Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. december 27.

Kiszerelés:   2,5 g

Selymes mono szemhéjpúder primerrel és ápoló hatóanyagokkal. Könnyedén felvihető, kiválóan satírozható. Matt és selyemfényű árnyalatok. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder  064
Ár: 200 Ft/ csere , Eladó: Coffee123
Állapot: új, 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, foxpost
Keresem Trend It Up N°1 Szemhéjpúder 063
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: goldgirl
Állapot: Új vagy használt, Helyszín: Szolnok, fizetés: Megbeszélés szerint
kikoletta

2020. január 22.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, a jéglila színűt használom, kellően pigmentált és a rival de loop-os szemhéjbázissal simán tartja a 8-9 órát is igazítás nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

googles

2019. december 23.

Tobbet is beszereztem, mert szeretem a monokat, jo aron van es jo minosegu. Nekem teljesen megfelel, mert egyszeru amde nagyszeru sminket hasznalok (=nagyon egyszerut 😂). Szep szinekben van, pont mint amiket szeretek: hideg barna, taupe, halvany rozsaszin, stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

goldgirl

2019. december 23.

Kedvenc szemhéjpúderem 063-as árnyalatban, amit sikeresen szét is törtem egy sietős reggelen. Ujjbeggyel viszem fel, csodás, hogy önmagában is használható, de matt színek fölé felapplikálva is különleges hatást lehet elérni vele. Rival-os szemhéjalappal elég tartósnak bizonyul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

cattitude

2019. november 12.

nem emlékszem, milyen árnyalatot vettem, de nagyon pocsék volt, mintha krétaport akartam volna eldolgozni a szemhéjamon és alig volt pigmentált. hálistennek elég olcsó volt, de többet nem vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Sziporka88

2019. október 20.

Több árnyalatot is használok. Kicsit porolós amikor felviszem az ecsetre, viszont a végeredménnyel elégedett vagyok. Fent marad a szemhéjon több órán át. Árban is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Puszedli83

2019. szeptember 20.

A 025-ös árnyalatot vettem, akciósan 300ft volt. Nagyon szép szatén barnás árnyalat. Nem porol, jól pigmentált, tartós. Nagyon tetszik, biztos veszek még más árnyalatban is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Csipetke

2019. szeptember 13.

A 083-as világos lila árnyalatot választottam. Szép nagyon a szememen is és a csomagolásában is. Elég pigmentált és könnyen, szépen lehet eldolgozni. Meg vagyok vele elégedve. Biztos, hogy beszerzek belőle még más árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Pajzs

2019. augusztus 18.

A 105-ös árnyalatot használom, mely egy szaténos fényű, világosabb szilvaszín. Erősen pigmentált, tartós alap nélkül is. Szeretem viselni, kényelmes, nem potyog. Nagyon selymes a felülete, olyan jó pihe-puha... Van hogy ujjal használom, ilyenkor intenzívebb hatást lehet vele elérni, de még így sem tolakodó a végeredmény, könnyű eldolgozni is. Ecsettel felkenve kevésbé feltűnő, és ilyenkor egy picikét porol. Sötétlila vagy -barna szemhéjpúderrel is feldobom olykor-olykor, csinos. Lilás bor-, bogyó- és sötétebb szilvaszínű rúzsokhoz szeretem használni. A tokja kemény műanyag, védi a szemfestéket, egy leesést simán túlélt.
Van még egy 081-es színkódú is a birtokomban, szintén szaténos, gyönyörű, bársonyos kék. Ez is puha, nem potyog felvitelkor, de ezt ujjal viszem fel, mert sokkal szebb úgy, utána pedig finomítok rajta ecsettel. Kevésbé tartós, mint a 105-ös, de nem látványosan vagy rondán kopik, és egyszerű igazítani rajta sötét színe ellenére is. Alkalmanként a Trend It Up Silk & Pearl 030-as számú szemhéjpúderével keverem, ez egy gyöngyházas kék leheletnyi lilával, a kettő együtt feltűnő, különleges kéket ad, ami szépen kiemeli a barna szemem.
Tőlem megy az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Tőlem megy az öt csillag.

Lina14

2019. július 25.

Nekem a 109-es és a 022-es van meg. A krém színű nagyon porol, a sötét barna pedig nem ugyanolyan meleg tónusú mint a tégelyben, hanem szürkés, és nehezen lehet őket eldolgozni, építeni kell őket, foltosak is. Abszolúte nem érte meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Kittyki

2019. június 17.

067-es szín van meg. Nagyon szépen fel lehet kenni. Kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

067-es szín van meg. Nagyon szépen fel lehet kenni. Kellemes meglepetés.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hexyldecanol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.