Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. március 27.

Kiszerelés:   13,5 g

"Alkalmas a szemöldök formázására és fixálására, valamint optikailag dúsabb szemöldököt eredményez. Vízálló formulája révén még egy hosszú nap végén sem maszatolódik el, panthenollal gazdagított formulája pedig intenzíven ápolja a szemöldök szálait."

4 árnyalatban kapható

sophienyuszi

2019. szeptember 22.

Nagyon szomorú voltam, amikor megtudtam, hogy kivonják a forgalomból a trend it up másik kefés szemöldökformázóját. 2 vagy 3 tubussal elhasználtam abból és amikor leárízták már esélyem sem volt beszerezni belőle, elkapkodták a dm-ekből egyik pillanatról a másikra.

DE EZ UGYANAZ A TERMÉK, sőt, hadd jegyezzem meg, hogy szerintem ennek ezerszer jobb a keféje. Annyira szuper a kialakítása, kábé egy perc alatt kész van a szemöldököm, elég csak ezzel átfésülgetnem (közepesen sok szőrszálam van a szemöldökömben). Szóval, aki eddig az előzőt használta, az ne féljen ezt megvenni, mert a színek, tartósság, termék, minden tekintetében ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Martu0508

2019. szeptember 5.

Nyaralásra kerestem valami vízálló terméket és mivel nem volt az, amit eredetileg kinéztem, ez jött velem haza. Azonnal le is teszteltem, és bizony az első használat nekem sem volt annyira egyszerű, de miután hozzászoktam, hogyan kell felvinni azóta kiválóan működik. Vízbe nem mentem vele, de a 38 fokon izzadtam a tűző napon, és nem mászott el. Azóta is minden nap használom és tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Aleysa

2019. augusztus 27.

Akartam valami tartósat, így lyukadtam ki ennél a kis cuccnál. Első használatkor az első mozdulattal minden festékes lett, miután elszidtam majd lehúztam a rengeteg felesleges anyagot a keféjéről kiderült, hogy remek kis cucc. Van belőle hideg szín szőke hajhoz, jeeee és megtanultam bánni vele.
Azóta annyira megszerettem hogy ha bármi sminket teszek, ez is tuti felkerül. Gyorsan lehet vele dolgozni, szépen fixál, ha megszárad. Pici hézagok kitöltésére is elég lehet, de ha hiányérzetem van, akkor belepótolok a márka szemöldökcerkájával.
Abszolút megérte, s nem tépi ki a szemöldököm, mint néhány cerka. Teljesen jó vétel, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

RekaBon

2019. július 23.

Mivel az előző TIU szemöldökspirált kivonták a forgalomból teljesen elkeseredve próbáltam pótolni a Bourjois géljével (nem vált be...) majd a Catrice géljével, de semmi nem volt olyan jó mint az. Csomó ideig azthittem erre hogy szemöldök ceruza, ezért nem vettem meg... na szóval a lényeg hogy ez ugyanolyan!! Legalabbis a kefe mérete, sörtéi, gél típusa ugyanolyannak tűnik, csak a feje furán hajlott, de nem zavaró. Izzadással nem jön le, strandon még nem próbáltam. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Vitaminok: Panthenol, Biotin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!