Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

A lendületes és dús szempillákért, melyek nem csomósodnak.

• intenzív volumennövelő
  • kifejező és lendületes szempillák
  • optimalizált formájú, ívelt nejlonkefe
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

bmerci

2019. május 29.

Elégedett vagyok, lassan 2 hónap használat után is ugyanazt a hatást nyújtja. Ár- érték arányban is megfelelő. :) Talán az egyetlen hátránya az, hogy 6-8 óra elteltével valóban kezd leperegni. :s

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Kudika

2019. május 7.

Nagyon jó! Nem is értem itt az előző véleményeket :O én imádom! Abban egyet értek, hogy valóban túl sok festéket vesz fel a spirál, de nekem kibírja a napi 12 órát gond nélkül. Nem pereg le, nem foltosodik, nincs panda effekt és még látványosan is dúsabbnak tűnnek a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

R3kaBarta

2017. november 12.

Csak arra jó hogy a szemem alá leperegjen.. ha felkenem nem látszik, de szépen lepereg a "semmi".
Ha kitartó vagyok és szenvedek vele, akkor csak annyit tudok elérni, hogy egy nagy fekete valami legyen a szempilláim helyén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Gina77

2017. október 4.

Teljes mértékben kidobott pénz volt. Nekem elég hosszú szempilláim vannak alapból, de dúsítás igen csak ráfér.
Nagyon sok festéket vesz fel a kefe, nem győzöm lehúzni róla, így kárba megy jelentős része, lehet csak hibás darabot fogtam ki, de biztosan nem veszem újra.. Ha ez nem lenne elég, nekem összeragasztotta a pilláimat, ellenben nem dúsított rajta semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek