Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Sminkek szájra

Az Ultra Matte Lipcream egy hosszantartó és intenzív színű folyékony rúzs. A kakóvajnak és a speciális applikátornak köszönhetően könnyű a felvitele, siklik az ajkakon. Matt finisű, valília, kókusz és karamell aromát tartalmaz, így biztosítva a kellemes illatot és ízt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 500 Ft , Eladó: vivimese
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs 025 árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: lbetti
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de eloreutalas utan szivesen postazom is
Kittyki

2019. június 17.

A 080-as árnyalat van meg belőle. Nekem túl erős színű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

A 080-as árnyalat van meg belőle. Nekem túl erős színű.

bree07

2019. május 27.

Szép színekben van, de kb semmi több pozitívuma nincs. Ha felkenem nem szárad meg egyáltalán, bármitől elkenődik. Amikor kicsit vékonyabban próbáltam meg felvinni, akkor meg összeállt a számon egy csíkban. Dobom a kukiba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Meeraval

2019. május 6.

Jelen pillanatban ez az egyik kedvencem, könnyen felvihetősége és színe miatt. Nagy pozitívuma, hogy nem szárítja a számat és sokáig fent marad, nagyjából 5-6 órát bír. Egy negatívuma van a számomra, mégpedig ha túl sokat kenek fel véletlenül, kényelmetlen érzést ad. Ettől függetlenül kedvenc használatom munkához, mindig ott van a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Szofi1101

2019. április 29.

Ez volt az egyik olyan termék amivel szépet buktam. Ajakra való cuccok közül kettő ilyen van, és a másik szintén trend it up-os... Lilás bordós árnyalatot vettem, ami egyébként szép szín, és jól pigmentált, és matt is, DE nem szárad meg. Mármint soha. Konkrétan egy folyékony krém marad az ajkamon, ami persze nem egyenletes színű, mert függ attól, hogy mennyi van egy helyen éppen, de hát ugye el is mozog, merthogy folyékony krém. Egy módon tudom használni, úgy, ha egy-egy pöttyöt teszek az alsó és felső ajkamra és ujjal elkenem. Így olyan kevés termék lesz az ajkamon ami fent is marad. Így persze nem az eredeti színt adja és a precíz felvitel kizárt, de az az aplikátorral is. Két csillag csak azért mert egyébként el tudom használni (úgy, ahogy) de ettől függetlenül csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

bebuska94

2019. április 27.

A 035-ös Nude árnyalatot 300 forintért vettem én is. Ez az első matt folyékony rúzsom és ez az egyetlen is, amelyik nem szárítja az ajkaimat. Szép a színe és nekem 1-2 órát kibír. Kicsit lassan szárad meg, de nekem ezt a pénzt megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Grafitzsiraf

2019. április 15.

038-as árnyalatban vettem meg (ciklámen és lila közötti átmenet), kiárusításon, kemény 600.-Ft-ért, és sajnos egy fityinggel sem ér többet. Az applikátorát szörnyűnek találom, és ahogy már többen leírták, sok közös vonást nem mutat a matt rúzsokkal/színezőkkel. A színe tetszik (ezért a két csillag), ám döntően a csésze szélén csodálhatom meg, mert annyira kopik. Megértem, hogy a DM leszámol vele és kiárusítják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

persephone

2019. március 4.

Nagyon szép színben van meg. Kevés is elég belőle, és szép mattra szárad. Sajnos nem tartós, és eléggé szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

BaNK

2019. január 23.

A színe nagyon szép. Az állaga puha krémes az illata isteni (sütire emlékeztet). Sajnos kenődik és maszatolódik és nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

browning

2019. január 7.

Nem annyira rossz, csak baromira nem tartós és bénán kopik... szóval igazából rossz... Csak olyan finom az illata és olyan jó krémes- alig lehet normálisan felvinni az óriási aplikátorral...Fáj érte a szívem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. december 15.

Egy bogyós gyümölcs színű árnylatot vettem. Az applikátor bumszli, nem lehet vele precízen dolgozni. Ecsettel szépen fel lehet vinni. Erősen pigmentált, a színe szép,. Viszont nagyon nem tartós és maszatolódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.