Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. december 27.

Kiszerelés:   2,5 g

Selymes mono szemhéjpúder primerrel és ápoló hatóanyagokkal. Könnyedén felvihető, kiválóan satírozható. Matt és selyemfényű árnyalatok. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

300 Ft Trend It Up N°1 Szemhéjpúder 085-ös árnyalat
Ár: 300 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en a 16. kerületben a lakásomnál, illetve előreutalást követően Foxpost és postai feladás is lehetséges, melynek költsége a vevőt terheli.

bree07

2022. január 26.

Egy világos, csillogós árnyalatot vettem, de használhatatlan. Semmi színt nem tudok felvenni, se ujjal, se ecsettel, gyakorlatilag nem látszik. Darabos is, fura állagú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 26.

Anita1978

2022. január 19.

Több színt is vettem belőle, pl a 010es aranyos bèzses arnyalatot. Szeretem az ilyen semleges színeket mert egy vékony tussal tökéletes.Elégedett vagyok a pigmentáltságával, és a tartósságával is Lealapozom mindig a szemhejamat is, és abba jol beledolgozom.Csodásak és olcsók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

misshkitty701

2020. november 19.

Nem is tudom már, hogy pontosan melyik árnyalat volt meg belőle, pár használat után szétváltak útjaink, mert nem volt valami pigmentált, nehéz vele dolgozni. Annyira nem sajnálom, nem vagyok oda a mono kiszerelésekért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 19.

Myheartmylife99

2020. július 13.

4 árnyalattal rendelkezem. Szuperek! Nagyon pigmentáltak, nekem nem porzanak. Kellemes vagy alig érezhető illatuk van. A márka tégelyes szemhéjprimerével használom. A munkából hazaérkezés után is ugyanúgy a helyén van, csak győzzek nem nyúlkálni a szememhez. Egy picit bekukacosodik, de nekem rejtett szemhéjam van, így ezt nem a termékre fognám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

CintiaNora

2020. július 2.

Jól pigmentált és tartós szemhélypúder. Jól lehet vele dolgozni, nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

kikoletta

2020. január 22.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, a jéglila színűt használom, kellően pigmentált és a rival de loop-os szemhéjbázissal simán tartja a 8-9 órát is igazítás nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

googles

2019. december 23.

Tobbet is beszereztem, mert szeretem a monokat, jo aron van es jo minosegu. Nekem teljesen megfelel, mert egyszeru amde nagyszeru sminket hasznalok (=nagyon egyszerut 😂). Szep szinekben van, pont mint amiket szeretek: hideg barna, taupe, halvany rozsaszin, stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

goldgirl

2019. december 23.

Kedvenc szemhéjpúderem 063-as árnyalatban, amit sikeresen szét is törtem egy sietős reggelen. Ujjbeggyel viszem fel, csodás, hogy önmagában is használható, de matt színek fölé felapplikálva is különleges hatást lehet elérni vele. Rival-os szemhéjalappal elég tartósnak bizonyul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

cattitude

2019. november 12.

nem emlékszem, milyen árnyalatot vettem, de nagyon pocsék volt, mintha krétaport akartam volna eldolgozni a szemhéjamon és alig volt pigmentált. hálistennek elég olcsó volt, de többet nem vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Sziporka88

2019. október 20.

Több árnyalatot is használok. Kicsit porolós amikor felviszem az ecsetre, viszont a végeredménnyel elégedett vagyok. Fent marad a szemhéjon több órán át. Árban is megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hexyldecanol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.