Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Selymes, lágy textúrájú highlighter a ragyogó és tökéletes arcbőrért.

Myheartmylife99

2020. július 12.

Először nem láttam semmit, hogy felkerült volna az arcomra. Aztán elfordultam a fény felé és wooow!! Szép, könnyed természetes fényt adott az arcomnak. :) Nagyon bevált.
Így első highlighternek meg főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Így első highlighternek meg főleg.

Ancsiko

2020. július 2.

Egy ideje terveztem már megvenni, a napokban be is ruháztam rá. Pont azt a természetes csillogást hozza, amit vártam tőle, hétköznapokra tökéletes. A nap végére lekopik (talán egy nagyon-nagyon minimális kis csillogás látszik), de napközbeni újraaplikálással korrigálható. Ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

LakatosEstonkucser

2020. április 26.

Kétszer javítottam át a hozzászólásomat, mert nem tudtam elégszer átgondolni, hogy hogyan definiáljam az egyes értékelést a termékhez.

Azt hiszem elég, ha annyit mondok, hogy én szeretem, ha egy highlighter szemmel láthatóan jól kiemeli az arccsont-áll-homlok-orrnyereg területeket. Ő nem ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

bugeyes

2020. február 7.

Megfogadtam, hogy nem veszek addig sminkterméket, amíg van mindenem, dehát csak nem bírtam magammal. Le kell szögezzem, hogy az egyetlen előnyének azt tartottam, miután elkezdtem használni, hogy olcsó... Minőségi highlighter ecsettel használtam, de nemhogy visszafogott, vizes hatású fény, konkrétan semmi nem látszott az arcomon belőle, hiába építgettem és hiába használtam mist-tel, fixáló spray-vel benedvesített ecsettel. Már úgy voltam vele, hogy kuka lesz a vége, elajándékozni se lett volna képem, annyira nem működött nekem. Majd ahogy hánykolódott ide-ode a sminktárolómban véletlenül leejtettem. Úgy voltam vele, hogy mielőtt kidobnám az összetört terméket, még egy végső próbát teszek vele. Fura, vagy nem fura, de így hogy a törés miatt konkrétan tiszta loose powder-es lett a highlighter sokkal inkább érvényesül ez a visszafogott, vizes csillogás, úgyhogy ha ciki, ha nem, így fogom használgatni hétköznapokra, de azért a tartósságára kíváncsi leszek. Nekem eddig sajnos ez egy két csillagos történet, mert ne úgy működjön már egy termék, hogy összetörik... Az is lehet persze, hogy kreolosabb bőrön sokkal szebben érvényesül ez a highlighter. Én világos bőrűeknek viszont nem annyira tudom ajánlani a fentiek miatt. Ár-érték arányban vannak sokkal jobb drogériás highlighterek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Ofesz86

2019. november 27.

Szép,természetes fényt ad,hétköznapokra tökéletes. Nem tart egész nap, de ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Anheszenamon

2019. október 23.

Nagyon szép, természetes fénye van, egyáltalán nem hivalkodó. Tökéletes hétköznapokra való highlighter, ami építhető, így a fénye is erőteljesebb lesz. Amiért mégis kénytelen vagyok levonni egy csillagot az a tartóssága. Vagyis inkább annak hiánya. Rajtam már 1-2 óra múlva szinte semmi nem látszik, napjában többször is újra kell applikálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Sziporka88

2019. október 20.

Nekem kicsit túl csillámló. Nagyon megül a szemem alatt, amiatt inkább az orromon és az arcom oldalán használom. A felvitele ecsettel nagyon könnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

lagreta

2019. szeptember 28.

Nem az a vakító highlighter típus, de nagyon szép természetes fényt kölcsönöz az arcnak, ami a nap végéig meg is marad. Fixáló sprayt használva pedig még vizes hatást is el lehet vele érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

kisstundi99

2019. július 11.

Nekem túl természetes, mintha semmit nem tennék fel. Ezt leszámítva nem rossz termék, lehet csak én vártam többet tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Keszami

2019. június 8.

Nagyon szép természetes hatása van. Jól elfolgozható. De nem túl tartos, viszont árarányban nézve megéri szerintem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate