Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. március 27.

Kiszerelés:   13,5 g

"Alkalmas a szemöldök formázására és fixálására, valamint optikailag dúsabb szemöldököt eredményez. Vízálló formulája révén még egy hosszú nap végén sem maszatolódik el, panthenollal gazdagított formulája pedig intenzíven ápolja a szemöldök szálait."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

7ot

2020. augusztus 7.

Rengeteg festéket felvesz és sokáig tart lehúzgálni. Vagyis, inkább nem is lehet, mert a lehúzott anyag megáll a tubus száján és a végtelenségig csinálhatnám... Arra jutottam, hogy ha el akarom használni, ecsettel szedem le róla, úgy viszem fel. Nagyon gyorsan megszárad, így ehhez is csak akkor nyúlok, ha van időm vacakolni vele. Jó, hogy azért vettem, hogy majd időt spórolok, de ezzel a megoldással meg lehetetlen. Az kárpótol, hogy szép végeredményt tudok elérni.

Up:
Így is egyre nyűgösebb használni, nagyon nem jó ez így, igazán lehetne a tubus száján egy szűkítő. Ez a rengeteg festék, amit le kell róla húzgálni, szépen felhalmozódik, beszárad és egyre nehezebb kinyitni. Mi több, oda jutottam, hogy egyik alkalommal a menet felett eltört a kupak is. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Up:

biuskam

2020. június 10.

010 árnyalatban vettem meg a szőke hajamhoz, nekem picit túl sötét:( de nem is színe a nagy gond, hanem hogy szinte lehetetlen vele dolgozni. Helyén tartja a szemöldököt, de nekem olyan hatása van mintha folyékony ragasztóval összetapasztanám a szálakat. Sokszor próbáltam, szemöldök ecsettel is kísérleteztem hogyan lehet szépen felvinni, de egyszerűen sehogy. + a szőke hajamhoz még több rétegben szinte már fekete szemöldököt eredményez, csúnya hatása van. A kefe rengeteg terméket vesz fel, és szinte lehetetlen visszatuszkolni a tégelybe és nekem túl nagy a keféje, + indokolatlanul ferde :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

humankind

2020. június 5.

Legjobb szemöldökfixáló, amit eddig próbáltam, szépen tartja a szálakat a helyén, a pigmentáltsága is megfelelő. A barnát önmagában, az átlátszót pedig szemöldökceruza/por fölé használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

sarahL

2020. február 6.

Az előző verziót majdnem egy évig használtam,most váltottam az újra; arra figyelni kell, hogy a szám jelzések is változtak, kicsit sötétebb árnyalatot fogtam ki.
Valóban, el kell teljen pár hét, hogy tökéletes legyen az állaga, mert eleinte nagyon sok festéket vesz fel. Ettől eltekintve konkrétan 2 mozdulattal felkenem reggel és estig kitart, eddigi legjobb és legtartósabb szemöldök kencém, nagyon szép, természetes tőle a szemöldököm, imádom!!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

vkata96

2020. február 4.

A pozitív vélemények miatt vettem de nekem sajnos elég csalódás volt. A középső árnyalatot vettem, de borzasztó sötét (milyen lehet a legsötétebb?) és a kefe rengeteg festéket vesz fel, így óriási pacákat nyom a szemöldökömre. Jó lenne ez a dőlt megoldás, de így hogy tocsog a festékben, nagyon nehéz vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Olcsó, szuper tartós, vízálló. Ezt várom el egy jó szemöldökzselétől. Az egyetlen amit utálok benne, az a megújult kiszerelése. A kis keféje jó lenne, de annyit szed fel és annyit kell vele szöszölni reggel emiatt, hogy alternatívákat keresek most. De azt hiszem vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Fannie

2020. január 16.

Szerintem a legjobb, amit eddig használtam ezen a téren. Korábban volt szemöldökfixáló spirálom a Maybeliine-től, aztán sokáig használtam egyet az Oriflame-től, de ez szerintem magasan a legjobb, amit kipróbáltam. Tény, hogy valamiért hihetetlen sok festéket vesz fel a spirál, de már kitapasztaltam, hogy milyen szögben kell kihúzni a tubusból, így kevésbé lesz tele festékkel, a felesleget pedig lehúzgálom, és amikor már alig van a kefén, akkor festem ki vele a szemöldökömet. Szerencsére dús a szemöldököm és a színével sincs sok gond, de ez a termék az eddigi legjobb a tapasztalataim szerint abban, hogy akár reggeltől estig fixálja a szemöldökömet. Még este is pont ugyanúgy néznek ki, mint reggel, és ha megtapogatom a festék száradása után, érzem, hogy tényleg tart, nem mozdul egy könnyen.
Bátran ajánlom mindenkinek, akinek a fixálás erőssége is lényeges szemöldökformázás terén!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

epipremnum

2019. december 14.

Ez az első ilyen jellegű termékem, szóval nincs összehasonlítási alapom. A hidegbarna szín tökéletes, nagyon örültem neki. A fej nagyon sok anyagot vesz fel de könnyen le lehet húzni a tégely szélén. Ha már látszólag semmi termék nincs a spirálon akkor kezdem el felvinni. Így pont annyi kerül fel ami enyhén sötétíti az alapból túl világos szemöldököm és szépen fixál de nem látni, hogy bármi lenne rajta. Hamar megszárad és én nem veszem észre hogy leperegne pedig mostanában jól el szoktam ázni. Az ára is tökéletes és szerintem előbb fog lejárni a szavatossága mint, hogy elhasználnám, pedig heti 5x használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Legadema

2019. november 12.

Nagyon szép természetes szemöldököt lehet vele késziteni.
Mivel 4 árnyalatban kapható szerintem mindenki meg tudja találni a neki megfelelőt.
Árához képest, úgy gondolom, hogy egy csoda ez a termék.
Csak összehasonlitásképpen, mivel szeretem egyik terméket felváltva használni a másikkal, azt tudom mondani, hogy van ugyanolyan jó mint a L'OREAL PARIS BROW ARTIST PLUMPER szemöldök formázója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Nagyon szép természetes szemöldököt lehet vele késziteni.
Árához képest, úgy gondolom, hogy egy csoda ez a termék.

sophienyuszi

2019. szeptember 22.

Nagyon szomorú voltam, amikor megtudtam, hogy kivonják a forgalomból a trend it up másik kefés szemöldökformázóját. 2 vagy 3 tubussal elhasználtam abból és amikor leárízták már esélyem sem volt beszerezni belőle, elkapkodták a dm-ekből egyik pillanatról a másikra.

DE EZ UGYANAZ A TERMÉK, sőt, hadd jegyezzem meg, hogy szerintem ennek ezerszer jobb a keféje. Annyira szuper a kialakítása, kábé egy perc alatt kész van a szemöldököm, elég csak ezzel átfésülgetnem (közepesen sok szőrszálam van a szemöldökömben). Szóval, aki eddig az előzőt használta, az ne féljen ezt megvenni, mert a színek, tartósság, termék, minden tekintetében ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Vitaminok: Panthenol, Biotin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.