Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mizantrop, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális Triple Drying System formulájú, ellenállhatatlan színekben kapható, különleges gélhatású UV körömlakk. Kiegészítve az UV Powergel Top Coat-tal, a fényvisszaverő oligomereknek és a tengeri algakivonatnak köszönhetően akár hét napig is tartós. Két rétegben vigyük föl, majd az egészet tartósítsuk az UV Powergel Top Coat Matt vagy High Shine fedőlakkal - alaplakk és UV lámpa használata nem szükséges. Vegán termék.

Trend It Up UV Powergel Körömlakk + s-he stylezone Quick'n Crazy Körömlakkok
Ár: személyesen ingyen, ill. postaköltségért , Eladó: fagas
Állapot: új, és használtak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a XIII. kerületben címemen, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm
Trend It Up UV Powergel Körömlakk 115
Ár: 500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Erdőkertes, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fairy0124

2021. május 12.

7 napot semmiképp, 4-et éppenhogy kibír. Az ecset nem a legjobb, kicsit csíkoz, és igazán két rétegben lenne szép, de mindig sietek, így sosincs időm két rétegre. Jó lenne már rátalálni arra a lakkra, ami bírja több napon át..... Ez nem az, és nem is lett a kedvencem. Előnye, hogy vegán termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

x

2021. január 20.

Rég háborodtam fel ennyire kozmetikumon. Fekete körömlakkot kerestem, és ebből több színben volt a polcon, köztük egy full fekete üveg is. Meg is vettem az itteni jó véleményeket olvasva, majd amikor elkezdtem felkenni, csodálkozva látom, hogy semmi színe. Mi a *#@$' #-&$*"ért teszik az átlátszó lakkot mindenféle színű üvegbe?
Szívem szerint a lehető legkevesebb pontot adnám erre az átverésre, de mivel maga a lakk jó minőségű, önuralmat gyakorolok és adok rá átlagot. De rohadjanak meg! Most kereshetek tovább feketét, de már minden bizalom nélkül.
Update: na mindegy, adok rá még egy pontot, lesz egy jó fedőlakkom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

Update: na mindegy, adok rá még egy pontot, lesz egy jó fedőlakkom.

NeliaA

2020. december 1.

A képen levő vörös van meg, a saját fedőlakkjával használtam. Én csak ámulok, pár éve voltam géllakkoztatni, és az pont ugyanígy nézett ki. Gyönyörű a fénye, a színe pedig Igazi Vörös. egyáltalán nem drága és jól boldogultam a felvitellel. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Audrey80

2020. november 1.

Szép színek olcsón, pamacsecset, egész jó állag, viszont nekem hamar besűrűsödött és dobhattam ki. 020-as halványrózsaszín árnyalatot vettem, két réteg elég belőle, nagyon szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 1.

AnnaR

2020. október 24.

Szépre szárad, elég gyorsan kész a lakkozás. Az ecset feje a márkát jellemzően széles. Nekem fedőlakk nélkül is simán bírja 5 napig, pedig főzök-mosok-takarítok. Egyedül az üvegben látható szín és a száradási szín közti különbség nem tetszik. Néhol világosabbra, de van hogy sötétebbre szárad a szín, mint várnám. Nem nagy dolog és nem nagyon zavaró, de ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Myheartmylife99

2020. július 13.

Meglepően gyorsan szárad, kicsit porcelános beütése van. A színek nagyon jól fednek 2 rétegben is. Nem szagos, nem csíkoz, nagy a színválaszték. Az ár kedvező a 11ml-hez :) 3 napig simán bírja, de utána lemosom, mert látszik, hogy apró repedések lesznek a körömvégtől befele haladva, nem várom meg a lepattogást, ami nekem sajnos minden lakknál hamar eljön :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Baribara

2020. február 6.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, hosszan tart, szépen lehet az ecsettel dolgozni. Ami még meglepett, hogy gyorsan szárad ( a többi körömlakkhoz képest, amit használok). Nem a saját fedőlakkját használom hozzá, de tökéletesen együttműködik a Sally Hansen fedőlakkokkal.
161, 167- es árnyalatok vannak meg.
Meg van még a világos, krémszínű 024-es árnyalat is, ez kicsit macerásabb, mint minden világos lakk (számomra).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

161, 167- es árnyalatok vannak meg.

Lina14

2020. január 18.

A 020as van meg, hideg tónusú pinkes nude. Szerintem elég csúnyán szárad, egyenetlen. Azt viszont a javára kell írni, hogy gyorsan szárad és 2 réteg teljsen elég belőle. Taln más színekkel jobban működik ez a formula, de nekem sajnos ez annyira nem jött be.
Update: Megvettem a 164-es árnyalatot is. Ez egy nude-os barack. Ennek jobb az állaga. De ez sem kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

nona96

2019. november 8.

023-as árnyalatot vettem kiárusításon. Állagra pont megfelelő, szépen terül a körmön. Két rétegben használom (ahogy minden körömlakkot is amúgy), így tökéletesen fed. Gyorsan száradnak a rétegek, és tetszik hogy csíkmentes, továbbá nem buborékos a második réteg felvitele után sem. Nagyon meg vagyok vele elégedve, fogok más színben is vásárolni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 28.

A 166-os színben van meg - ez a szín egyáltalán nem átlagos, kicsit téglás-rózsaszínes (?), nehezen meghatározható árnyalat.
Nekem is sűrűbb, mint a korábban megszokott körömlakkok - ahogyan @Mufurcka is tapasztalta. Ennek ellenére nem okozott gondot a felvitele. Szépen terül, és egészen gyorsan, csíkmentesen meg is szárad.
1 rétegben is szépen fed, kellően ragyogó, viszont alap +1 réteggel nekem már másnap elkezdett kopni.
Legközelebb nem hagyom ki a fedőréteget, amire most nem volt időm... Ne csodálkozzunk, ha így járunk, ha nem követjük az előírást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 28.

Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.