Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 25.

Kategória:   Ajakápolók

Fényes finisű ajakápoló, amely könnyen kenhető formulájával bársonyosan puhává varázsolja az ajkakat. Vidám, tégelyes kiszerelésben.

3 változatban kapható

Vegán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

babszem81

2021. szeptember 19.

A fehérhez pár napja 3-400ft-ért jutottam hozzá. Szépen dúsít, halványan a színe is érzékelhető, enyhe csillámló fénnyel. Egész jó a hidratáló képessége és puhít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

KisTigris

2021. augusztus 8.

Kiárusítás alatt vettem egy fehéret és egy rózsaszínt. Éjszakára használom. Bekenem az ajkaim, reggelte husss cserepesedés. Szeretem, jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Qwerty

2021. február 26.

A zöld színű, kókuszost vettem meg féláron, bár szerintem ennyi pénz is erős túlzás érte. Kevés krém, túl sok műanyag, nem is túl praktikus. Mégis, azt kell mondjam, nem rossz. Nagyon szigorú vagyok az ajakápolókkal, nem tűrök meg semmi szárító hatást. Olyan nincs, hogy valamit óránként kelljen kenegetni. Az kukába való, pont azért kell óránként kenegetni, mert csak ront az állapoton.
Ez a krém bár nem a legjobb, de nem is a kukába (esetében szelektívbe) dobós eset. Egyetlen titka van: vékonyan kell kenni. Akkor beszívódik, hidratál, és nem is kell ezzel foglalkozzak. Nem adnak nagy mennyiséget, de mivel lassan fogy, így ez nem akkora baj. Talán egy kis fénye is van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 26.

feketeagnes

2021. január 24.

én meg vagyok vele elégedve, nagyon erősen hidratál, jó kis "zsíros" állaga van, szinte azonnal helyrehozza a szám és az illata is jó.
a csomagolás miatt csak tiszta kézzel használom ami miatt nem túl praktikus magammal hurcolászni, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

Guppi

2020. április 25.

Nekem a zöld csomagolású van meg, elvileg kókuszos. Elég enyhe az illata és nagyon mű. Nehezen szívódik be, felkenés után ragacsos érzetet hagy maga után (ez már belenyúlva is érződik).
Egész jól ápol, ha van türelmünk kivárni amíg beszívódik, viszont a csomagolást indokolatlanul nagynak tartom. Eddig nem vagyunk jóban. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.