Best of Beauty 2019

Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Bőrtípus:   Normál

• extra fekete
  • speciális ívelt kefe
  • volumennövelő
  • ápoló
  • lendületes szempillák
  • push-up hatás
  • tökéletesen formált szempillák
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

Az ívelt, tökéletesen formázott, mélyfekete szempillákért

Sophia00

2019. május 3.

Gondoltam kiprobálom, de nem nagyon jött be. Dúsit de nem lesz hosszabb a pillam és nem is túl tartós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Mesiann

2018. március 5.

Féláron vettem meg, de sajnos, így sem érte meg. Nagyon sok festék kerül a kefére, így nehéz felvinni, időbe telik, mire az ember rendesen szét tudja választani a pilláit. Kicsit pergett nekem is, minden alkalommal. Tartóssága átlagos. Nem sok mindent csinált a pilláimmal..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Nutellabella

2018. március 5.

Az a fajta spirál, ami idővel egyre jobb lesz. Én szeretem, mert szuper keféje van, nagyon precízen ki tudom vele festeni az alsó pillasort. Érdemes állítva tárolni, így nem lesz tiszta ragacs a kefe. Ja, és szuperolcsón vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Ginatural

2017. december 27.

Nekem ez a spirál sajnos nem nagyon jött be. Tartósnak sem mondanám mert nap végére lepereg. Nekem összetapasztja a pilláimat és nem íveli. Az egyetlen ami pozitív és beváltja az ígérteket, hogy tényleg extra fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Szofi

2017. november 13.

Szegényke volt emlékeim alapján az első olyan sminktermék, amit az első használat után mostam le és hajítottam a kukába... Mintha már ki lenne száradva, tömény volt és csomókba vitte fel a festéket a szempilláimra...Más egyebet nem is nagyon csinált. Nem, nem és nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

wboo

2017. október 19.

Idegesítő szinten csomósodik, ezeket a póklábakat Aragog is megirigyelhetné... De azért elhasználom, ha nagyon óvatosan kenegetem, többé-kevésbé vállalható a végeredmény... és legalább nem hullik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

LunaFlor

2017. október 14.

Szigorú vagyok. Nem lesz a kedvenc. Nem pereg jobban, mint a legtöbb, amit próbáltam, de nem is szupertartós. Hétköznapi sminkhez ideális, de nagy csodát nem tesz, plusz valahogy nem is jött be igazán. Nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

dindori

2017. október 11.

Szerintem nagyon jó kis spirál, szépen hosszabbít, picit dúsít is. Nem pereg, nem kenődik. Szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

BoraBorka

2017. szeptember 20.

Tartós, nem potyog le és nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Suliba, hétköznapokra számomra megfelel. Drámaian ívelt és hosszú szempillákat ne várjatok tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

babszem81

2017. augusztus 20.

Pár hete vettem, így meglep a 'már nem gyártják' szöveg. Nekem jól hosszítja a pilláimat, kicsit amiatt dúsít, mert kissé sok festéket vesz fel a keféje. Szépen ível is. Talán a ricinus miatt olyan waxos látványra a kifestett pillák. Nekem bevált! Amiatt csak 4*, mert nem dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0