Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

A maximálisan dús és lélegzetelállító szempillákért, csomók nélkül.

• intenzíven volumennövelő
  • ápoló hatású
  • kúpos formájú nejlon kefével
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

Babsszi

2019. szeptember 13.

Valamikor tavasszal vehettem leértékelve én is, de még csak a múlthónapban jutottam el odáig hogy sor kerüljön a használatára. Eszméletlen jó, talán a legjobb drogériás szempillaspirál amit valaha használtam, úgyhogy szerettem is volna belőle utánpótlást venni de nem találom sehol. Kivonták volna a forgalomból? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Grafitzsiraf

2019. április 15.

Másfél hónapja használom, DM kiárusításon tettem szert rá és ár-érték arányban párját ritkítja. Kellett némi idő, hogy megszokjam a kefe formáját (más típusú volt az előző szempillaspirálom), de amint összebarátkoztunk, elkezdett működni a kémia. Szempillabázissal használom, a kettő együtt elég látványos eredményt produkál (pedig a bázis elég ramaty, Trend it up Nude).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Alka

2019. április 1.

Maga a termék nem lenne rossz, szépen ível és dúsít. Természetes a hatása, viszont kb 1 hónap használat után szétjött, így már nem tudom használni. biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

persephone

2019. március 4.

Az első hetekben kiválóan működött, szépen ívelt, hosszított, és dúsítás területén a legjobb volt, amit valaha használtam. Nagyon hamar besűrűsödött, darabossá vált a festék, és nagyon tapasztott, így sajnos csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

LiiL

2019. február 20.

Szépen fed, és jó a kefe része. A belső szemzugot is simán elérem. Szép eredményt kapok a használatával.
Apró hátrány hogy lemosás után panda maci efektus lép fel( a Maybelline könnyebben búcsúzik el az arcomtól). A csomagolásáért külön plusz pont, nagyon sikkes ez a metál szín.

Update: levonok két csillagot, mert egyszerűen szétesett a kezemben. Meghúztam a kefét és jött vele a tartály teteje is. Elbúcsúztunk egymástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

browning

2019. január 7.

valami szörnyű. összetapadnak a pillák, csomós. Ha kefével rendeztem nagy nehezen a helyzetet, akkor is csipás lettem tőle másnapra!! Lemotam gyönyörűen az egészet, azt hittem, meg vagyok hülyülve, reggelre mindig kiszáradt a szemem és tiszta csipa voltam. ez borzalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

xDzsenkOx

2018. december 10.

Nagyon híg, összetapasztja a szempilláim amik hullanak is tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Nagyon híg, összetapasztja a szempilláim amik hullanak is tőle.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Kezdetben nagyon jó volt, majd eltelt pár hét és használhatatlanná vált. Vele tudom a "legszebb" póklábakat elkészíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

LoOlita

2018. szeptember 12.

Én egyáltalán nem tudtam használni. Nagy csomók ragadtak a szempilláimra a festékből, plusz összetapasztotta, úgy hogy ha próbáltam kifésülni csak rosszabb lett a helyzet. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

JRebeka

2018. július 2.

Az elején nagyon szerettem. Nem csak a termék volt jó de a csomagolása is nagyon szép volt. Gyönyörű nagy, hosszú,dús pillákat varázsolt. A tartósságát átlagosnak ítélném viszont pár hónapja borzasztó sok terméket vesz fel a kefe olyan mint ha a termék teljesen meglenne olvadva a csomagoláson belül viszont rá másnapra minden visszatér a régi kerékvágásba! Ilyet még egy spirálnál se tapasztaltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: Butylene Glycol