Best of Beauty 2019

Trend It Up

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: KisHeni, az összetevőket feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2019. április 1.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Magasfényű ápoló olaj sárgabarackmag, őszibarackmag és szőlőmag olajjal.

3 árnyalatban kapható

csaktimi

2019. június 16.

Imadom imadom imadom! Az arany van meg, ejszakara szoktam hasznalni, ez az esti szertartas rutinom utolso lepese. Annyira jo mezes az illata, imadom cuppogtatni, a kis bumszli a kedvencem, tenyleg jol be lehet vele masazirozni a cuccost ahogy elottem irtak mar :D fontolgatom a masodik uvegcse megvetelet is! A szam masnapra mintha kisimulna, valahogy nem olyan barazdas. Persze ez csak atmeneti de annyira jo, erzem ahogy feltolti az ajkaimat. Egyre jobban kedvelem ezt a markat.. (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Mahoney

2019. június 7.

olyan illata van mint a mézes negrónak😀amit én személy szerint utálok😛de ebben valahogy mégis bejön😀a nagy aplikátor fej kimondottan jó, hamar végig lehet húzni a szájon😃én éjszakára használom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Mancsoska

2019. május 18.

Az aranyszínű verziója van meg. Mézes illata van, színt nem ad, csak szép csillámokat hagy az ajkakon.A nagy szivacsos fejjel szeretem kenegetni a számat, nagyon kellemes érzés. Amikor nincs szín a számon ezt használom, elég hidratáltságot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Verena

2019. április 17.

A 30-as "árnyalat" tulajdonosa vagyok. Rózsaszínes színű a tubusban de nem színezi be az ajkakat és szerencsére nem is csillámos. Az illata málnára emlékeztet. Hatásában jobb, mint az Rdel Young, viszont az A'PIEU ajakolaját nem múlja felül. Hajlamos kicsit "fröcskölni", amikor kihúzom az applikátort, de összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nikk89

2019. április 14.

Én ezt a terméket nappal használom, szép fénye van, olyan szájfényszerű. Én is a sárga csillogós mézes illatút vettem meg. Nekem az illata nem igazán jön be, de ez egyéni ízlés kérdése.
Szerintem nem ápolja az ajkakat egyáltalán, és ha száraz ajakra kenem,akkor nem mutat valami jól.
Rossznak semmiképp nem mondanám, de inkább olyan nélkülözhető termék. Megéri kipróbálni, ha valakit nagyon érdekel, de ha valóban ajakápolót keres, akkor biztosan nem ezt ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

zfruzsi

2019. április 8.

Évek óta nyomozok egy hasonló után, ugyanis a PUPA kb. 3 éve nyáron rukkolt elő egy ugyanilyen koncepcióval, hogy színezett ajakolaj, ami a szájon színtelennek tűnik szinte és az a valaha volt kedvenc ajakápolóm ever. Viszont az egy limitált termék volt, így azóta is mindig siránkoztam, hogy én már csak a kifuttatáson figyeltem fel rá és lecsúsztam a lehetőségről, hogy feltankoljak belőle. Azóta is folyton azt keresem, hogy mi tudná pótolni majd ha elfogy, ami év elején meg is történt legnagyobb bánatomra. Éppen akkoriban láttam egy vloggernél egy kedvences videóban ezt és az alapján amit mesélt róla nagyon hasonlónak tűnt, mint az én imádott ajakolajam. Megvettem amint dm-be jutottam és imádkoztam, hogy beváljon. Egyelőre nem tudok elszakadni az istenített termék felfokozott érzelmi értékétől, DE az illata tök ugyanaz, mint annak volt, a hatása is hasonlóan jó, ezt még nem merem 100%-osan ugyanolyan jónak mondani, mert még csak 1-2 hete használom, de nagyon úgy tűnik, hogy megtaláltam az utódját végre! Az egyetlen, ami roppant mód idegesít az az applikátora - nem értem miért kell ekkora böhöm nagynak lennie... egy korábbi undorodós termék miatt pedig különösen tartok tőle, mert ugyanez az applikátor fej volt ott is - ezt is nehéz egyenlőre még kizárnom, szerintem ez az ami miatt nem tudok még 100%-osan örülni neki, de bizakodok, mert egyébként ez közelíti meg tényleg a leginkább azt az etalont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Pocok96

2019. április 1.

Nekem is a 010-es "mézes" van meg, tényleg hasonlít az íze a Negro mézes cukorkájához 😁 Én kifejezetten ajakápolónak vettem egy Youtuber ajánlására és IMÁDOM!!! Este kenem fel és megyek utána aludni, így reggelre csodásan puhák lesznek az ajkaim. Nem csak maszkként használom, van amikor napközben is ezt használom, mint szájfényt. Csak ajánlani tudom, ha tényleg limitált kiadás, akkor még ma megyek és veszek belőle még párat! 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. április 1.

Nagyon szép fénye van, ápolja az ajkakat és nem ragacsos. Nemcsak szájfénynek kiváló, hanem ajakápolónak/esti szájmaszknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 1.

SchmitterBettina

2019. március 18.

Nekem meg van a mézes és a sötétebb piros színű is. A mézest csak estére használom a csillámok miatt, a másikat már nappal is. Szerintem nagyon jó mindkettőnek az illata, jól puhitja a számat. Kicsit ragacsos, de jól ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Lina14

2019. március 13.

nekem a 020as van meg, egy pinkes árnyalat. szépen ápol, fényes, de nem ragacsos, az applikátor nagy, kellemes a felvitel, viszont kicsit nehéz kihúzni a tubusból, és egyszer-kétszer kijött a stopper a helyéről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.