Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mizantrop, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális Triple Drying System formulájú, ellenállhatatlan színekben kapható, különleges gélhatású UV körömlakk. Kiegészítve az UV Powergel Top Coat-tal, a fényvisszaverő oligomereknek és a tengeri algakivonatnak köszönhetően akár hét napig is tartós. Két rétegben vigyük föl, majd az egészet tartósítsuk az UV Powergel Top Coat Matt vagy High Shine fedőlakkal - alaplakk és UV lámpa használata nem szükséges. Vegán termék.

Trend It Up UV Powergel Körömlakk 010
Ár: 600 , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges
UV lámpa
Ár: 3000+postaköltség , Eladó: tgerika74
Állapot: Használt, Helyszín: Csongrád, fizetés: Előre utalás után postázom postán maradó küldeményként

Myheartmylife99

2020. július 13.

Meglepően gyorsan szárad, kicsit porcelános beütése van. A színek nagyon jól fednek 2 rétegben is. Nem szagos, nem csíkoz, nagy a színválaszték. Az ár kedvező a 11ml-hez :) 3 napig simán bírja, de utána lemosom, mert látszik, hogy apró repedések lesznek a körömvégtől befele haladva, nem várom meg a lepattogást, ami nekem sajnos minden lakknál hamar eljön :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Baribara

2020. február 6.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, hosszan tart, szépen lehet az ecsettel dolgozni. Ami még meglepett, hogy gyorsan szárad ( a többi körömlakkhoz képest, amit használok). Nem a saját fedőlakkját használom hozzá, de tökéletesen együttműködik a Sally Hansen fedőlakkokkal.
161, 167- es árnyalatok vannak meg.
Meg van még a világos, krémszínű 024-es árnyalat is, ez kicsit macerásabb, mint minden világos lakk (számomra).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

161, 167- es árnyalatok vannak meg.

Lina14

2020. január 18.

A 020as van meg, hideg tónusú pinkes nude. Szerintem elég csúnyán szárad, egyenetlen. Azt viszont a javára kell írni, hogy gyorsan szárad és 2 réteg teljsen elég belőle. Taln más színekkel jobban működik ez a formula, de nekem sajnos ez annyira nem jött be.
Update: Megvettem a 164-es árnyalatot is. Ez egy nude-os barack. Ennek jobb az állaga. De ez sem kitűnő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

nona96

2019. november 8.

023-as árnyalatot vettem kiárusításon. Állagra pont megfelelő, szépen terül a körmön. Két rétegben használom (ahogy minden körömlakkot is amúgy), így tökéletesen fed. Gyorsan száradnak a rétegek, és tetszik hogy csíkmentes, továbbá nem buborékos a második réteg felvitele után sem. Nagyon meg vagyok vele elégedve, fogok más színben is vásárolni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 28.

A 166-os színben van meg - ez a szín egyáltalán nem átlagos, kicsit téglás-rózsaszínes (?), nehezen meghatározható árnyalat.
Nekem is sűrűbb, mint a korábban megszokott körömlakkok - ahogyan @Mufurcka is tapasztalta. Ennek ellenére nem okozott gondot a felvitele. Szépen terül, és egészen gyorsan, csíkmentesen meg is szárad.
1 rétegben is szépen fed, kellően ragyogó, viszont alap +1 réteggel nekem már másnap elkezdett kopni.
Legközelebb nem hagyom ki a fedőréteget, amire most nem volt időm... Ne csodálkozzunk, ha így járunk, ha nem követjük az előírást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 28.

MLittleMermaidM

2019. május 23.

Nekem nagyon bevált! Önmagában nem festettem még fel, csak a high shine hozzá való fedőlakkal de bírta 1 hétig ahigy ígérte. Tovább is bírta volna ha nem unom meg a színeket😂 Nekem 3 árnyalatban van meg és mindegyiket imádom. Egyikre sincs panaszom. Tökéletesen hozza amit ígér, nálam ez 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

theodora19

2019. május 20.

Egyelőre csak az orgona lila színben van meg nekem, de biztos fogok még venni ebből a kollekcióból. Két rétegben szépen fed, gyorsan szárad és majdnem 5 napig volt fenn minimális kopással (alap- és fedőlakk nélkül). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Kamea

2019. május 20.

Először két rétegben kenem fel, majd 2-3 nap múlva újra rákenek egy réteget. Így én egy gyenge hetet (5-6 nap) kitartok vele. Meg vagyok elégedve a minőségével, nagyon sok színben megvásároltam már és ár-érték arányban is teljesen rendben van számomra.
Szerintem tud annyit, mint a Sally Hansen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

Szerintem tud annyit, mint a Sally Hansen!

Mufurcka

2019. április 19.

166-os színben van meg. Lehet hogy csak ez a szín, de brutál sűrű, iszonyú gyorsan szárad. Nagyon profinak kell lenni hogy csont nelkul megcsinald... :0
Szenvedek vele. Lehet lakkhigito kellene. Mert a színe nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

Szenvedek vele. Lehet lakkhigito kellene. Mert a színe nagyon tetszik.

dio14

2019. április 5.

Leárazva vettem a 030-as árnyalatot. Nekem tetszik, könnyű használni, szépen terül, és 5 napig fent maradt alap és fedőlakkal. A lemosása is könnyű. Biztos fogok még venni belőle más színben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.