Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. október 27.

Kiszerelés:   7,5 g

Bársonyosan púderes textúrája tökéletes ragyogást kölcsönöz az arcbőrnek. A csillámló árnyalatok lélegzetelállító ragyogást és lenyűgöző finisht biztosítanak.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cattitude

2022. április 25.

tesztelésre kaptam ezt a kis palettát.
meglepően pici termék, karton csomagolással, tükör nélkül, szerintem utazáshoz pont ideális.
a két highlighter közül a világosabbik nagyon bejön, világosabb pezsgőszín, mindenkinek jól áll szerintem, nem vakít (bár építhető), a csillámok nem zavaróan nagyok benne. szemre és arcra is használtam, arcról sajna lekopott pár óra után, szemhéjon tartósabb alap nélkül is. a középső árnyalat az én nagyon világos, hideg tónusú bőrömön sajna nem áll túl jól, maximum szemre tudom elhasználni toppingnak. a pirosító szintén olyan árnyalat, ami mindenkinek jól állhat, visszafogottan csillámos, enyhe pírt ad, de ezt is lehet építeni. sajnos ez sem valami tartós az arcon, a pír egy idő után elkopik, a csillám pedig átvándorol az arcom más pontjaira.
hétköznapra, munkába teljesen jó kis paletta, alkalmi sminkhez viszont nem ezt használnám.

update: feljebbveszem és megadom az 5 csillagot, az első szín a kedvenc highlighteremmé lépett elő, pedig elég sokféle highlighterem van, de ez áll a legszebben a bőrömön - nem vakít, de egyszerűen nagyon jól mutat, visszafogottan nedves a fénye, valóban kiemeli az arcomnak azt a részét, ahová felviszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

tesztelésre kaptam ezt a kis palettát.

Vanessza1997

2022. január 2.

Tesztelésre kaptam a termeket. Van hasonló palettám a rival loves me márkától. Nagyon hasonló a két paletta mind minőségben mind színekben. Szerintem ez a termek jobb, pigmentaltabbak a színek, ugyanakkor nem a legtartosabb. Szep színek hétköznapra tökéletes szerintem, a csomagolása pedig nagyon jó, nem az azonnal eltoro műanyag fele, ami nálam plusz előnyt jelent egy smink terméknél. Összeségében elégedett vagyok a termékkel és ki tudom használni a mindennapokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 2.

VanitySmurf

2021. december 12.

Tesztelésre kaptam a palettát. A mindennapokban általában nem használok highlightert, de jó volt ezzel a termékkel kísérletezni. Nagyon szép meleg tónusú színei vannak, ami világosabb bőrön talán nagyobb hangsúlyt kap. A pigmentáltsága közepes, de szépen lehet rétegezni, ha valaki extra ragyogást akar elérni. A pirosító része tartalmaz némi csillámport, ami szerintem nem zavaró. Az arcom frissebbnek tűnt tőle és talán az összkép elegánsabb így. A tartósságát nehéz volt megítélni ebben a maszkviselős időszakban, de szerintem egy esti eseményt/bulit simán kibír. Ár-érték arányban ez egy jó kis paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

rszandra

2021. december 4.

Tesztelésre kaptam.
Szép, semleges színei vannak, amik szerintem kb. mindenkinek jól állnak. Ecsettel szoktam felvinni, jól építhető. Én általában kerülöm a csillogó termékeket, de ebben nem túl nagyok a csillámok, így örülök, hogy lett egy ilyen palettám is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 4.

Tesztelésre kaptam.

lenizsu

2021. november 29.

Sajnos nem kapok tesztelésre termékeket, ezért a termékért is kifizettem a teljes végelárat. A barackos szín számomra tökéletes pirosító árnyalat lenne, ha kevésbé lenne intenzíven csillogó. Így is felteszem, de ha ilyet kiadna a márka szatén fénnyel, szerintem nem is használnék mást.
Tapasztalat: lehet használni visszafogottabban is a highlightereket, de fel is lehet építeni, ha valaki arra vágyik. A csomagolást jó kézbe venni, kompakt, külön pacsi a papír csomagolásért. Ecsettel könnyen eldolgozható, ujjal nem próbáltam. Az arcomon fent maradt nap végéig, bár az is tény, hogy rólam nem nagyon szokott elmászkálni egy highlitghter sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Olív

2021. november 26.

A terméket tesztelésre kaptam és nagyon örültem, hogy kipróbálhattam.
Korábban már használtam highlightert, de pirosítót még nem, úgyhogy nagyon kíváncsi voltam, hogy remekel.
A csomagolása nagyon ízléses, vonzó púderes színű. A kalapgumi, amivel lezárható a paletta, azonban nem illik az összhatáshoz szerintem.
A terméket az előkészített, alapozott bőrre vittem fel. A sötétebb árnyalatú highlightert a szemhéjpúder folytatásaként használtam. A világosabbat a szemöldököm alá. Az ujjammal vittem fel, tökéletesen lehet vele dolgozni. Nagyon jól lehet játszani a mennyiségével, ha akarom, egy leheletnyit viszek fel, de pl. egy esti sminknél erősebb hatást is el lehet érni.
Reggel vittem fel a terméket az arcomra és a szememre. A szememről még estére sem kopott le, nem mozdult el. Viszont az arcomon nem bizonyult nagyon tartósnak.
Ami még pozitívum, az az összetevői.
Összességében jó kis termék, örülök, hogy tesztelhettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 26.

A terméket tesztelésre kaptam és nagyon örültem, hogy kipróbálhattam.
Ami még pozitívum, az az összetevői.
Összességében jó kis termék, örülök, hogy tesztelhettem.

Nicy011

2021. november 24.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Soha nem használtam még highlightert, úgyhogy kicsit utánanéztem pontosan hova kell a sminkmester szerint felvinni.
Arccsonton, szemöldök alatt, száj felett használom. (Orra viszont nem tettem, mert nekem videókon nézve, márkától függetlenül nagyon Rudolf-hatású.)
Függő lettem! Highlighter marad! Mindennapra. Otthonra is. Egyelőre.

A termékről:
Jól pigmentált termék, de nem lesz maszkhatása, hanem kellemes, természetesen szép csillogást lehet vele elérni. Nekem a highlighterből a világosabb az, ami most jobban tetszik, de a barnás árnyalat is szép. A pirosító is megfelelő.
Egy jó alappal, púderrel természetes, üde hatást lehet elérni.
Amit nagyon figyeltem a tesztelés során, az a tartóssága.
Előnye, hogy ahová felviszem ott marad, nap végére sem porzott le nem oda illő helyekre vagy tűnt el az arcomról. Minimális kopása van, de ennyi minden terméknek van és biztos alap, fixálás függő is. Utóbbit én nem használtam.
Arra viszont figyelni kell, hogy vagy kézzel vagy egy nagyon puha ecsettel kell vele dolgozni, mert a keményebb szálak porosítják. Összességében meg vagyok vele elégedve. Izgalmas (volt, és még mindig az) bevezetni a sminkrutinba. Többet kaptam, mint vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Függő lettem! Highlighter marad! Mindennapra. Otthonra is. Egyelőre.

A termékről:
Egy jó alappal, púderrel természetes, üde hatást lehet elérni.
Amit nagyon figyeltem a tesztelés során, az a tartóssága.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol