Trend It Up

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fixáló spray, mely minimalizálja a pórusokat, a bőrhibákat és a pirosságot a smink felvitele előtt. A kész sminkre fújva egy láthatatlan filmréteget képez, és így megvédi azt az elkenődéstől. A frissítő textúra kellemes érzetet nyújt.

Trend It Up Expert Fixing Spray 990,-
Ár: 990 , Eladó: gyik
Állapot: Új, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta/foxpost
EnciVarga

2019. február 1.

Amig nem romlott el a szorofeje, addig valamelyest tudtam hasznalni, de nem ereztem ugy, hogy tul sokat hozzatenne a sminkem tartossagahoz 😃 aztan mikor a fej elromlott, mar csak osszevissza fujta a termeket, hasznalhatatlanna valt.

EnciVarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

krisztiradics

2019. január 9.

Ez életem első fixáló spray-e, így viszonyítani nem tudok. Amikor végzek a sminkeléssel akkor fújom be vele magam, de akkor kicsit fényesebb marad az arcom így teszek rá mattító púdert. Nekem a fújókája nagyon gyorsan elromlott😕

krisztiradics
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

katalinmester13

2018. november 14.

Jaj, ez a spray! Ezzel is mellényúltam. Az illata furcsa, de megszokható. Smink fölé próbáltam fújkálni, alá nem próbáltam. Első használatnál nagyon meglepett: Az eddig megszokott módon és távolságról nyomtam le a szórófejét. Jó nagy adagot kaptam az arcomba. Rögtön a vicces videók egyike jutott eszembe, amikor valakit váratlanul szemközt köp egy láma. Nevetni nem tudtam, mivel csak akkor szánom rá magam a kence-ficére, ha "hámegyek". És mindig késésben vagyok. Felbosszantott. Majd dolgom végeztével, és mentőszándékkal elhatároztam, hogy nem dobom ki. Egyik elődje szórófeje nagyon szépen porlasztott, bár a benne lévő termék nem volt az igazi. Veregettem a vállam, hogy milyen előrelátó, okos kislány vagyok, amiért szépen kimostam, elraktam a flakonját, hátha jó lesz még valamire. Megfelelőnek éreztem az alkalmat a felkutatására. Megtaláltam, letekertem a szórófejét, nyúltam a szembeköpősért. Tekergettem a nyakát, és semmi. Ekkor lettem igazán mérges. Ezt nem lehet szétszerelni. De miért nem? Miért fáj a gyártóknak, ha esetleg másra is tudjuk használni az egyébként környezetszennyező flakonjaikat? Oké, hogy megy a szelektívbe, de mégis. :( Elfújkodtam, de nem találtam meg a megfelelő távolságot. Vagy a fürdőszoba kövén ladolt, mivel túl messziről fújtam, korcsolyapályává alakítva azt, vagy pedig az arcomon, hajamon hatalmas buborékokban. Így nagyon gyorsan fogyott, és azt sem tudtam kideríteni mennyire növeli a smink tartósságát. Csak azért nem pénzkidobás, mert addig nem használtam másik fixálót, amíg ezzel kínlódtam. Szomorú.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

Manitabarbara

2018. szeptember 9.

Nem a legjobb fixáló,de találkoztam már rosszabbal is. A szórófeje megfelelő és egész sok terméket is tartalmaz a csomagolás.
Az illata nagyon fura. Szerintem nem fogom újra venni.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Az illata nagyon fura. Szerintem nem fogom újra venni.

Anheszenamon

2018. szeptember 6.

Ez a termék semmit nem ér sajnos. Nem vettem észre, hogy bármit is csinálna, nekem nem minimalizálja a pórusokat sem és a sminket sem teszi tartósabbá. A porlasztója kezdettől fogva borzalmas, mikor sminkelés végén az arcomra fújtam, tele lettem hatalmas vizes pöttyökkel, amik az alapozón is meglátszottak. Közben rátaláltam a MAC Fix+-ra, így ez a Trend it up spray feledésbe merülve állt a polcomon, míg egyik nap elővettem, gondoltam ecset benedvesítésér jó lesz, hogy élénkebbé tegyem a szemhéjpúder színét. Meglepve tapasztaltam, hogy időközben teljesen tönkrement a pumpája, annak ellenére is, hogy nem használtam. Szóval ez a cucc kuka. Igazából semmire nem jó.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

birdie

2018. június 19.

Szerintem nagyon jól működik, de nincs összehasonlítási alapom. Én smink előtt alapnak használtam (kézbe fújva és azzal beletapogatva az arcbőrbe) és a kész sminkre is ráfújtam. Egy fülledt napon, egy esküvőn teszteltem. Hajnalig tartott a sminkem. Igaz, púderezni kellett néha, mert matt homlokot nem biztosított. A szemsminkem is tartós maradt (lefújtam a szemhéjpúderecsetet ezzel, mielőtt belemártottam volna a festékbe)
A homlok átfénylés meg szerintem a melegnek is köszönhető volt. Szóval szerintem hozta, amit kell. Megtartom.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

dsstr1

2018. június 18.

Ez az első fixáló spray-m, így viszonyítani nem tudok. Alapozó alá használom, úgy bevált. Tartósabbá tette a sminkem, nem folyt le az egész arcom nap végére se. Alapozó fölé nem szeretem, nekem nem tetszik az utána maradt érzés, mintha zsíros lenne a bőröm. Pattanásokat nem okozott, pedig nekem mindentől kipattog az arcom. Egyetlen bajom vele, a fújókája. Nem porlasztja eléggé a terméket, úgy hogy eléggé megszenvedek vele, mire normálisan be tudom fújni vele az arcom.

dsstr1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

ivanbogi

2018. június 14.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Nem rossz kis sminkfixáló, de annyira nem tette tartóssá a sminkemet hogy újra vegyem. Alternatívának jó amíg keresem a tökéleteset! :)

ivanbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Kmetyek

2018. május 1.

Ez az első fixálóm, szóval viszonyítási alapom nincs.
Rövid idő alatt felszárad, és szinte érzem ahogy az arcomon stabilabb lesz a smink. Első használatnál hiába könnyeztem a náthától, szinte érintetlen maradt a sminkem. A szemem beslő sarkánál volt egy kis elmosódás, de hát ott képződik a könny, szóval megbocsátható.
Elég nagy kiszerelés, szóval biztos egy jó ideig elég lesz, mivel ritkán sminkelem magam.
5 csillagot kap, mert problémám nem volt vele.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Ez az első fixálóm, szóval viszonyítási alapom nincs.
5 csillagot kap, mert problémám nem volt vele.

Mardebra

2018. május 1.

Nagyon szerettem. Szépen fixálta a sminkemet. Egészen addig amíg egyszerűen tönkrement a fújókája, pedig a polcon állt. Szinte még tele volt. Csalódott vagyok.

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.