Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 3.

Kiszerelés:   4,5 ml

Krémes, könnyedén eldolgozható, nem maszatolódó krém szemhéjfesték. Önmagában vagy púder alapú szemhéjpúderek alapjaként is használható.

viktoria37

2019. október 30.

Leárazva vettem. Az ujjammal viszem fel a szemhéjamra, alapozót nem teszek alá. Tartós, szépen fénylik. Nem gyűlik a ráncokba, teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

NovakneViki

2019. október 10.

Szintén leárazva vettem a 030-as lila árnyalatot. Szemhéjalap nélkül pár pislogás és beül a ráncokba, szemhéjalappal pedig elveszti a szép lila színét és átavanzsálódik halvány pirossá. És az állaga a másik, ami nem tetszik. Túlságosab habos, így ha egyszer mártom bele az ecsetet, akkor kevés, ha még egyszer akkor meg már sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

széva

2019. június 1.

A lilás színt vettem meg,gyönyörű szerintem. Még próbálgatom hogy mivel a legjobb felvinni,de nagyon tetszik. Szép füstös szemet lehet vele csinálni.

RT 308 as ecsetével kiváló felkenni. Nem csíkozódik nekem és meg se mozdul. Alapnak is nagyon szuper lehet rá építeni. Ha valaha elfogy vagy beszárad biztos újra veszem,ezt keresem már régtől. Az is tetszik,hogy nem csillámos.

Nekem nem volt még szemhéj alapozóm,nem éreztem szükségét,de olvasok róla,hogy mire jó. Hát ez arra tökéletes, mert nekem a nap végére se csíkozódik be a szemfestékem és szépen simulnak rajta a porok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

Kamea

2019. május 13.

Leárazva vettem meg, mert nagyon megtetszett a színe (pezsgőszín). Nem szerettem bele. Szemhéjra felkenve nem elég pigmentált, tartósnak se mondhatnám. Majd azért egy másik alkalommal kap még tőlem esélyt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2