Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Intenzív körömerősítő töredezett és igénybevett körmökre. Tejfehér színt ad a körmöknek.

lildiko

2018. augusztus 23.

Gyűlölöm. Ezzel mindent elmondtam. Nem szeretnék tovább műkörmöket ezért leszedettem a zselét a körmeimről, amik pár évnyi műköröm után sajnos nagyon gyengék lettek, ezért szerettem volna valami erősítőt használni rájuk. Amit kinéztem az sajnos nem volt éppen a DM-ben, ezért szétnéztem, mik vannak, és mivel akciósan 399 Ft volt, erre esett a választásom. Hazaérve fel is kentem a körmeimre, aztán kb. 5 perc múlva elkezdtek szó szerint égni a körmeim, ami szép lassan elérte az ujjaimat is. Gondoltam, majd elmúlik, de jópár perc után már olyan szinten fájt, hogy le kellett szednem ezt a borzalmat a körmeimről. Kb. egy perc után meg is szűnt az égő érzés. Soha nem csináltam még ilyet, de ez azonnal a kukában landolt, meg se próbálok második esélyt adni neki, annyira fájtak a körmeim/ujjaim tőle. Szó szerint pénzkidobás, még akciósan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Nicolett022

2018. március 16.

Sos kellett valami körömerősítő lakk, ezért ezt kaptam le a polcról, mivel féláron volt, gondoltam egy próbát megér. Azt már csak itthon láttam, hogy formaldehid is van benne, de ha már megvettem, végig csináltam az ajánlott négy hetes kúrát vele, amit írnak rajta. Hát felesleges volt. A körmeimmel az ég világon semmit nem csinált, kenhettem akármilyen vastagon és sűrűn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

anna22

2018. március 11.

Én balga...... Most komolyan. Formaldehid? Nemár! Mit keres az egy ilyen lakkban? Megvettem, anélkül, hogy elolvastam volna az oldalán nagy betűkkel feltüntetve a mérgek mérgét.... (Legalábbis ha zárt ajtók és ablakok mögött akarsz lakkozni.) Fene nem gondolta, hogy manapság egy drogériás lakkban még használnak ilyeneket. ESZEMBE NEM JUTOTT ezt keresni rajta. Hát roppant nagy csalódás. Na mindegy, tanulópénz, most már ezt is figyelnem kell. Azért adok neki 3 csillagot, mert ráírták nagy betűkkel. Ez pozitívum. De amiért belerakták többet sajnos nem adhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Grenyok

2017. szeptember 13.

Teljesen megvagyok elégedve! Az ára más jó minosegu koromerosito lakkokhoz képest igen kedvező! Én már 2x veszem meg.

Szép fenyt ad körmeimnek, és mivel nekem eléggé töredezettek voltak a körmeim..kicsit megnott mar tort is be..
Mióta használom sokat javult a kormom allapota

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Mióta használom sokat javult a kormom allapota

RebecaB

2017. május 13.

Tegnap vettem a DM-ben egyet, sajnos nagyon konnyen toredeznek a kormeim, ma felkentem, nagyon jo az allaga, szepen lehet az ecsettel dolgozni, es ami a legjobb, hogy hamar szarad. ;) egyelore negy csillagot kap, kivancsi vagyok az eredmenyre :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!