte, nem irritálta az arcom. Fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

thatscrazy

2022. január 23.

Nekem tetszett, kettőt vettem eddig, az egyiknek tényleg tönkre ment a pumpája, mint, ahogy az előttem lévők mondták.
Közepesen tartós, semmi extra, talán valami jobbat is kipróbálnék ezután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

Közepesen tartós, semmi extra, talán valami jobbat is kipróbálnék ezután.

Tvylvis

2021. március 16.

Hát, én is csatlakozom a "rettenetes a pumpája" csoporthoz. Hatalmas tócsákban fröcsögi az ember arcára a folyadékot, katasztrófa. Aztán 2-3 használat után teljesen elromlott a pumpa, így nagyon tesztelni sem tudtam. Visszavittem a DM-be, minden szó nélkül visszaadták a pénzt, szóval nem volt pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

punkyorange

2020. december 15.

Update: A szórófeje nekem is tönkrement, pedig hónapokig csak állt a polcon. Nem szeretek pazarolni és kukába dobni termékeket, viszont így teljesen használhatatlan lett.

2020. július 2.
Impulzusvásárlás volt, sajnos a DM-ben nem töltött be a Krémmánia, így reméltem, hogy nem lövök nagyon mellé (vajon miért van, hogy a DM-ekben általában nincs rendesesen szolgáltatás? ¯\_(ツ)_/¯). Az első, amin elszörnyedtem, hogy milyen erősen parfümözött, pedig arcon igyekszem minimalizálni az illatos termékeket. Sajnos engem nagyon zavar a szaga, ami egyrészt büdös, másrészt később is érzem az arcomon, kell neki 1-2 óra, míg elillan. A hatásával sem vagyok megelégedve, fújás után rögtön úgy néz ki az arcom, mintha már 8 órája ki lennék sminkelve. Ha olcsó, de ennél sokkal jobb sminkfixálót keresnétek, ajánlom a S-he Stylezone Make-up Fixing Sprayt inkább. 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

2020. július 2.

Nairam

2019. december 13.

Az illata mikor használom az első 5 másodpercig intenzív,aztán elillan. Nekem nagyon hasonlít egy bizonyos márka parfümjére. :) Számomra nem büdös,hanem pont az ellenkezője. Igaz még az elején járok,remélem később sem változik meg az illata. A sminkem tartott rendesen. Az arcom nem irritálta, nem csípett, nem volt vele gondom. Használtam primerként és smink után is. Amiért ezt választottam az az ára. Nem szerettem volna több ezret kiadni egy fixálóért. Egyenlőre nincs rá panaszom,ha változik leírom.
Update: tönkrement a szórófej,így nem tudom használni,ez így már eléggé pénzkidobás....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Kuro

2019. október 1.

én semmi hatását nem láttam, és a szórófeje pár alkalom után elromlott, és inkább spriccel, mint porlaszt.
nincs szívem kidobni, megpróbálom primerként elhasználni, de számomra kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Dan94

2019. szeptember 6.

A negatív vélemények ellenére nekem szépen egységesíti a sminkemet, természetesebbé és tartósabbá is teszi, sokkal szebb a végeredmény vele, mint nélküle. Bár túl sok viszonyítási alapom nincs, nekem tetszik a hatása. A szórófej viszont sajnos valóban hajlamos a hibásodásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Emma91

2019. július 1.

Valóban fixál, számomra bizonyított😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Valóban fixál, számomra bizonyított😊

marcsi1233

2019. július 1.

Teszi a dolgát, szépen egységesíti a púderes arcot a sminkelés végén, kellemes az illata is. Szórófeje is tetszik. Izzadás és hőség idején azért már nem bírta a strapát, de tényleg nehéz dolga volt, megbocsátom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.