KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2017. június 19.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs+AJAKCERUZA
Ár: 700Ft , Eladó: MissL
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,Blaha Lujza tér,Corvin
Ár: 1000 FT / 3 db , Eladó: apple
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás után ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsazsi1

2018. április 18.

Azt hiszem, nem fogok soha több ezer forintot adni "márkás" rúzsokért amikor 800,- azaz nyolcszáz (!) forintért ilyeneket lehet kapni...Nagyon kellemes, nem túl száraz, nem túl krémes állag - én nem állhatom a "bekent" érzést szájon, de ez olyan, mintha semmit sem viselnék - gyönyörű fedés egy rétegben. A matt hatást fokozni lehet egy kis zsepis felitatással, újrafestéssel és zsepi-puszival. Tartóssága jó, néhány órát vállalhatóan kibír igazítás nélkül. Enni természetesen nem próbáltam vele, de azt kizárólag bombabiztos folyékony rúzsokkal szoktam. Szépen, egyenletesen halványul. A 400-as színt vettem meg, gyönyörűséges, természetes fáradtrózsaszín. Nemcsak ár-érték arányban szuper termék, sokkal drágábbakkal is bátran felveszi a versenyt!

Update: beszereztem a 420-as árnyalatot is a hozzá való ceruzával. Kontúrozás után besatírozom a számat, és ecsettel fölé jöhet a rúzs. Óvatos zsepipuszi, púder, és csodálatos, bársonyos matt árnyalatot kapok. Nem úgy matt, mint a folyékony rúzsok, olyan sprőden, hanem simulósan, virágszirom-szerűen. Nagyon kényelmes viselet, mintha semmi sem lenne a számon. Ivást és egy süti/müzliszelet/stb. óvatos elfogyasztását kibírja. Háromfogásos étkezésekhez meg ott a Lipfinity :-)

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 18.

Rekaki

2018. április 12.

Nem szárít, szép intenzív színeket mutat az ajkakon, nekem egyik kedvenc ebben az ár kategóriában :)

Rekaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

hgabi

2018. április 9.

Story : Ki akartam próbálni, vajon hogy állnak a sötétebb árnyalatok, így esett a választásom az éppen akciós ( alapból is 800 Ft-os, így alig 400Ft-ért vettem ) 480-s árnyalatra. Aki ismeri, tudja, hogy ez egy erősen sötét szín. Kicsit tartottam tőle az elején, főleg mivel az ajkam belső ívét valahogy nagyon nem akarta megfogni, de hát felkeltem itthonra próba képp. Úgy 15p múlva vettem észre, hogy szépen "összemosódott", egyáltalán nem ütött el a számtól, egész jó kis hatást kelt. Plusz pont, hogy órákig így mászkáltam, ettem- ittam, és tartós maradt . Totál megérte :)

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

missmomsen

2018. április 5.

430as árnyalat van meg, sztem nagyon szép. Viszont a matthatást annyira nem adja, én legalábbis látok itt-ott fényt. Az állaga nem túl krémes, kicsit szárít is. Tartóssága megfelelő, de van ennél jobb is.

UP: tegnapelott vettem egy uj arnyalatot, nem birtam megallni :D A 420asra esett valasztasom, ez egy alig feltuno nude szin. Nagyon szep ez is. Ceruzajaval egyutt vettem meg, a ketto egyutt tokeletesen mukodik es tartos :) Igy megadok +1csillagot, a masik ceruzaval sem valt be egyebkent.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Patricica11

2018. március 25.

Hétköznapokra kerestem nem túl élénk rózsaszínes árnyalatot, így esett a választásom a 461-es színre. Annyira megszerettem, hogy azóta a 474-est is beszereztem, ami sötét színe ellenére sem okozott csalódást. A tartóssága valóban nem verhetetlen, viszont kevés rúzsom kopik annyira szépen, mint ez, főleg ezért az árkategóriáért. Kellemes illata van, gyönyörű színekben kapható, krémesen matt, én nagyon szeretem. :)

Patricica11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Kitti21

2018. március 18.

Nekem bevált! A 460as árnyalat van meg, erősen pigmentált nagyon szép élénk színe van. Tartósnak azért nem nevezném, de megéri a pénzét.:)

Kitti21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Mars93

2018. március 3.

Imádom! A 480-as sötétbordó árnyalat van meg, ami egyszerűen csodaszép! Már vagy két éve kerestem ezt a színt, és végre rátaláltam. Az állaga nagyon jó, kellően hidratál, de nem olyan maszatolós, mint az Astor hidratáló rúzsa. Evés után persze kopik, de hát melyik rúzs nem? :) Az illata is szuper, kissé kakaós.

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

takacska

Korcsoport: < 18
2018. február 23.

A "420"-as árnyalat van még belőle. Valami csoda!! Persze nem olyan mint egy matt folyékony rúzs, hanem egy matt sima rúzs, ezáltal nem olyan tartós mint a folyékony tarsai, ám nem jön le az első levegő vétel után 😂 nekem nagyon bevált, nem szárítja az ajkakakt és szép erős pigmentalt a színe

takacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 23.

szilvasitimea

2018. február 17.

Szerintem nagyon jó minőségű rúzs, ami jó benne, szépen kopik. Nem csúnyán, rétegesen,feltűnően, hanem "szolidan" :)

Jól eldolgozható, nagyon tetszik a textúrája, egy színem van, annak nagyon szép a színe.
Tartóssága is megfelelő.

UP már több színben van, a kiárusításkor mindig veszek belőle. Még mindig imádom, extra tartós, és a szájkontúr ceruzáival tökéletesen el lehet dolgozni.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Tartóssága is megfelelő.

darkflower

2018. február 15.

Nekem nem vált be, először is szárít, hiába hidratáltak az ajkaim. Emellett elég gyorsan kopik.
Pedig a színválasztást nagyon eltaláltam... :(

darkflower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 15.

Pedig a színválasztást nagyon eltaláltam... :(

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Ethylhexyl Isononanoate, Isoamyl Laurate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dicaprylyl Carbonate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77499, CI 77492, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.