KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2017. június 19.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs+AJAKCERUZA
Ár: 700Ft , Eladó: MissL
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,Blaha Lujza tér,Corvin
Ár: 1000 FT / 3 db , Eladó: apple
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás után ajánlott posta

Leoni

2018. január 14.

A "420"-as matt rúzsra esett a választásom, amolyan érett bogyó/nude hatású színt kölcsönöz. Olyan árnyalatot kerestem, amely a leginkább hasonlít arra a természetes ajakszínemre, amikor "kipirulok". Kellemes érzetet ad, nem ragad és nem szárít. A tartósság érdekében az ajakkontúr ceruzát használva elérhető a teljesség érzet :-). Az ajakkontúr ceruzák közül a "410-es és a "461" tetszik :-). Mindkettő valamiért a kiárusítás polcra került.
Nem 0-24 órában és evést-ivást állóra tervezték, természetesen fokozatosan enyhül és kopik a szín, viszont lényegesen tovább bírja, mint más drogériás társai. Őszintén szólva én még nem találkoztam olyan rúzzsal, amely ezt nemcsak ígéri, de teljesíti is (mármint a fél napot simán kibír típusúval). Ettől a dm márkától ez egy mutatós külsejű nagyon jól sikerült rúzs!

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Aryaa

2018. január 13.

Kiárusitáson vettem meg, mondván 400 forintért, ha rossz is, nem annyira bánom. De ami azt illeti az egyik kedvenc rúzsom lett! Egy lilás árnyalatot szereztem be, de biztos, hogy még fogok venni belőlük. Annak ellenére, hogy lilás, tehát sötét, egyáltalán nem foltos, mikor felkenem, meglehetősen tartós, tehát ivással nekem olyan 3-4 órát simán kibir, és utána is van szine az ajkaimnak, mert valami csoda folytán megszinezi, amit viszont én vizzel nem is tudok leszedni, csak micellás vizzel. És iszonyatosan könnyű viselet, egyáltalán nem szárit annak ellenére sem, hogy egy matt rúzsról beszélünk. Nagy kedvenc lett.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

missmomsen

2018. január 12.

430as árnyalat van meg, sztem nagyon szép. Viszont a matthatást annyira nem adja, én legalábbis látok itt-ott fényt. Az állaga nem túl krémes, kicsit szárít is. Tartóssága megfelelő, de van ennél jobb is.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

vikocca

2018. január 11.

Miért kap ez a termék ennyi csillagot?
Tartóssága 0. Ellenben a hozzávaló ceruza csillagos 5-ös.

vikocca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Miért kap ez a termék ennyi csillagot?
Tartóssága 0. Ellenben a hozzávaló ceruza csillagos 5-ös.

bohub

2018. január 8.

463-as (a ceruzájával is próbálva), 473-as árnyalatban van meg és szeretem őket. Hoznak nagyjából mindent, amit elvárnék egy matt rúzstól, viszont -1* mert jobban szárít mint amit elviselek hosszútávon. Mindennapos használatban nekem már nem lenne megfelelő, (valószínűleg elég érzékenyek ajkaim is, így ez csak részben lehet a termék hibája).

bohub
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Vajdus23

2018. január 3.

A 420-as árnyalatot birtoklom, és nincs rá panaszom! Gyönyörű nude árnyalat, ami mattra szárad, de nem szárítja az ajkaimat. Az illata is kellemes, jó érzés viselni az ajkakon.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

katagali92

2018. január 2.

Lehet én csinálok valamit rosszul, de ez a termék egyszerűen borzasztó... a 490-es árnyalat van meg, de akárhogy viszem fel (szájceruzával, ecsettel, ecset nélkül) maszatol, foltos, beül a ráncokba és iszonyatosan büdös... egyszerűen nem tudok jót írni róla, talán csak azt, hogy nem szárít (ezért kap 2 csillagot). Hatalmas csalódás.

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Mancsusz

2017. december 30.

A legsötétebb, 490-es árnyalatban van meg. A szín nagyon pigmentált, viszont ahogy felviszem kicsit foltos és azt ecsettel szoktam kijavítani. Közepesen tartós, szintén Trend It Up ajakkontúr ceruzát is használok hozzá. Az én ajkaimat egyáltalán nem szárítja. Szerintem ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 29.

800 forintért egy nagyon szuper rúzs. A tartóssága egész jo, de nyilván az evést nem igazán bírja. Az essence szajkontúrceruzájával sokkal tartósabb, viszont ezzel a termékkel együtt elég csúnyán kopik. Sajnos nem matt, de egyébként az állaga tökéletes, könnyű felvinni.

LiSha
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 29.

Lina14

2017. december 17.

nekem a 473 van meg, ami egy hideg lilas rozsaszin
a formula nem rossz, az illata isteni, de mint minden matt ruzs ez is szarit egy kicsit, es nem annyira tartos mint mas matt ruzsom

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

nekem a 473 van meg, ami egy hideg lilas rozsaszin

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Ethylhexyl Isononanoate, Isoamyl Laurate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dicaprylyl Carbonate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77499, CI 77492, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.