Best of Beauty 2019

Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

A rendkívül dús és sűrű, kifejező szempillákért, melyek nem csomósodnak.

• intenzív volumennövelő, dúsító
  • homokóra formájú nejlonkefe
  • ápoló hatású
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

Jansis

2019. június 8.

Ajándékba kaptam az üzletben de még így sem tudok örülni neki: 1-2 óra után a szemem alatt köt ki, az ecsete nem válik be (lehet másnak igen): ritkák a szálai ezért egyáltalán nem tudom vele dúsnak keltetni a szempilláimat (pedig göndörítőt használok minden festés előtt).
Számomra pénzkidobás, remélem más nagyobb sikerrel jár vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Számomra pénzkidobás, remélem más nagyobb sikerrel jár vele.

birdie

2019. április 4.

Leárazva vettem, de így sem éri meg a pénzt, mert nem használom.
A hatása termeszetes, mert olyan kis könnyű állagú a festék, mintha természetesen lenne olyan színű a pillam. Ez nem lenne baj, csak az, hogy az a kis festék is a szemem alatt köt ki pár órán belül. Én már évek óta nem tapasztaltam ilyet spirálnál, úgyhogy ez nem fér bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Leárazva vettem, de így sem éri meg a pénzt, mert nem használom.

dorinakemeny

2019. március 18.

Szép pillákat csinál, nekem nem kenődik nem potyog. Könnyen lehet bánni a keféjével is. Csoda szép a csomagolása. Szép színt ad a pilláknak. Leárazva vettem 700 ftért, ha látom még ilyen áron biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Ingrido

2018. december 8.

Krémes, csúszós anyag, ez a legjellemzőbb tulajdonsága, ebből fakadnak előnyei és hátrányai. Előnye, hogy nem irritálja a szemet, ápolja a szempillákat, hátránya, hogy nem túl intenzív a színe, és soha sem köt meg, tehát nem formázza a pillákat, és nem lehet rétegezni, könnyű elmaszatolni. A keféje sem túl ügyes, a hatása sem kiemelkedő. (Én egy vízálló szempillaspirál alá használom, csupán alapozónak.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

vkata96

2018. augusztus 17.

A Maybelline Lash Sensational helyett szerettem volna egy olcsóbb kategóriájú szempillaspirált, és erre esett a választásom. Nem egészen ugyanolyan a keféje, de hasonló, és ezzel is szépen lehet dolgozni. Azt nem mondanám, hogy veri a Maybelline-t, de ezzel is szép lesz a végeredmény. Nem tapasztja össze a pilláimat, 2 rétegben látványos de mégis természetes. A tartósságával sincs probléma, és nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

foltanyicintia

2018. január 17.

Szerencsére nem olvastam el az itteni kritikákat és úgy vettem meg. Én teljesen elégedett vagyok vele. Nem pereg le nem folyik el. Simán kibírja az egész napot. Ebben az árkategóriában verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

nagydorand

2017. október 13.

Nem is értem itt a 2 csillagot meg a negatív kritikákat. Én IMÁDOM ezt a szempillaspirált :D pedig nem vagyok könnyen meggyőzhető ezen a téren, sok rossz spirálom volt már különböző nagy márkáktól.. de ez ... amikor megláttam az árát azt mondtam adok neki egy próbát, és azóta a kedvencem lett. Szerintem ár érték aránya verhetetlen. És drágából se nagyon tudnék jobbat mondani, maximum azoknak jobb a marketingje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

kisvirci

2017. május 10.

Meglepődve olvastam az alábbi kommenteket, mert nekem pont az volt a tapasztalatom, hogy a keféje tök jó, felhasználóbarát, jól használható és egyáltalán nem csomósodik és nem vesz fel annyi festéket mint a drágább társai.... Nekem az vele a problémám, hogy pár óra múlva kicsit maszatolódik, nem tartós. Viszont meg kell jegyezzem, a dupla árú "versenytársai" is ugyanennyire használhatatlanok hosszútávon :( Tőlem 3 csillagot kap!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Bnemrita

2017. május 8.

Nagy reményeket fűztem a Trend it up! márkához. Először ezt a szempillaspirált vettem meg. Nem tetszik, nem jó, nem ajánlom. Túl sok festéket vesz fel, maszatolódik, csomósodik, nehéz vele dolgozni. Ennél ezerszer jobb olcsó kategóriás essence, vagy miss sporty spirálok vannak. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

electropanic99

2017. május 7.

Nem az igazi, nem lehet rétegezni vele, első réteg olyan semmi extra, van valami a pilláimon, de én többre vágyom, másodikat viszont ha felviszem, akkor egyből csomósodik. Sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!