Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 13.

• Lenyűgöző, irizáló csillogás
  • Applikátorral a könnyű felvitelért

3 árnyalatban kapható

Csingiling0415

2020. június 18.

Eszméletlen, milyen jól pigmentált. A 030-as árnyalatot vettem meg, mely kissé zöldes-arany árnyalatban pompázik. Sose vásároltam még folyékony szemhéjpúdert, mindig attól tartottam hogy beleülnek a ráncokba. Mondanom sem kell,ez a kis termék ezt megcáfolta. Eldolgozva hétköznapokon is viselhető, illetve buliban is simán megállja a helyét.,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Alsace

2019. december 2.

A por alapú szemhéjpúderrel óvatosan kell rákenni, hajlamos felszedni, én a Maybelline Color Tattoo színét kenem alapnak alá azon szépen megmarad. Nekem mindhárom árnyalat megvan, diszkrét, de ha úgy esik rá a fény, teljes a ragyogás. Szerintem szuper termék, a kék-rózsaszín különösen a kedvencem lett. Az én szemem fedett, alulra is szoktam kenni, de alap mindenképp kell alá, úgy tartósabb. Ujjal szoktam felvinni felülre és el "pacsmagolom" a széleket a szebb átmenetért. Kicsit lassan szárad, de érdemes kivárni és nem ül be a szemhéj ráncaiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

MLotti

2019. október 31.

Én nagyon szeretem ezt a kis terméket, szerintem megfelelő mennyiségben hétköznapra is tökéletesen és visszafogottan alkalmazható. Én általában matt, pasztell szemhéjpúdert teszek az egész szemhéjamra, majd a mélyítő vonalamat árnyalom finoman, végül pedig felviszem ezt a csillogó kis csodát a mozgószemhéjamra, és ecsettel eldolgozom az éleket. Gyönyörű selymes bevonatot képez. Ha hagyjuk alaposan megszáradni, nem ül bele a ráncokba és el sem kenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.