Trend It Up

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fixáló spray, mely minimalizálja a pórusokat, a bőrhibákat és a pirosságot a smink felvitele előtt. A kész sminkre fújva egy láthatatlan filmréteget képez, és így megvédi azt az elkenődéstől. A frissítő textúra kellemes érzetet nyújt.

Kuro

2019. október 1.

én semmi hatását nem láttam, és a szórófeje pár alkalom után elromlott, és inkább spriccel, mint porlaszt.
nincs szívem kidobni, megpróbálom primerként elhasználni, de számomra kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Dan94

2019. szeptember 6.

A negatív vélemények ellenére nekem szépen egységesíti a sminkemet, természetesebbé és tartósabbá is teszi, sokkal szebb a végeredmény vele, mint nélküle. Bár túl sok viszonyítási alapom nincs, nekem tetszik a hatása. A szórófej viszont sajnos valóban hajlamos a hibásodásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Emma91

2019. július 1.

Valóban fixál, számomra bizonyított😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Valóban fixál, számomra bizonyított😊

marcsi1233

2019. július 1.

Teszi a dolgát, szépen egységesíti a púderes arcot a sminkelés végén, kellemes az illata is. Szórófeje is tetszik. Izzadás és hőség idején azért már nem bírta a strapát, de tényleg nehéz dolga volt, megbocsátom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

lenochka

2019. április 24.

A szórófej kifejezetten kellemesen permetez, nem lesznek kisebb tócsák a bőrömön tőle. Gyorsan beszívódik, aktív használat mellett sem fogyott el egy hónap alatt, ami óriási pozitívum, hiszen nem túl nagy a kiszerelés (60 ml). Az összhatás szebb lett és a nagy melegben is jobban bírta a sminkem. Érdemes kipróbálni, kombinált/zsíros bőrtípusú lányoknak kifejezetten ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Nairam

2019. április 14.

Az illata mikor használom az első 5 másodpercig intenzív,aztán elillan. Nekem nagyon hasonlít egy bizonyos márka parfümjére. :) Számomra nem büdös,hanem pont az ellenkezője. Igaz még az elején járok,remélem később sem változik meg az illata. A sminkem tartott rendesen. Az arcom nem irritálta, nem csípett, nem volt vele gondom. Használtam primerként és smink után is. Amiért ezt választottam az az ára. Nem szerettem volna több ezret kiadni egy fixálóért. Egyenlőre nincs rá panaszom,ha változik leírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

EnciVarga

2019. február 1.

Amig nem romlott el a szorofeje, addig valamelyest tudtam hasznalni, de nem ereztem ugy, hogy tul sokat hozzatenne a sminkem tartossagahoz 😃 aztan mikor a fej elromlott, mar csak osszevissza fujta a termeket, hasznalhatatlanna valt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

krisztiradics

2019. január 9.

Ez életem első fixáló spray-e, így viszonyítani nem tudok. Amikor végzek a sminkeléssel akkor fújom be vele magam, de akkor kicsit fényesebb marad az arcom így teszek rá mattító púdert. Nekem a fújókája nagyon gyorsan elromlott😕

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

katalinmester13

2018. november 14.

Jaj, ez a spray! Ezzel is mellényúltam. Az illata furcsa, de megszokható. Smink fölé próbáltam fújkálni, alá nem próbáltam. Első használatnál nagyon meglepett: Az eddig megszokott módon és távolságról nyomtam le a szórófejét. Jó nagy adagot kaptam az arcomba. Rögtön a vicces videók egyike jutott eszembe, amikor valakit váratlanul szemközt köp egy láma. Nevetni nem tudtam, mivel csak akkor szánom rá magam a kence-ficére, ha "hámegyek". És mindig késésben vagyok. Felbosszantott. Majd dolgom végeztével, és mentőszándékkal elhatároztam, hogy nem dobom ki. Egyik elődje szórófeje nagyon szépen porlasztott, bár a benne lévő termék nem volt az igazi. Veregettem a vállam, hogy milyen előrelátó, okos kislány vagyok, amiért szépen kimostam, elraktam a flakonját, hátha jó lesz még valamire. Megfelelőnek éreztem az alkalmat a felkutatására. Megtaláltam, letekertem a szórófejét, nyúltam a szembeköpősért. Tekergettem a nyakát, és semmi. Ekkor lettem igazán mérges. Ezt nem lehet szétszerelni. De miért nem? Miért fáj a gyártóknak, ha esetleg másra is tudjuk használni az egyébként környezetszennyező flakonjaikat? Oké, hogy megy a szelektívbe, de mégis. :( Elfújkodtam, de nem találtam meg a megfelelő távolságot. Vagy a fürdőszoba kövén ladolt, mivel túl messziről fújtam, korcsolyapályává alakítva azt, vagy pedig az arcomon, hajamon hatalmas buborékokban. Így nagyon gyorsan fogyott, és azt sem tudtam kideríteni mennyire növeli a smink tartósságát. Csak azért nem pénzkidobás, mert addig nem használtam másik fixálót, amíg ezzel kínlódtam. Szomorú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

Manitabarbara

2018. szeptember 9.

Nem a legjobb fixáló,de találkoztam már rosszabbal is. A szórófeje megfelelő és egész sok terméket is tartalmaz a csomagolás.
Az illata nagyon fura. Szerintem nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Az illata nagyon fura. Szerintem nem fogom újra venni.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.