Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Az erősen pigmentált ajakrúzs tökéletes fedést és ultra matt hatást biztosít. Mikrofinomságú ásványi gyöngypúdert tartalmazó formulája selymes bőrérzetet kelt, hialuronsav-gyöngyöcskéi pedig hidratáló hatásúak, és teltebb volument kölcsönöznek az ajkaknak. Kellemesen visszafogott vanília- kókusz-karamell illata körbelengi az ajkakat."

6 árnyalatban kapható

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs 400
Ár: 500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost, Packeta, Személyes

Bozizu

2023. július 21.

Tökéletes állagú, krémes, gazdag színű, mégis matt, de nem természetellenesen. A tartóssága nem százas, ezért levonok egy pontot, de ár-érték arányban még így is kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 21.

FunnyBunny725

2023. május 19.

A 010-es árnyalattal nem kerültem túl közeli viszonyba, tetszett a színe, de nem túl tartós. Ezt is inkább más színekkel kombinálva használom és akkor szebb összképet mutat. Az, hogy krémes mindenképpen pozitív, és az illata is kellemes, bár nem azt az illatot érzem, amit papírforma szerint kellene :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 19.

benedekviki98

2023. február 12.

A formula nagyon tetszik, viszont az árnyalatok hagynak némi kívánnivalók. Nekem valahogy az összes árnyalat nagyon sárgás, ami csak azért kellemetlen, mert optikailag így nagyon sárgítják a fogakat, ami szerintem csúnya. Tartósnak sem tartós, amint picit többet viszel fel, vagy iszol valamit vagy a fogadon köt ki a rúzs vagy a pohár szélén. Olcsó, de sajnos nem túl jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

Szaffie

2022. október 31.

2 árnyalat is van belőle nekem, én nagyon szeretem, ár-érték arányban szuper, tartósnak lehetne tartósabb, de annyira illik a szám eredeti színéhez az egyik árnyalat, hogy ha kopik akkor sem vészes a kinézetem. Mattnak sem mondanám, azért van egy kis fénye, de annyi kell is szerintem. Többen is megdicsérték már rajtam, valami tök drága 10ezres rúzsnak nézték, közben meg.. 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 31.

DancsiTheUnicorn

2022. augusztus 11.

Én tényleg nem tudom, mit csinálok rosszul, de nekem egyáltalán nem szárad meg ez a rúzs. Ma pl. felkentem, mielőtt elindultam otthonról, egy óra múlva még mindig nem száradt meg (pedig a felesleget egy zsepire "lepusziltam"). Egy szalvétával olyan könnyen és maradéktalanul jött le a számról, mint a parancsolat. Nagyon sajnálom, mert egyébként tényleg gyönyörű színe van (400-as árnyalat), könnyű kenni és kellemesen krémes, de mivel nem szárad meg, folyamatosan kopik, mikor bármi is hozzáér (a bögrémen is nyomot hagy órákkal a felkenés után is).:( fáj érte a szívem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

melindadd

2022. május 8.

Imádom a kremmania.hu-t. Rengeteget segített az elmúlt évek alatt és nagyon sok alap terméket tudtam az itteni vélemenyek alapján választani. Ez is köztük van! Nekem is ez a rúzs valami fantasztikus! Olcsó, szép, tartósnak is mondható, bár az étkezéseket nem bírja,de alapjában véve tartós. Nem is érzem,ha rajtam van és az XY márka több ezer forintos folyékony rúzsa ha kopik szörnyű, szinte nem is lehet újrakenni, ezt igen. Nagyon krémes,kellemes illatú...imádom. Majdnem egyszerre vettem is 3-at pedig nem szokásom,de teljesen fellángoltam ez után a kis termék után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

wayerwanda

2022. április 8.

Matt, de nagyon krémes és kellemes a viselete, nem csúszkál, nagyon szépen néz ki! :) b
Nekem a 010-es, 410-es és 430-as árnyalatok vannak meg, gyönyörű színek, nagyon szeretem őket viselni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 8.

poszike22

2022. január 6.

Matt finish, kellemes viselet az ajkakon, pigmentált, tartós, szépen kopik. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Kaktusz19

2021. december 12.

Nekem a 423-as matt szín van meg. Jó krémes formula, nagyon szépen pigmentált és könnyű viselet. A legtöbb matt rúzzsal ellentétben nem szárítja annyira az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

Anita1978

2021. október 28.

Imádom!Nem annyira matt, inkább könnyű krémes, nagyon jó viselni...na és praliné illatú!! ❤ Jól pigmentált és nem szárít, nem morzsalékosodik, mint általában a matt rúzsok. Nekem a 420-as árnyalat van meg. Természetes, gyönyörű nőies szín minden évszakra, szuper a mindennapokra (tavasz típus vagyok, de sztem mindenkinek passzol).Nem tartós, de legalább egyenletesen kopik, és könnyű érzés viselni.Út közben ha sietek, tükör nélkül kenem fel, mintha Labello lenne, annyira természetes.Tetszik a csomagolása is. :) Tuti újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 28.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Ethylhexyl Isononanoate, Isoamyl Laurate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dicaprylyl Carbonate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet, CI 77491, CI 77499, CI 77492, CI 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Kaolin 0 0

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.