Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Maximális színhatás. Ragyogó megjelenés a csillogó, metálfényű tónusoknak köszönhetően. Különleges Highlighter-hatás. A szemhéjfesték nem áll össze a szemhéj redőiben.

• púderes, gyöngyhatású végeredmény
  • tartós
  • nem kenődik és vízálló

Ár: 500 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy csomagautomatával küldöm, személyes átvétel,

Agnes91P

2020. július 26.

Régóta megvan, mindennapos használattal is sokáig elég. Nagyon szép, alatta egy kis korrektorral az egész napot bírja. Már többször megdicsérték, amikor ez volt a szememen. Újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Mirus

2020. május 20.

Nagyon kellemes színe van. Nem gyakran használom, csak akkor amikor extrább sminket csinálok, de nagyon fel tud dobni egy egyszerű sminket is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

jakabsara

2020. január 27.

én nagyon szeretem. érdemes alá egy korrektort vagy primert tenni, mert eddig nekem úgy lett a legtartósabb. anélkül nekem összegyűlt a redőkbe, de ha van alatt vmi krémes amibe bele tud tapadni bomba biztos lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Mosizso

2019. április 20.

Hihetetlen régóta szemeztem a 020-as árnyalattal, s ma mikor láttam 50%-os leárazás...zsupsz már a kosaramba is került. Egyelőre csak a szemhéjra kentem fel ahova való, de úgy gondolom highlithernek is tökéletes lesz. Gyönyörű szín, kellemes csillogás. Egyszerre jó hétköznapra és bulikra is.
Tartósságáról, pedig egy update-t mindenképp írok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Tartósságáról, pedig egy update-t mindenképp írok.

vkata96

2019. április 14.

Én is leértékelve vettem meg, bár már régóta nézegettem, csak sokalltam egy darab árnyalatért 1500 Ft-ot. Így már megérte. Kellemes, krémes állaga van, de nem ragadósan krémes. Igaz, hogy sose szárad meg teljesen, de nincs ragacsos érzetem a szemhéjamon tőle. A színe pigmentált, de nem kirívó, hétköznapokon magában is szép, de füstös vagy halo sminkhez is tök jó lehet. Nem mondom, hogy egész nap a helyén marad, volt, hogy beült kis ráncokba, de ez (gondolom) azért van, mert rejtett szemhéjam van. A csomagolása is nagyon tetszik, nagyon kis luxy ez a fényes kupak :D Bár az ilyen krémes szemfestékeknél talán nem a tégely a leghigiénikusabb megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

pigglypig

2019. április 3.

Általában nem állok meg a dm leértékelt sminktermékeinél, mert az összesbe bele van nyúlkálva, nem egyszer gyalázatosan néznek ki, nem is értem, miért rakják még ki egyáltalán őket, pénzért se kellenének ebben az állapotban. (Oké, ez off-topic, de szerettem volna megemlíteni.)
Amikor viszont legutóbb odaértem, láttam, hogy a kislány épp most címkézi át őket, na mondom nosza, hátha ezeket még nem trancsírozta szét senki, s így legyen lottó ötösöm is, valóban volt ott pár érintetlen darab, beleértve ezt a kis szépséget.
Először is, vessünk egy pillantást a csomagolásra, hát nem imádnivaló? Dehogynem :) Nem dekorációs céllal veszünk ilyesmit jobb esetben, de nem árt, ha kívülről is mutatós. Ugyanakkor nekem az is nagyon tetszik, ami belül található. 020-as árnyalatom van, barnás-aranyos-mályvás, nagyon apró, csillámokkal, gyöngyházas fénnyel. Szemhéjon, belső szemzugban, szemöldökcsonton, arccsonton egyaránt meseszép, nekem jól is tart (alatta primer, felette fixáló spray). Az állaga lágy, már-már kissé habos, ez nem tudom mennyire fog változni később. 5 ml terméket kapunk a tégelyben, ami kevésnek hangzik, de valójában borzasztó kiadós.

Féláron, 699-ért szerintem ajándék volt, tessék elnézni a dm-be, csajok, hátha van még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Babsszi

2019. március 17.

Álomszép, hiperszuper gyorsan felütögethető kis szemhéjfesték ami akár egy uncsi hétköznapi sminket de egy esti bulisminket is nagyon fel tud dobni. Nekem a 20-as van meg, ami így tavaszra nagy szerelem, egy hete vettem meg és minden nap muszáj vele játszanom. Szuperül passzol a kék szememhez, a barackos arcpírhez, friss és üde lesz tőle az összehatás. Emellett nagyon tartós, nem folyik szét, nem áll össze egy csíkká. Szeretem, a többi színt is be fogom szerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Ann86

2019. február 28.

A 30-as árnyalatban vásároltam meg 50%-os kedvezménnyel. Nagyon szeretem a hétköznapokban is használni vékony rétegben ha egy villámgyors sminkre van csak időm, de alkalmi sminkekhez is tökéletes. Nekem nagyon tartós és nem csomósodik annak ellenére, hogy nem használok alá bázist. Általában ecsettel viszem fel ha csak egy pici fényt akarok adni a szemhéjamnak és ujjal ha valami erőteljesebbre vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Lerika

2019. január 18.

Világos szemhéjpúderre szoktam tenni, nagyon szépen mutat, így nem csúszik el, a helyén marad. Ünnepivé lehet tenni vele a szemsminket. Nagyon tetszik, szépen mutat. Újjal szoktam felvinni, így a legszebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Anheszenamon

2018. július 24.

Nagyon akartam szeretni, mert jónak tartom a Trend it up termékeket, főleg drogériás viszonylatban. Ár-érték arányban ez egy nagyon jó márka, több fajta terméket is próbáltam tőlük és nagyon megszerettem. Ez a szemhéj highlighter viszont katasztrofális. Primer nélkül esélytelen a használata, elcsúszik, 10 perc múlva semmi nincs a szemhéjamon belőle. Alapnak a Milani szemhéjbázisát használtam, de több órát azzal sem bír ki. Ráncokba csomósodott a szememen és alig látszott belőle bármi is. Én ujjal vittem fel, úgy könnyen eldolgozható, bár nem sok színt ad, inkább fénye van. Ki fogom próbálni az arcomon is krémes highlighterként, hátha úgy használható, mert így nálam ez kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.