Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Bőrtípus:   Normál

A kifejező, mélyfekete és dús műszempilla hatású szempillákért.

• extra fekete
  • speciális panoráma kefe
  • volumennövelő
  • ápoló
  • dúsító
  • műszempilla hatás
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

orsicsiga

2018. április 3.

Abszolút bevált, nekem mindent teljesített, amit ígért. Meg is kérdezték, hogy mit használok, amikor rajtam volt, újságoltam is vidáman, hogy 600 forint körüli leértékelt drogériás spirált! :) Viszont hamar száradásnak indult, így csomósodik a festék, hamarosan meg kell válnom tőle. Ahogy látom, ki is vonják, de adok még esélyt a márka spiráljainak, mert ár-érték arányban nagyon ott van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Akara

2018. február 6.

Meg vagyok elégedve vele. Tényleg fekete, nem fakó. Szép pillákat csinál, tényleg dúsabb, hosszabb a hatás, jól lehet vele dolgozni, ha nem visz fel az ember túl sok anyagot. A kefe is szépen üzemel, könnyű elérni vele a szélső pillákat. Tartós is, nem kenődik fel a felső szemhéjamra. Az áráért nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Vajdus23

2018. február 6.

Viszonylag meg vagyok elégedve ezzel a szempillaspirállal, mert az alap feladatát ellátta. Viszont nem minden pontot tart be, amit ígér; műszempilla hatás közelében sincs a végeredmény, és amikor már sűrűbbé vált az anyag, összetapasztotta a pilláimat, csomós volt. Az eddigiekhez képest viszonylag hamar száradásnak indult, pedig mindig megfelelően lezártam. Nagyobb problémám nem volt vele, de nem valószínű, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

ramonanagy0669

2018. január 6.

2017 decemberében a DM-ben kiárusították az addigi Trend it up darabokat, és ez a kis "furcsaság" is köztük volt. Körülbelül 600 ft lehetett, de szerintem megérte.
Azért furcsaság, mert valóban extrém fekete, plusz pozitivitása, hogy kontaktlencsét viselők is hordhatják, meg a többi is igaz egy részben, de a dúsító hatást azt még nem vetem észre. Lehet nekem ritkultak meg a szempilláim, amit természetesen ő nem tud hova dúsítani :D
Szépen íveli a szálakat, volumennövelő hatása is meg van mert a szálakat is hosszabbítja.
A speciális kefe elképesztő furcsa :D ilyennel még nem volt dolgom :DD
Mint minden szempillaspirálnál, ennél is várni kell vele míg kicsit besűrűsödik, nálam az első egy két erről szólt, eléggé folyós volt ugyebár, azt hittem már sose lesz sűrűbb a festék.
Viszont nekem tényleg tetszik a furcsaságai ellenére is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

A speciális kefe elképesztő furcsa :D ilyennel még nem volt dolgom :DD
Viszont nekem tényleg tetszik a furcsaságai ellenére is! :D

ownstyle123

2017. november 16.

Kiárusítva vásároltam 800ft-ért. Nálam bevált. Igaz, hogy nem csinál brutál pillákat de hétköznapra tökéletes. Természetes hatása van, szépen íveli,szétválasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

melcsikee95

2017. október 31.

Egyàrtalàn nem csinàl dràma szempillàkat, sőt, van hogy 3 rèteg utàn sem èrek el szèp hatàst. Inkàbb nagyon visszafogott szempillàkat csinàl. Màsik szemoillaspiràlommal hasznàlom, úgy sokkal jobb. Az is lehet h be kell egy kicsit szàradnia ès akkor jobb lesz. De nem fűzök hozzà nagy remènyeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate