KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2017. június 19.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású ajakrúzs

Ár: 600Ft , Eladó: tsolya
Állapot: Próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta
Ár: 550 Ft , Eladó: Lunacska
Állapot: 1x próbált, nem az én színem, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten XVI.ker, utalás után postazok

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Tényleg a legjobb drogériás rúzs, szuper áron. Tartós, nem szárít és bársonyosan matt. A 420-as szín a MAC Velvet Teddy, a 400-as pedig a Mehr dupe-ja.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

cslllzr

2018. október 14.

A legjobb drogériás rúzs, nagyon megéri azt a párszáz forintot. Több árnyalatot is begyűjtöttem már. :)

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Enne

2018. október 13.

Nagy rajongója vagyok a Trend it up márkának. A legnagyobb kedvencem tőlük a szájkontúrceruza, több árnyalatban is megvan, tartós és olcsón jutottam hozzájuk, imádom őket! <3
Mivel itt rengeteg a pozitív vélemény a rúzsról is, ezért beszereztem a kedvenc kontúrceruzám árnyalatában (420), ez egy nagyon természetes, nude szín. Nem a ceruzával kellett volna kezdenem, és akkor biztosan 100%-ig pozitív véleményt mondhatok. Így nem vagyok teljesen elégedett, bár az előttem szólók biztosan több tapasztalattal rendelkeznek matt rúzsok tekintetében, nekem inkább szájfényeim vannak az ajakméret problémáim miatt. Arra viszont rá kellett jönnöm nemrég, hogy egy tökéletesen passzoló szín igenis kiemeli az apró szájat is! Vissza a rúzshoz: a csomagolása profi, a rúzs kivitelezése is. Használata viszonylag könnyű, de szerintem ez színfüggő is (intenzívebb árnyalatban nehezebb lehet vele pontosan dolgozni). Felkenés után egy zsebkendővel leitatom a felesleget, de több jön vissza belőle, mint a kontúrceruzából. Egészen matt, selymesen matt. Nem is olyan tartós, mint a kontúrja. Igazán nagy bajom viszont a szagával van sajnos. Borzasztó, hogy így kell fogalmaznom egy kozmetikummal kapcsolatban, de ez büdös. Olyan, mintha több hetes állott csokipuding lenne, brrr... Mindent összevetve nem vizsgázott rosszul, biztosan el fogom használni, a szagtól megpróbálok elvonatkoztatni, és 4 pontot adok rá.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

alexandraporcelain

2018. október 12.

Ezen az áron a legjobb matt rúzs ami létezik.

alexandraporcelain
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Ezen az áron a legjobb matt rúzs ami létezik.

tonic

2018. október 8.

Szép színekben kapható, alá kell hidratálni előtte az ajkakat.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Szép színekben kapható, alá kell hidratálni előtte az ajkakat.

Rencsibe07

2018. október 8.

Nem rossz. Szép természetes színe van. Nem szárít, de nem is tartós.

Rencsibe07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Nem rossz. Szép természetes színe van. Nem szárít, de nem is tartós.

eszteredit

2018. szeptember 27.

Nem tudom lehet az én számmal van a gond de nekem nagyon nehéz felvinnem, száraz hatású, a színek szépek.

eszteredit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Kittyki

2018. szeptember 21.

A világ legjobb rúzsa!!

Kittyki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

A világ legjobb rúzsa!!

Repasalexandra

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 16.

Életem rúzsa!!!! A szalagavatómon kölcsönkértem az egyik barátnőmtől...már azon csodálkoztam hogy jól áll nekem a piros rúzs. Gyönyörű színe van, könnyű felvinni pedig elég amatőr vagyok :D A másik meglepetés az volt, hogy a nagy táncolás, evés-ivás után kb ugyanolyan volt mint mikor feltettem. Pedig nem figyeltem rá még evés közben sem, hogy ne kenjem el. Szóval most megyek és megveszem ( meg a többi színt is)

Repasalexandra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Brunooka

2018. szeptember 11.

Nagyon nagyon jó! Nem szoktam rúzst használni, de 499 forintért a napokban nem tudtam otthagyni. Kibírt eddig egész napokat, ebéddel együtt, jó persze belül kicsit korrigaltam időközben de nagyon jól teljesít :)

Brunooka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Ethylhexyl Isononanoate, Isoamyl Laurate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dicaprylyl Carbonate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77499, CI 77492, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.