Trend It Up

Ár:   €2.95   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mizantrop, Módosítva: 2016. november 10.

Ár:   €2.95

Selymesen lágy, matt arcpirosító, mely ragyogóan természetes üde színt varázsol az orcákra. Formálja és kiemeli az arckontúrokat. Fényvisszaverő pigmentekkel és integrált primerrel.

szalayeva

2019. április 11.

Ezen az áron ajándék. Több árnyalatban is megvettem, mindet imádom. Tartós, a napvégére is fent marad, nem sok, nem kevés, pont annyira pirosít, amennyire kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

narancsdzsem

2018. október 12.

Én még vettem a minap dm-ben ilyet. A 65ös àrnyalat gyönyörű! Hófehérkéknek van kitalàlva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Nicool89

2017. május 25.

A 005 ös árnyalatot használom mar 2 hónapja. Barackos szín, gyönyörű szep tavaszra nyarra tökéletes. A pigmentaltsaga nem erős, sőt .... de épp ez tetszik benne lehet építgetni. Egy blushnal jobb is az ilyen textura szerintem. Az orcan olyan, mintha színvaltos lenne nem tudom leírni, de baromi szep. Friss, üde kinézetet ad az arcnak. Mondjuk azt el kell ismernem a nap végéig nem bírja olyan formában mikor feltettem, de ennyi baja legyen. Mindenkepp befogok még szerezni mas színekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

mizantrop

2016. november 1.

Nagyon régóta kerestem már egy megfelelő pirosítót (az utóbbi időben vettem vagy 3-at és egyik sem volt az igazi) és végre megleltem! A dm saját márkás terméke, összesen hat színárnyalatban kapható, én a legvilágosabb 010 árnyalatot vettem meg, ami babarózsaszín (vagy hegyi levegőt is lehet rá mondani), mert nagyon világos a bőröm és ez az árnyalat tökéletesen passzol hozzá. Végre egy decens pirosító, ami nem csinál bohócfejet és nem csillámlik! Az ára is nagyon kedvező, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate