Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. március 27.

Intenzív fekete, dús és vízálló - a trend IT UP szempillaspirál mindegyikről gondoskodik! Különlegesen kialakított kefefeje minden egyes szempillát elér és dús hatást biztosít. Feketeribizlimag olajat tartalmazó formulája mélyrehatóan ápolja a szempillákat.

vrita90

2020. május 17.

Nalam epp ellenkezoleg, tokeletesen mukodik :)
Szőke pillaim tokeletesen feketek lesznek, nem morzsolodik, nem tapaszt, es uszas utan es a helyen marad, nincsenek pandamaci szemek. Ugyh en ajanlom mindenkeppen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Nalam epp ellenkezoleg, tokeletesen mukodik :)

Black Fairy

2019. május 15.

Se nem intenzív, se nem dús, se nem vízálló...A szempillákra felvíve nekem úgy néz ki, mintha igazából ott se lenne - eleve feketék a pilláim, de nem dúsak vagy hosszúak...Három rétegnél kicsit összetapasztgatja őket, hogy vastagabbnak tűnjenek, de akkor meg morzsolódva peregni kezd...Ma eláztam...így szerencsére látszott, hogy van rajtam spirál...igaz, nem a pilláimon, hanem a szemem alatti foltokból...
Évek óta keresem a tökéletes vízálló spirált, de ezután a termék után úgy érzem, hogy megelégednék egy legalább használhatóval is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag