Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. június 22.

Nude színű szempillaspirál alap a dús és hangsúlyos, hosszabb szempillákért.

Grafitzsiraf

2018. december 10.

Nem vált be, pedig tetszett a nude elgondolás. Ami vígasztal, hogy ez a tévedésem csak egy ezresbe került. Még egy picit küzdök vele, de közben sírom vissza a Rival de Loop Young spirál alapozót, amihez biztosan vissza fogok térni, mert ennél szuperebb, könnyebben kezelhető, jobb az illata és csodát művel a csutka kis szempilláimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

kitti92

2018. szeptember 29.

Itteni vélemények alapján adtam neki egy esélyt de azt hiszem nem kellett volna.
Nem tudom, hogy a termék ami nálam landolt a kosárban, egyáltalán jó e. Olyan szinten sűrű, és száraz, hogy az is lehet, hogy rossz. Használhatatlan. Próbáltam használat előtt meleg vízben lazítani rajta, olyankor kicsit kevésbé tűnt száraznak és darabosnak. De egy szó mint száz nem jó, csomósít, rettentő ronda a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Ella

2018. július 22.

Régóta kerestem ilyen terméket, régen volt a L'Oréalnak, Maybelline-nek, Miss Sportynak, aztán évekig csak a kondicionáló szempillazselék, amik nem jó alapok. Az eddigiek fehérek voltak, ez bézs színű. Kicsit ügyeskedni kell vele, hogy ne tapadjon, de ha megszárad, utána egyszerűbb dolgunk van. Az alig látható szürkéskék Alverde spirálomból ezzel tudom kihozni a legtöbbet. A megszokott és bevált spirálokon is tud még egy kicsit "dobni". 4,5-re értékelném, de nincs fél csillag, így lesz öt. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Nyancatfluff

2018. június 3.

Megfelelő szempillaspirállal csodás az eredmény:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Megfelelő szempillaspirállal csodás az eredmény:)

cyrrusz

2018. április 6.

Akciósan vettem,de nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.

Akciósan vettem,de nem vált be.

Blackxentric

2018. április 1.

Mindig ezzel kezdem a spirálozást. Sokkal szebbek vele a pilláim és a festék is tartósabb, nem kenődik fel egyáltalán, pedig eddig az összes spirál kenődött. Kipróbáltam a kék spirálom alá, ami alapból nem fogta be a pilláim, de ezzel nagyon szépen látszik a színe. Nagyon jó termék, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

bingus86

2018. március 7.

A hír igaz: tényleg brutálisan jó! A TheBalm, egyébként is tökéletes spirálját még látványosabbá tette. Lehet,hogy nem is fogom hétköznapokon használni, mert már-már túlzás! Külön öröm számomra, hogy a kis "magyar matrica" úgy van feltéve rá, hogy látni lehet, ha valamelyiket már kibontották volna előttem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

delorean

2018. február 22.

Hát ezt soha többet. Egy alapvetően tökéletes szempillaspirált (Terra Naturi fine definition) totálisan elrontott, összetapasztotta, csomósította a szempillákat. Sajnáltam kidobni, ezért inkább szenvedtem vele 2 hónapig, de már kezdett beszáradni is, úgyhogy feladom. Még ha valami pozitív dolgot csinált volna, hogy azt a plusz 2 percet megérje rászánni a reggeli sminkrutinban, de ez tiszta pénzkidobás és időpazarlás volt, még tartósabbá sem tette a festéket. Egy rossz minőségű spirált lehet, hogy feljavít, de ez sem garancia. Ritkán pontozok le valamit, de ez borzalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Chrissy

2018. január 21.

Nálam ez a filléres csoda kategória. Imádtam a kétvégű szempillaspirálokat, aminek az egyik vége szempillaspirál, a másik meg hozzá az alapozó. Ezek általában fehér színűek voltak. A L'orealos volt a kedvencem. Akkoriban még minden nap sminkeltem és igényem volt rá, hogy ha már minden nap sminkelek, akkor jó minőséggel tegyem azt, így később Lancome primerre váltottam. Aztán átmentem kényelmesbe, és a kozmetikussal befestettem a pilláimat feketére, majd jött a szálas nemtudoménhányD műszempilla szezon, melynek következtében elveszítettem a szempilláim 80%-át (ebben benne van az is, hogy előszeretettel tépdestem őket, ez olyasmi, mint a körömrágás...ja, hülyén hangzik...tudom...ez van). Ezt nyilvánvalóan a ricinusolaj, E-vitamin kapszula meg a mindenféle szempillanövesztést ígérő szérum szezon következett. A mostani helyzet pedig a seszínű, gyenge, rövid és nem olyan sok szempilla, amit ritkán festek...a terhesség, a kisbabázás időszakában valahogyan a szempillám volt az utolsó, ami érdekelt. Mikorra eljutottam odáig, hogy megint festeném, a L'oreal Double nem tudoménmicsoda primer+festék kétvégű szempillaspirálja árban elérte az 5-6000Ft-os összeget, és mikor kiguvadt szemmel néztem az árcédulát a drogériában eldöntöttem, hogy ezért én annyit nem adok, mert kb. heti 1-2 alkalommal használnám csak, és még itt beszárad nekem kihasználatlanul és különben is, mindennek van teteje! A világ szerencsére sokat változott és már más, kisebb, olcsóbb cégek is elkezdtek hasonló termékeket gyártani, hát akkor terepmustra, aztán majd, ha nincs jobb, akkor majd mégis megveszem kupon napokon, feltéve, hogy nem kapkodják el előlem, mert akkor még a guta is megüt. Szóval végül a dm-ben megtaláltam ezt. Tök fura volt, hogy nude színe van, testszínű. Féltem tőle, hogy majd nem lesz rajta elég fekete a fekete, de az lett. És be is vált. Nem mondom, hogy a Lancome nem volt jobb, vagy, hogy a L'oreal-t kenterbe veri, de filléres csodaszer, és azt hiszem akciósan vettem 890Ft-ért, hosszít, dúsít, mert vastagítja a vékony kis szempilláimat. Teljesen jó. Az már csak hab a tortán, hogy nincs csúnya piros pöttyös összetevője és van benne egy kis vitamin is. Talán ennek is köszönhető, de kevesebb pillát látok a vattakorongon sminklemosáskor. Mindenféle szempillaspirállal jól működik, nekem ugyanis több is van, kísérletezgetek...van natúr, van alsó árkategóriás drogériás, van high-end is, van vízálló és sima is...
Szebb vele az eredmény, mint nélküle.
Annyira örültem, hogy felfedeztem, hogy egy csomó rokon és barátnő karácsonyi ajándéka mellé beszúrtam egy ilyet (kicsit utána fényeztem magam, hogy milyen ügyes vagyok, hogy felfedeztem ezt a terméket)... és mindenki nagy elégedettséggel használja azóta is, úgyhogy Neked is ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Szebb vele az eredmény, mint nélküle.

Lili28

2018. január 6.

Nem rossz termék, kicsit tartósabbá teszi a spirált de ennyi.
Nekem jobban bevált a Rival De Loop Young szempilllaspirál alapozó. Kíváncsiságból kipróbáltam egyszerre mindkettőt, a bal szememre Trend it Up ment, a jobb szememre pedig a Rival De Loop...nap végén összehasonlítottam őket és egyértelműen a Rival nyert.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Nem rossz termék, kicsit tartósabbá teszi a spirált de ennyi.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.