Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2021. március 24.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású ajakrúzs

Trend It Up Sminkcsomag az idei kalendáriumból (ÚJ)
Ár: 2500 Ft , Eladó: UnicornsOfLove
Állapot: Mindegyik új (kipróbálva sem volt) , Helyszín: Debrecen , fizetés: Ahogyan szeretnéd :)
BONTATLAN Trend It Up sminkek, körömlakkok
Ár: Egyben 5000 Ft postával vagy 500 Ft/ db plusz posta , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom

2021. április 29.

Mióta carmexet használók azóta a nude-ok csodaszépek.Teljesen azt a hatást keltik,mintha nem is rúzs lenne rajtam hanem a saját szám lenne olyan színű.4 árnyalatban van meg 400,425,470 és 473. Biztosan lesz több is,mert olcsó és praktikus termék :)
Nem bírja az evést és ivást,de nem is bánom,mert könnyű újra feltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Nem bírja az evést és ivást,de nem is bánom,mert könnyű újra feltenni.

Enn320

2021. március 2.

6 árnyalatban van meg. Kedvenc rúzsaim szívesen nyúlok értük. Maszkon meglátszik. De ez krémes matt rúzs szóval várható. A kedvenc színem a 430-as, a tökéletes nude színem. Szépen kopik. Van, hogy közvetlenül ajakapolóra viszem fel, olyankor csak vékonyan fed, viszont ugyanannyira tartós mint magában.
Meglévő árnyalataim: 420,430, 472,478, 481,483

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Meglévő árnyalataim: 420,430, 472,478, 481,483

L1ll4

2020. november 21.

Eddigi legjobb rúzsaim, nekem is ajánlották és tényleg nagyon bejött. Nem matt, inkább bársonyos. Nagyon pigmentált, a színei gyönyörűek. Nem tart egész nap, de újrakenve is szép, nagyon kellemes érzet, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

szata1

2020. október 30.

Nem annyira matt, de jól pigmentált és nem szárít. Valamiért nagyon tetszik a csomagolása, kicsit nehezebb és ezért minőségi érzetet ad. Nem ül bele a kis ráncokba, így egységes és szép a fedése. Nekem a 420-as árnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

Klajdi

2020. augusztus 29.

Nagyon jó kis rúzsok, bár nem tartós és nem is matt :D Nude színekben vettem meg (420 és 423), nappali használatra. Nem szárad rá a szájra, ennek megfelelően 3-4 órán belül kopik, de nem feltűnően, illetve újrakenni is egyszerű. A színei elegánsak, bársonyos hatásúak. Számomra ez a tökéletes nappali rúzs, estére/alkalomra pedig jöhetnek a rászáradós mattok. A 423-as szín csomagolása kicsit bumszli, nem túl szép, olyan mint egy nagy tampon, a 420-as már szebb valamivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Bolgarka

2020. augusztus 6.

Imádom! A legjobb rúzsaim! Van egy régi szériás 479-es (rikító rózsaszín), ez nagyon tartós, iszonyat pigmentált, és szerintem be is fogja kicsit az ajkam. És van egy új szériás 423-as nude színűm, ez kevésbé tartós, de a színe gyönyörű, jól pigmentált, jó vele dolgozni. Nekem tényleg a kedvenceim, ár-érték arányban egyszerűen verhetetlen, de ilyen minőségű rúzst drágában is megvennék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Myheartmylife99

2020. július 12.

Több árnyalat is megvan. Érdekes, hogy míg a 400-as árnyalat egy nagyon krémes, könnyen elmaszatolódó szín, addig a 420-as egy szárazabb, darabosan a szájszélen összegyűlő darab. Kicsit tényleg túlzás ez az "ultra" névadás.
Ennek ellenére nagyon szeretem őket, kellemes, de nem túl erős, kicsit kakaóporra emlékeztető illatuk van. Az összetevők nagyon "barátságosnak" mondhatóak. A színek szinte mind természetesek egy kis plusszal. A csomagolás szerintem árához képest egyszerű, de elegáns. Néha ha itthon vagyok, akkor is felkenem csak úgy, mert kellemes viselni :)
Plusz egy jó pont: kint felejtettem 40fokban a kocsiban, és nem olvadt meg! Romlás jelét nem látni/ érezni régebbi darabokon sem!
Röviden: ár-érték arányban megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Röviden: ár-érték arányban megéri!

nadalandy

2020. július 1.

Nálam nem jött be. Tényleg nagyon olcsó a termék. De nagyon gyorsan és csúnyán kopik, sokszor elkenődik. 3 színben van meg, mindegyiknél ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Serena0123

2020. június 30.

Imádom! Sok szín megvan belőle, gyönyörű, jól fed, olcsó, és meglepően tartós. Ajánlom mindenkinek ✌🏾

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Egoistagumikacsa

2020. június 25.

Olyan sok jót olvastam itt, hogy végül néhány hónapja én is beszereztem egyet. Gyönyörű színekben kapható, szívem szerint azonnal haza is hoztam volna 3-4 árnyalatban.

Könnyen felkenhető, krémes állagú rúzs. A színek gyönyörűek és a fedésre sem lehet panasz. Szerintem kimondottan kell mellé kontúr ceruza, anélkül nehéz "tiszta" eredményt elérni. Szerencsére nem az a nagyon matt, ami cserepesre szárítja a szájat.

Többen is írták, hogy akár evés ivás mellett is fent marad... Hát én sajnos egyáltalán nem ezt tapasztaltam. Nem mondanám túlzottan tartósnak, napközben többször is meg kell "igazítani" különben hamar
a száj belső részén elveszti a színét.

Az itteni véleményekkel kapcsolatban egy kicsit zavarban vagyok. Ez tényleg egy jó rúzs, de ki kell hangsúlyozni, hogy AZ ÁRÁHOZ KÉPEST. Drágább árkategóriában vannak fényévekkel jobbak is. Kicsit úgy érzem, hogy a kedvező ára miatt sokan nem veszik figyelembe a rúzs hiányosságait. Ettől függetlenül tényleg bátran tegyen vele mindenki egy próbát, ennyi pénzért valószínűleg ez a legjobb rúzs a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

a száj belső részén elveszti a színét.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Ethylhexyl Isononanoate, Isoamyl Laurate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dicaprylyl Carbonate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77499, CI 77492, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.