Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Selymes, lágy textúrájú bronzosító a napsütötte és friss arcbőrért. Természetes fedőképesség és barnaság, ragyogó végeredmény.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

macooka

2020. augusztus 7.

Fogalmam nincs lehet-e több színben kapni, én lekaptam egyet a polcról aminek nagyjából jónak tűnt a színe és kész. Az én elég világos bőrömön is jól mutat, főleg azért, mert nagyon enyhe bronzer, eléggé bele kell tunkolni az ecsetet, ha azt szeretnénk, hogy valami látszódjon, cserébe legalább építhető. Szerencsére nem lesz az embernek diszkógömb feje tőle, kellemes, visszafogott fénye van, ami kora ősszel vagy tavasszal is jól mutat, nem csak nyáron. Így utólag belegondolva nem biztos, hogy újravenném, viszont azt kell mondjam egynek jó, az árát pedig megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

szilvida

2019. november 23.

Teljesen véletlen választásom volt a DM-ben. Csak egy bronzosítót szerettem volna, nem jártam különösebben utána. Majdhogynem elsőre választottam ezt. Kellemesen csalódtam. Nagyon szép színe van, pigmentált, szépen fénylik, de még sem zavaróan, szinte természetesnek hat és szerintem nagyon tartós. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

fruzsi0105

2019. november 13.

Eddig matt bronzosítót használtam, de mióta ezt megvettem azóta csak ehhez nyúlok. Szeretem, hogy természetes fényt ad az arcnak, könnyen lehet vele dolgozni, építhető. Természetes hatást lehet vele elérni ami a mindennapokra tökéletes. Ha egy nagyon visszafogott sminket szeretnék elérni, akkor szemhéjpúderként is ezt használom, hogy nagyobb legyen az összhang, annak is bevált. Ennyi pénzért pedig ajándék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Judy1

2019. október 25.

Nekem sem bronzosítóként, sem highlighterként nem vált be. Nem látszik egyáltalán az arcomon. :( Hiába látom, hogy van az az ecseten, nem marad meg a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

klaudiakovacs95

2019. október 13.

Nagyon tetszik,hogy ilyen természetesen csillog. Highlighter sem kell :)
Ár érték arányban szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Nagyon tetszik,hogy ilyen természetesen csillog. Highlighter sem kell :)
Ár érték arányban szerintem teljesen jó.

Boudica

2019. május 29.

Eredetileg matt bronzosítót szerettem volna, de véletlenül ő landolt a kosaramban. Először eléggé elkeseredtem, hogy ennyire csillog, de idővel megszerettem. Mivel az árnyalat csak picivel sötétebb, mint a bőröm nem annyira jön ki a csillogása és szépen, visszafogottan bronzosít. Sokáig elég lesz, de nem tudom, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Anheszenamon

2019. május 13.

Tauz Nóra egyik drogériás kedvencek videójában ajánlotta a 020-as árnyalatot. Azon kevés videósok közé tartozik, akinek abszolút adok a véleményére és számomra ő egy nagyon hiteles sminkes. Igazi profi. Tehát ha valamire ő azt mondja, hogy jó, akkor nagy valószínűséggel nem fogok mellélőni az adott termékkel. Így hát megvettem a 020-as árnyalatot. Kézfejemen swatcholtam, nagyon szép szatén fénye van. Sehol nem látok egy darab csillámot sem. Nehéz vele túlzásba esni, de építhető. Jó minőségű alapozóval, BB vagy CC krémmel nekem estig bírja. Nagyon tetszik a színe, és igazán természetes hatást lehet elérni vele. Eddig csak matt bronzosítókat használtam, de mióta megvan ez a termék, nagyon szívesen nyúlok érte. Egyáltalán nem feltűnően fényes, inkább egészséges bőrfényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Repirton

2018. augusztus 14.

Az elég sápatag bőrömön a 015-ös, meleg árnyalat is pigmentáltnak tűnik, tavaszi-nyári bronzernek tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

fekdoraa

2018. július 30.

Bronzosító gyanánt vettem, de a benne lévő csillámpor miatt csak szemhéjpúdernek használom, annak viszont nagyon szeretem.
Aki kedveli a selyemfényű bronzsítót, annak beválhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Aki kedveli a selyemfényű bronzsítót, annak beválhat.

mangi21

2018. július 26.

Nyáron vettem, hogy legyen egy csillogó bronzerem is hiszen nyáron kötelező a csillogás! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate