Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   4,8 g

Tökéletesen sminkelt szemek - természetestől egészen a lélegzetelállító füstös szemekig.

• nude tónusok
  • intenzív színű
  • púderes hatás
  • erősen pigmentált
  • különböző fedőképesség (átlátszótól az intenzív színűig)
  • matt és csillogó

Trend It Up Fade To Black Szemhéjpúder Paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: kipróbált, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost, mpl automata

szucsnoem95

2019. április 4.

Ajándékba kaptam, de nem igazán vagyok tőle elájulva. A pigementáltsága és tartóssága hagy kivetni valót maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

reakovats

2019. február 13.

Egynek elmegy, de nem voltak olyan szép és tartós színei, mint amit a paletta "ígér". Kicsit szét is kenődött a tartalma tárolás közben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

pcsengi99

2019. január 24.

Nagyon megtetszettek a szinei de kar volt megvenni..:( borzasztoan puha es nem lehet vele dolgozni, emellett lepereg. Illetve az egyik szin fogta magat es kitort egyik naprol a masikra. A feher szint hasznalom belole highlighternek, arra jo, masra nem:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Laramara

2019. január 11.

Nagyon szerettem a színeit, de kb 1 hónap használat után két szín is széttört benne. (nem ejtettem le). Ajándékba kaptam, ha nem találnék jobbat, lehet újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

CandyAndi

2018. december 17.

Nekem a képen látható paletta van meg, de egy csalódás. A színek alapból szépek lennének, de nagyon porol, nem pigmentált és a tartóssága sem az igazi. Szerintem igazán szép sminket sem lehet vele kreálni, hiába blendingelem a szemhéjamon. Fáradtnak tűnik ezektől a színektől a szemem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

random

2018. november 2.

a 030-ast vettem meg, elsősorban a legsötétebb szín miatt, amiben vörös csillámok vannak. őszintén szólva, az a szín nagy csalódás, a csillámok nem tapadnak meg rendesen szemhéjalapban sem, csak ha csillámragasztót vagy műszempillaragasztót viszek fel előtte. de a többi szín nagyon szép. a két legvilágosabbnak olyan selymes-vizes fénye van, ezeket képes vagyok highlightként is használni. a két középső szín szép matt, de nem a legjobb pigmentáltságban, mindenesetre satírozni és egy picit árnyalni is lehet velük. az első négy szín eléggé porol a felvételkor, de ha nyomkodva viszem fel és utána satírozok, nem hullik. nagy meglepetésemre a legszebb azonban egyértelműen az ötödik szín, ami a pan-ben nem mutat sokat, de egy érdekes, hűvösebb barna alap bronzos fénnyel, és ez szinte nem is porol. ennek ellenére a palettát összességében nem kifejezetten ajánlom, de annyira nem bántam meg a megvételét, tűrhető, elhasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

nora98

2018. október 28.

Nagy csalódás volt számomra ez a paletta, szerintem sosem fogom elhasználni. Rettenetesen porol, a pigmentáltsága is hagy kivetni valót maga után, csak a világos színeket szoktam néha néha használni. De legalább nem irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Anheszenamon

2018. szeptember 9.

Azt hiszem a 030-as számú palettát vásároltam meg a Dm-ben amikor 1000 Ft-ért kiárusították. Nagyon szépek a színek, jó ránézni, de használat közben már nem ez volt a véleményem. Eléggé porol, a pigmentáltsága pedig közepes. Mivel kismillió palettám van itthon mindenféle árfekvésben (Alverde, MUR, Cargo, Urban Decay, ABH, Tarte, Nabla, TheBalm stb) tudtam, hogy úgysem fogok egy ilyen problémás paletta után nyúlni, így másnap el is ajándékoztam. A tartósságáról nem igazán tudok nyilatkozni mert én minden szemhéjfesték alá Milani primert használok, azzal pedig még a legsilányabb festék is egész nap tartós. 1000 Ft-ért nem voltak túl nagy elvárásaim, így csak 2 csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

stripedpanda

2018. augusztus 15.

Azt hittem nagyon jóban leszünk, mikor ráakadtam 1000 ft.-ért, mert nagyon szeretek ilyen színeket használni hétköznapokra (020-as paletta), a teszter alapján elég jónak is tűnt. Általában gyorsan meg is vagyok így a sminkemmel, de nem akkor, ha ezt használom sajnos :D Tényleg nagyon porol (bár az nem volt meglepő), és hiába lenne pigmentált, a csillámos színek még sminkelés közben eltűntek rólam, aztán nagy nehezen sikerült valahogy visszaépítgetni és sminkfixálóval a helyén maradt pár órára. A matt barnát valami borzalmasan nehezen lehetett szépen eldolgozni a mélyítővonalban, csak éppen szabad hozzáérinteni az ecsetet, különben igazából majdnem lehetetlen is és még foltos is lesz mellé... ha óvatosan dolgozunk vele, akkor egész szép lesz az eredmény, bár valóban szürkés. Végül 3-4x annyi időbe telt így ez a folyamat, mint máskor. Eddig nem lett a kedvencem, de igyekszem elhasználgatni, annyira nem ajánlanám. Nem is tartós sajnos, pedig általában nincsen ilyen téren problémám semmivel :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Repirton

2018. augusztus 14.

Ajándékba kaptam. Szép színek, közepesen pigmentáltak és ennyire porzik is. Sajnos a neszesszerben való utazást nem bírta, 2 árnyalat is kipottyant belóle egyszerre, ezért adok 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin

Színezék. Barnás sárga.