Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Sminkek szájra

Az Ultra Matte Lipcream egy hosszantartó és intenzív színű folyékony rúzs. A kakóvajnak és a speciális applikátornak köszönhetően könnyű a felvitele, siklik az ajkakon. Matt finisű, valília, kókusz és karamell aromát tartalmaz, így biztosítva a kellemes illatot és ízt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 500 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
Ár: 999 , Eladó: tboog13
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr vagy Budapest vagy csomagként, fizetés: Személyesen vagy csomagként

Pirosmasni

2020. május 25.

Én teljesen áron vettem meg, mert a kedvenc rúzsomból nem találtam meg azt az árnyalatot,amit kerestem, ekkor bukkantam rá a Trend it up-os "matt" rúzsra. Hát.. Vegyes érzelmeim vannak.

Update: Utálom, egyáltalán nem tartós, a matthoz semmi köze, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Update: Utálom, egyáltalán nem tartós, a matthoz semmi köze, kidobtam.

Petravagyok

2020. május 22.

Szép színei miatt megkivantam es annyira jó lett volna, ha működik 🙏😔 Soha az eletben nem szárad meg, minden maszatol, kenődik, borzalmas 😭 Az abszolút pénzkidobás kategória - szerencsére nem nagy összeg ment a kárba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Mirus

2020. május 20.

Nem nyűgözött le annyira ez az elvileg folyékony, de amúgy krémes textúrájú ajakrúzs. Egyáltalán nem tartós, kopik le, elmaszatolódik (akkor is ha semmit se csinálsz). Viszont a színe nagyon tetszik, ezért néhányszor felkenem, de kb fél óra múlva le is jön és semmi nem látszik belőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

danna113

2020. május 2.

Már egy jó ideje a folyékony rúzsok pártján állok, ezért sem a sima matt verziót választottam a kínálatból, amikor megajándékoztam magam pár trend it up termékkel próbaképpen. Sajnos. A magyar fordításban nem tudom, miért a folyékony szó szerepel, amikor krém, de ez alapból nem lenne gond, mert pl a NYX Soft Matte Lip Lreamet imádom. Így tavasszal a 050-es piszkos rózsaszín jött velem. Az applikátor elsőre megijesztett, viszont meglepően jól kézreáll, gyorsan és precízen lehet vele dolgozni. Nagyjából megfelelő mennyiségű festéket is vesz fel, könnyű viszont vele néha túl sok festéket felvinni, ezért erre jobban oda kell figyelni. A krém formulája lenyűgöző. Vékony rétegben is extrémen pigmentált, inkább velvet, mintsem szuper matt, nagyon jól hidratál, egyáltalán nem szárít, nagyon kényelmes viselni is. Innen pedig elindul a lejtőn lefelé. Ugyanis a tartóssága nem átlagos, vagy közepes, hanem egyenesen borzasztó. Önmagában is kopik, nem szárad meg, elmászik mindenhova: az alsó ajakról a felsőre, a fogakra, az arcra, bárhova ha az ember belenyúl vagy akár a hajszálai hozzátapadnak. Még a legroszabb hagyományos krémes rúzsaim is tartósabbak, mint ez. Nagyon szeretném szeretni, és egy minimális tartósságtól is el lennék már ájulva (pedig ez nálam általában a legfontosabb szempont), de biztos, hogy nem fogok több színt kipróbálni a vonalból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

kzmdra

2020. március 21.

Nagyon szép színekben kapható, az illata fantasztikus. A tartóssága sajnos nem az igazi, pedig mindenféle praktikát bevetettem, hogy a helyén maradjon, ennek ellenére nagyon kell rá vigyázni. Sajnos nekem nincs kapacitásom arra, hogy egész nap a rúzsomat pesztráljam, így nem fogom újravenni. Fáj érte a szívem, mert a színe viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Thunderstorm

2020. március 18.

Egy bordós árnyalat van meg, ránéztem és rögtön beleszerettem a színébe, na meg az illatába. De sajnos nagyon nem vált be nálam. :( Feltettem és nem ettem, nem ittam, csak beszéltem meg léteztem, és mégis elcsúszott, elmászkált, minden második másodpercben igazítani kellett volna rajta. Az applikátorát sem éppen könnyű használni, bár gondolom megszokható. És ráadásul valami szivárog a tubusából nem a rúzs maga, de valami olajos, csúszós dolog...
Mivel szép a színe, és tényleg matt, ezért 2 csillag, de többet sajnos nem tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Szép, könnyű viselet, elég tartós, de nem igazán hű a nevéhez, mert nem mattul le, pláne nem lesz belőle ultra matt. Ettől függetlenül szeretem, és gyakran hordom, mert a színe nagyon szép és a formulája nagyon el van találva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Lina1105

2020. január 9.

Messze áll a tökéletestől, de szerintem egy egész hordható kis ajakkrém lett. A fedésével és az árnyalatokkal abszolút elégedett vagyok, kettőt is próbáltam közülük (061 és 045). Kellemes viselet, nem szárítja különösebben az ajkaimat. Az applikátora kicsit bumszli, de kis gyakorlással használható. A színei gyönyörűek (végre találtam egy olyan nude színt, aminek jó a fedése, nem üt át az ajkam színe és még az árnyalat is megy a bőrömhöz / hajamhoz). Teljesen nem mattul le, de nekem ez plusz pont. Egyfajta bársonyos jelleget kölcsönöz az ajkaknak. Akinek ez nem elég, zsepivel tovább mattítható.
Tartósság tekintetében ambivalens érzéseim vannak. Elsőre úgy tűnik a krémesség a tartósság rovására megy. Mindent befog, amit a számhoz emelek. Viszont nekem nem csúszkál-mászkál, sőt ahhoz képest, hogy mindenen nyoma marad, viszonylag sokáig látszódik a számon is. Szépen kopik, és csíkmentesen újrakenhető, csak vigyázni kell a mennyiséggel, nem szabad sokat felkenni.

Update: nem bírtam ellenállni és egy mályvás árnyalat (018) is jött velem. Gyönyörű színű, mint a testvérkéi, akiket azóta is kedvelek...és még ki sem fogytak, pedig már pár éve gyűröm őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

account001

2019. december 27.

Egy természetes,barnás színben vettem meg. A felvitele könnyű, jó vele dolgozni, de semeddig sem tart. Elmentünk vásárolni, ahol nem ettem, nem ittam, csak beszéltem.
Teljesen kikopott, csak a szélén maradt meg a,, kontúr". Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Teljesen kikopott, csak a szélén maradt meg a,, kontúr". Totális pénzkidobás.

Sztonka

2019. november 16.

Én a piros árnyalatát vettem meg, rossz döntés volt. A tubusban gyönyörű tűzpiros, a számra kenve viszont teljesen más a színe, rózsaszínes ami egyáltalán nem tetszik. Még a hozzá illő kontúrceruzával sem marad a helyén, az idő múlásával "tovább szivárog a pórusaiban a szájvonalamon kívül" ( bleeding). Baromi lassan szárad mattra, de ha végre megtörténik akkor nagyon szárít is. De eddig nem igazán jutottam el soha, mert gyorsan le is kopott.
Ár-érték arányban így meg sem éri, kár érte, mert egész szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Ár-érték arányban így meg sem éri, kár érte, mert egész szépek az összetevői.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.