Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2018. június 1.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nagy koncentrátumú körömápoló olaj, mely E-vitaminnal és mandulaolajjal ápolja a körmöket. Segít megőrizni a körmök természetes nedvesség-háztartását.

anitaanett

2020. január 2.

Az egyik hozzászolásban olvastam régebben, hogy citromos süti illata van :) bevallom, ezért vettem meg. Valóban olyan az illata! Imádom és mindig rendbe hozzá a kiszáradt bőrt a körmeim mentén. Minden manikűrözés után kötelező a használata! Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

fagas

2019. szeptember 23.

Nagyon hasznos kis kence ez, ár-értékben szuper, ajánlom mindenkinek! Jól ápol, - a köröm melletti bőrt is! - könnyen eloszlatható, finom az illata. 5 csillag, vitathatatlan!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Ad-Namah

2019. július 22.

Cif illata/szaga van, de nagyon jól ápol, és beszívódik, ellentétben más olajakkal, amik fél óra után is a bőrön ülnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Nusoka

2019. április 2.

Még csak ma vettem, de azt hiszem nem leszünk rosszban. Hamar beszívódik (legalábbis nem több idő mint bármelyik másik körömolaj beszívódása), isteni citromos illata van és az ára is teljesen rendben van. Nagyon rossz állapotban vannak a körmeim, kíváncsi leszek mit tud kihozni belőle. Jövök majd updatelni.

Egy hónapja használom és nem igazán vettem észre semmi különöset, nem történt változás :( Nálam három csillagos csak :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

RCC

2018. december 11.

Egész hatékony, habár nekem elég lassan szívódik be, viszont nem is sajnáltam a körmeimről. Nagyon sokat festem a körmöm, úgyhogy eléggé ki vannak száradva már, nagyon barázdásak és töredeznek a végeik. Most pár napra száműztem a lakkokat és ezzel ápolom a körmeim, csodát nem művelt velük még, de már szebbek. A szaga engem mondjuk a citromos Jar-ra emlékeztet :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

tonic

2018. október 8.

Jó,hatékony,gyorsan beszívódik, olcsó,mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Jó,hatékony,gyorsan beszívódik, olcsó,mi kell még?

lenochka

2018. október 8.

Különösen a körmökre és a körmök oldalára helyeztem, és nagyon elégedett vagyok az eredményével. Az olaj nagyon kellemes, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

asszembocicsoki

2018. június 3.

Zseniális!!! Gyorsan beszívódik, szuper összetevőkkel és még olcsó is! Nem mellesleg citromos süti illata van... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).