Trend It Up

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: KisHeni, az összetevőket feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2019. április 1.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Magasfényű ápoló olaj sárgabarackmag, őszibarackmag és szőlőmag olajjal.

3 árnyalatban kapható

marlu

2019. december 5.

Az egyik kedvenc ajakápolóm lett. Kellemes az illata és az íze is. Nem kell sűrűn elővennem, ha nem eszek-iszok, akkor szépen beszívódik nappal is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

lenochka

2019. október 22.

3 különböző árnyalatban kapható ez az olaj, viszont felkenve mind egyforma, így nagy különbséget sajnos nem tapasztaltam ezen a téren. Az aranycsillámos, annak ellenére, hogy rendelkezik apró, irizáló részecskékkel, felkenve azok már nem igazán érvényesülnek. Inkább csak a fényes hatás az, ami szembetűnő mindegyik árnyalatnál. Sűrűbb textúrájú, szájfényes termékről van szó, ami nem ragad vagy tapad. Nagyon szépen körbeöleli az ajak bőrét, nem zavaró a viselése. Az illata nagyon kellemes, enyhén mézes. Csodálatosan kopik a nap folyamán, tükör nélkül is utána lehet igazítani. Egy-két mártás bőven elegendő mennyiséget vesz fel, amit könnyedén oszlathatunk el az extra nagy fejű applikátorral. Kellemesen hidratáltan tarja az ajkakat, de hogy egy extra kiszáradt bőrt is rendbe tud-e hozni, azt kétlem.
Órák alatt szépen beszívódik, és veszít az extra fényéből. Természetesen az ivás és evés próbáját nem állja ki, és érdemesebb is inkább letörölni, mert az apróbb morzsák így is, úgy is beletapadnak, valamint ragadós réteget hagynak a poharakon, bögréken, ami nem túl szép látvány.
Ár-érték arányban is teljesen jó. 5 ml - 1399 Ft

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Ár-érték arányban is teljesen jó. 5 ml - 1399 Ft

Annuss

2019. október 7.

Imádom! Éjszaka ajakápoló, nappal szájfény. Isteni illata van, és nagyon szépen ápolja az ajkaimat! Remélem egyszer még lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

lenizsu

2019. október 7.

Nagyon szeretem. Minden este használom. Jól hidratál, és tökéletesen kiegészíti az esti arcápolási rutinomat. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

kalmaniki

2019. szeptember 25.

Imádom! Isteni az illata, nagyon kellemes viselni, jól hidratálja az ajkakat. Olyan, mint egy szép szájfény, ami ráadásul még hidratál is és nem ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Kinga23

2019. szeptember 23.

Nekem nagy kedvencem! szerintem éjszakára felkenni a legjobb mert reggelre pihe puha ajkakat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Wicky93

2019. szeptember 6.

A 030as árnyalatból vásároltam be. Nagyon jól hidratál és nem zavaró. Napközben is többször használom ,olyan mint egy fényes szájfény. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Ylion

2019. szeptember 6.

Nagyon szeretem. Mézes illata van, egy kicsit ragacsos, de jól ápol. A duci aplikátorával jó érzés felkenni a számra. Nem színezett, csak fényt ad a számnak, de szépen csillog, mint egy szájfény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

hgabriella97

2019. augusztus 13.

Az aranyszínű van meg nekem, nagyon szeretem a mézes illatát, kellemes használni és jól ápolja az ajkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

csaktimi

2019. június 16.

Imadom imadom imadom! Az arany van meg, ejszakara szoktam hasznalni, ez az esti szertartas rutinom utolso lepese. Annyira jo mezes az illata, imadom cuppogtatni, a kis bumszli a kedvencem, tenyleg jol be lehet vele masazirozni a cuccost ahogy elottem irtak mar :D fontolgatom a masodik uvegcse megvetelet is! A szam masnapra mintha kisimulna, valahogy nem olyan barazdas. Persze ez csak atmeneti de annyira jo, erzem ahogy feltolti az ajkaimat. Egyre jobban kedvelem ezt a markat.. (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.