Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Selymes-matt, intenzív fedőképességű, tartós korrektor stift, mely megbízhatóan elfedi és mattítja a bőr egyenetlenségeit és a piros foltokat. Anti-shine hatás, krémes textúra.

fokyandi

2019. július 26.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. 010-es árnyalatot használom, ami pont passzol a bőrszínemhez és a pattanásokat is tökéletesen elfedi...mintha nem is lennének.Szem alatti karikákra is jó, bár oda csak ujjal tapogatok fel egy kicsit, mert amikor először használtam, túl soknak találtam az adagot és nagyon meglátszódott a vastag réteg. Tartós, nem kopik és ahogy nézem sokáig elég lesz. A stift kupakja jól zár, ha beledobom a táskámba, akkor sem esik le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

blackrainbow

2019. május 16.

010
Online rendeltem, a színt pont eltaláltam. Akciós áron 700 Ft volt, ezen az áron nem rossz. Jól fed, bár kissé olyan nehéz és nem ilyan jó a szaga.
Praktikus a csomagolás, jól zárható. Ilyen áron újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

010
Praktikus a csomagolás, jól zárható. Ilyen áron újra veszem.

borntobe

2018. július 23.

A színe jó volt, azért vettem meg, pedig nem szeretem az ilyen stiftes cuccokat. Bejött, tényleg sz*r lett, nehezen kenhető, nem lehet szépen eloszlatni, zsíros és száraz egyszerre, és a seprűereken kívül mást nem fed el, még a szemem alatti nem túl durva árnyékot se. Kuka, egy csillagot se érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

AppleMaple

2018. május 10.

A 010 árnyalatban van meg, idág meg vagyok vele elégedve, bár még csak kisebb bőrhibákra használtam. Nem tudtam még eldönteni, hogy összefüggésbe hozható e a használata után előbukkanó pattanásokkal vagy az csak a véletlen műve, bár ahogy olvasom, nem én lennék az első akivel ez történne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

vivienlovesit

2017. november 8.

Első Trend It Up! termékem volt, így nagyon izgatott voltam... Nyáron vettem, a kisebb bőrhibákat szerettem volna elfedni vele. Az állaga nekem kicsit furcsa, nehezen lehet eloszlatni a bőrön és a melegben elég hamar elkezdett olvadni. Az anti-shine hatás rendben van, viszont szem alá sem a legjobb korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

lenochka

2017. augusztus 31.

A csomagolás nagyon megtetszett, szeretem az ilyen praktikus kialakításokat, jól záródik. Azonban a tekerésnél az illesztés nem tökéletes, így előfordul, hogy morzsolódik a termék, ami azért bosszantó. A textúrája valóban krémes és matt, inkább közepes fedőképességűnek mondanám. A szem alatti karikákat szuperül eltudja tüntetni, nekem a 020 árnyalat tökéletesen megfelel a kreol bőrömhöz. Viszont akinek kicsit szárazabb a bőre, annak nem ajánlom, mert hajlamos kiemelni, és csúnyán megtapadni a problémás területeken. Azonban zsíros, vagy normál bőrre szerintem tökéletes, a tartóssága átlagos, pár órát bír nagyjából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Gpatricia

2017. augusztus 16.

Nincs túlzottan jó fedése, maximum igazán kis bőrhibákra jó, azonban pattanásokra kevésbé. Ezenkívül nehezen eldolgozható, nem mondanám krémesnek. Sajnos nem érte meg még ezt az árat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

bianka0714

2017. augusztus 2.

Krémes állagú jól eldolgozható korrektor.
Kissebb pattanások elfedésére vettem viszont pár használat után bőr irritációt okozott és borzalmasan kipattogottam tőle. Két hétbe telt mire nagyjából rendbe jött a bőröm. Mint a többi olcsóbb kategóriás termék ez is a kukában végeszte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Krémes állagú jól eldolgozható korrektor.

princess08

2017. július 11.

020-as árnyalatban van meg és tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez. Nagyon régen használtam már stiftes korrektort, mert nem szerettem, de kíváncsi voltam hogy most mennyire válna be és ez a termék elnyerte a tetszésemet. :) Nagyon jól fed és tartós, kicsit gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

cintialaura

2017. május 15.

Tökéletesen elfedi a szem alatti karikákat és a pattanásokat egyaránt, anélkül hogy érezném hogy van valami az arcomon. Jól záródik és stabil a csomagolása, így a táskámba is bemerem dobni. Ilyen minőség, ennyi pénzért, ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.