Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. december 27.

Kiszerelés:   2,5 g

Selymes mono szemhéjpúder primerrel és ápoló hatóanyagokkal. Könnyedén felvihető, kiválóan satírozható. Matt és selyemfényű árnyalatok. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Keresem Trend It Up N°1 Szemhéjpúder 063
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: goldgirl
Állapot: Új vagy használt, Helyszín: Szolnok, fizetés: Megbeszélés szerint
Smink- és arcápoló csomag
Ár: 4000 Ft , Eladó: Enchanted05
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Becske, fizetés: Fizetés banki átutalással, ezt követően postázni tudom

misshkitty701

2020. november 19.

Nem is tudom már, hogy pontosan melyik árnyalat volt meg belőle, pár használat után szétváltak útjaink, mert nem volt valami pigmentált, nehéz vele dolgozni. Annyira nem sajnálom, nem vagyok oda a mono kiszerelésekért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 19.

Myheartmylife99

2020. július 13.

4 árnyalattal rendelkezem. Szuperek! Nagyon pigmentáltak, nekem nem porzanak. Kellemes vagy alig érezhető illatuk van. A márka tégelyes szemhéjprimerével használom. A munkából hazaérkezés után is ugyanúgy a helyén van, csak győzzek nem nyúlkálni a szememhez. Egy picit bekukacosodik, de nekem rejtett szemhéjam van, így ezt nem a termékre fognám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

CintiaNora

2020. július 2.

Jól pigmentált és tartós szemhélypúder. Jól lehet vele dolgozni, nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

kikoletta

2020. január 22.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, a jéglila színűt használom, kellően pigmentált és a rival de loop-os szemhéjbázissal simán tartja a 8-9 órát is igazítás nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

googles

2019. december 23.

Tobbet is beszereztem, mert szeretem a monokat, jo aron van es jo minosegu. Nekem teljesen megfelel, mert egyszeru amde nagyszeru sminket hasznalok (=nagyon egyszerut 😂). Szep szinekben van, pont mint amiket szeretek: hideg barna, taupe, halvany rozsaszin, stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

goldgirl

2019. december 23.

Kedvenc szemhéjpúderem 063-as árnyalatban, amit sikeresen szét is törtem egy sietős reggelen. Ujjbeggyel viszem fel, csodás, hogy önmagában is használható, de matt színek fölé felapplikálva is különleges hatást lehet elérni vele. Rival-os szemhéjalappal elég tartósnak bizonyul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

cattitude

2019. november 12.

nem emlékszem, milyen árnyalatot vettem, de nagyon pocsék volt, mintha krétaport akartam volna eldolgozni a szemhéjamon és alig volt pigmentált. hálistennek elég olcsó volt, de többet nem vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Sziporka88

2019. október 20.

Több árnyalatot is használok. Kicsit porolós amikor felviszem az ecsetre, viszont a végeredménnyel elégedett vagyok. Fent marad a szemhéjon több órán át. Árban is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Puszedli83

2019. szeptember 20.

A 025-ös árnyalatot vettem, akciósan 300ft volt. Nagyon szép szatén barnás árnyalat. Nem porol, jól pigmentált, tartós. Nagyon tetszik, biztos veszek még más árnyalatban is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Csipetke

2019. szeptember 13.

A 083-as világos lila árnyalatot választottam. Szép nagyon a szememen is és a csomagolásában is. Elég pigmentált és könnyen, szépen lehet eldolgozni. Meg vagyok vele elégedve. Biztos, hogy beszerzek belőle még más árnyalatot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hexyldecanol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.