Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Az erősen pigmentált ajakrúzs tökéletes fedést és ultra matt hatást biztosít. Mikrofinomságú ásványi gyöngypúdert tartalmazó formulája selymes bőrérzetet kelt, hialuronsav-gyöngyöcskéi pedig hidratáló hatásúak, és teltebb volument kölcsönöznek az ajkaknak. Kellemesen visszafogott vanília- kókusz-karamell illata körbelengi az ajkakat."

6 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

melindadd

2022. május 8.

Imádom a kremmania.hu-t. Rengeteget segített az elmúlt évek alatt és nagyon sok alap terméket tudtam az itteni vélemenyek alapján választani. Ez is köztük van! Nekem is ez a rúzs valami fantasztikus! Olcsó, szép, tartósnak is mondható, bár az étkezéseket nem bírja,de alapjában véve tartós. Nem is érzem,ha rajtam van és az XY márka több ezer forintos folyékony rúzsa ha kopik szörnyű, szinte nem is lehet újrakenni, ezt igen. Nagyon krémes,kellemes illatú...imádom. Majdnem egyszerre vettem is 3-at pedig nem szokásom,de teljesen fellángoltam ez után a kis termék után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

wayerwanda

2022. április 8.

Matt, de nagyon krémes és kellemes a viselete, nem csúszkál, nagyon szépen néz ki! :) b
Nekem a 010-es, 410-es és 430-as árnyalatok vannak meg, gyönyörű színek, nagyon szeretem őket viselni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 8.

poszike22

2022. január 6.

Matt finish, kellemes viselet az ajkakon, pigmentált, tartós, szépen kopik. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Kaktusz19

2021. december 12.

Nekem a 423-as matt szín van meg. Jó krémes formula, nagyon szépen pigmentált és könnyű viselet. A legtöbb matt rúzzsal ellentétben nem szárítja annyira az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

Anita1978

2021. október 28.

Imádom!Nem annyira matt, inkább könnyű krémes, nagyon jó viselni...na és praliné illatú!! ❤ Jól pigmentált és nem szárít, nem morzsalékosodik, mint általában a matt rúzsok. Nekem a 420-as árnyalat van meg. Természetes, gyönyörű nőies szín minden évszakra, szuper a mindennapokra (tavasz típus vagyok, de sztem mindenkinek passzol).Nem tartós, de legalább egyenletesen kopik, és könnyű érzés viselni.Út közben ha sietek, tükör nélkül kenem fel, mintha Labello lenne, annyira természetes.Tetszik a csomagolása is. :) Tuti újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 28.

tátombák

2021. október 4.

A 423-as árnyalat van meg, barnás tónusú nude szín. Azt szeretem benne, hogy felkenve nem is érzem, hogy van rajtam rúzs, annyira könnyed állagú. Tartóssága szerintem teljesen elfogadható, egyenletesen kopik. Plusz pont, hogy nagyon strapabíró a csomagolása, olyan mint egy kis tank, a női táska legmélyén sem esik baja. Akciósan vettem, nagyon megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

kék lány

2021. szeptember 5.

Nagy rúzsos vagyok, és ez számomra a rúzsok rúzsa! A legjobb, amit valaha használtam. Imádom a matt rúzsokat. Két színt használok belőle, a 400-ast és a 420-ast, mindkettő gyönyörű és elég természetes szín (a 420-as a természetesebb, a 400-as olyan „vintige” rózsaszín nekem). Mindenki azt hiszi, ha rajtam van, hogy tartós sminkem van, pedighát nem. Én soha nem figyeltem, és nem tűnt fel, de azóta megfigyeltem, és tényleg! Hihetetlen, de még egy – pozitív értelemben – halálos aerobikóra után is fent van! Pedig nagyon izzad a szám feletti és alatti rész, és folyton törölgetem, mindig azt hiszem, hogy letöröltem, belekaptam – és nem (meghát iszok is edzés alatt, de az sem árt neki egyáltalán!). Bárcsak soha ne szűnne meg, dehát úgyis meg fog! Tudom, hogy vannak márkás rúzsok, de engem nem érdekel egy sem. Be fogok belőle vásárolni (már el is kezdtem), a benne levő tartósítónak köszönhetően úgyis időtlen időkig eláll. (Tudom amúgy, hogy nem jó dolog a tartósító, de nekem ez esetben nagyon jól jön.) Használat során természetesen kopik egy kicsit, de nekem alapból akkor tetszenek igazán a rúzsok, amikor egy kicsit már kopnak le - valahogy természetesebbnek hatnak akkor. Nekem egész nap fent marad, evés-ivás után is marad fent belőle annyi, amennyit ideálisnak tartok. Szóval 10 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

szata1

2021. augusztus 9.

Nem annyira matt, de jól pigmentált és nem szárít. Valamiért nagyon tetszik a csomagolása, kicsit nehezebb és ezért minőségi érzetet ad. Nem ül bele a kis ráncokba, így egységes és szép a fedése. Nekem a 420-as árnyalat van meg.
Update: azóta vettem még egy színt, a csomagolása változott, jó sok idő eltelt mióta megvettem az első ilyen rúzsom. A 424-es nagyon szép, érdekes korall szín. Rózsaszínes szájceruzával rózsaszín lesz, piros ceruzával szuper lágy vörös ajkakat lehet varázsolni vele. Nagyon jól kihasználható árnyalat. Lehet, hogy a formulán is változtattak, mintha kicsit mattabb lenne, de még mindig nagyon jó a fedése és ugyanúgy a helyén marad, nem mászik a ráncokba. Most egy picit meg is köt, még tartósabb. Még mindig a legjobb drogériás rúzs, amit próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

adriennroka

2021. június 22.

Ár érték arányban nem rossz, viszont nekem a számon kb 30 perc után nagyon csúnya, szinte darabokban jön le. Ez igaz a legtöbb hasonló rúzsra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Charlena08

2021. május 27.

462-es árnyalatban van meg, ami egy kékesen hideg, pirosas ciklámen szín. Valami feltűnőbb, classic nőcis színt kerestem és erre esett a választásom. Az én Lágy Nyár típusomnak persze kicsit sok lett, de amúgy szép, már első kenésre is nagyon pigmentált, viszont meglepően könnyű felkenni. Tettem most vele egy próbát csak úgy ecset, ceruza és minden alap nélkül, elég szép lett! A nagyon matt rúzsokat egyébként már nem szeretem, mert a korral cserepesre szárítják a számat... Ennél ezt nem tapasztaltam, de nem is volt fenn huzamosabb ideig, ezért csak a 4 csillag. Egyébként árban remek, dizájn is OK, a kupak szépen, megbízhatóan záródik, szóval elégedett vagyok. Lehet beruházok majd még pár színre, egy nude-abb barnásra talán. 4 csillagot bőven megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Ethylhexyl Isononanoate, Isoamyl Laurate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dicaprylyl Carbonate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77499, CI 77492, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.