Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló rúzsalap értékes shea vajjal. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

candices

2021. április 23.

Még ezelőtt nem használtam primert ajakra, de a sok maszkviselés miatt gondoltam kezdek egy alacsonyabb kategóriással. Picit tovább marad fenn a rúzs, de sok különbséget nem veszek észre. Talán hidratál egy picit és feltölti a repedésket, de ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Zsedit

2021. március 27.

Akciósan vettem, nem használtam még ilyen terméket, ezt a márkát is elég ritkán szoktam. Nekem úgy működik kifejezetten jól, hogy egy natúr ajakápoló reggel, majd kicsit után a primer, s végül a rúzs. Így egy kevésbé tartós rúzs is egész délelőtt kitart, még a maszk ellenére is. Ha mondjuk az előző kezdet után a Bourjois tartós rúzsát használom, az még estefelé is látszódik, maszk és evés-ivás mellett is. Szóval lehet van ennél jobb, nekem így első primer próbálkozásra nem rossz, ha van idő vele variálni, akkor rendben van. A szine nekem tetszik, nincs vele gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

Csipetke

2021. február 22.

Szerintem Önmagában is jó termék. Engem nem zavar a színe sem. Rendbe teszi ha ki van szaradva a szám és mehet is ra a rúzs. Matt rúzzsal is szepen működik. Azt nem hiszem, hogy tartóssá teszi a rúzst de alapnak szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Myheartmylife99

2020. július 12.

Elkezdtem rúzs alá használni, aztán néztem, hogy mitől lehet cserepes a szám. Már rájöttem, hogy ettől. Nekem nagyon kiszárítja az ajkaimat. Az illata nekem nem tetszik, műanyag szagú. Nagyon matt rúzs alá talán jó. De teljesen felesleges, mert az amúgy is krémes rúzsok ettől még jobban elmásznak a helyükről. 1000ftért nem is vártam csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

lenochka

2019. augusztus 6.

Imádom!
Nagyon jól hidratája és kiegyenlíti az ajkaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Imádom!
Nagyon jól hidratája és kiegyenlíti az ajkaimat.

Mirabylia

2019. július 3.

Még nem használtam sokszor. Nagyon olcsón vettem akcióban. Eddig úgy fest, hogy jól megfogja a rúzsokat, sokkal tartósabbak és kevésbé másznak el a vonalon. Színtelen kontúrozóval együtt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Horvathangelika1

2019. június 27.

akciósan vettem. Én is felfedeztem benne csillamokat, vagy miket. :O nem hidratál semmit, nem lesz tőle szebb a rúzs.. igazából felesleges. Az illata pedig gyurma illatú

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

KbeautyHungary

2018. március 24.

Szerintem nagyon jó kis termék, hidratálja a cserepes ajkaimat, de nem "csúszós", szépen tartja a rúzst. Én ajánlani tudom.
csillámokat én sem láttam benne..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

csillámokat én sem láttam benne..

Tesa

2018. február 23.

Imádom! Nagyon szépen kiegyenlíti az ajkak felszínét, és egy picit hidratálja is, bár is nem engedi a makacsabb rúzsoknak sem, hogy túl sokat ártsanak. Krémes lesz az ajkak felülete, de emiatt nem csúszkálnak rajta a rúzsok, sőt, szépen beletapadnak, egyszerűen gyönyörű a végeredmény.

A csillám pedig wtf, nem tudom ki hol talált benne, az enyém abszolút nem tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Barbossa86

2017. augusztus 29.

En hulye nagy naivan megvettem mielott felneztem volna ide...
Tele van csillammal ami tenyleg rettenetesen bizarr,a legszebb matt ruzsaimat is olcso csillamos fenyu a szamon csuszkalo rettenette valtozatja....:/ KUKA

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

En hulye nagy naivan megvettem mielott felneztem volna ide...

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate