Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mizantrop, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális Triple Drying System formulájú, ellenállhatatlan színekben kapható, különleges gélhatású UV körömlakk. Kiegészítve az UV Powergel Top Coat-tal, a fényvisszaverő oligomereknek és a tengeri algakivonatnak köszönhetően akár hét napig is tartós. Két rétegben vigyük föl, majd az egészet tartósítsuk az UV Powergel Top Coat Matt vagy High Shine fedőlakkal - alaplakk és UV lámpa használata nem szükséges. Vegán termék.

nona96

2019. november 8.

023-as árnyalatot vettem kiárusításon. Állagra pont megfelelő, szépen terül a körmön. Két rétegben használom (ahogy minden körömlakkot is amúgy), így tökéletesen fed. Gyorsan száradnak a rétegek, és tetszik hogy csíkmentes, továbbá nem buborékos a második réteg felvitele után sem. Nagyon meg vagyok vele elégedve, fogok más színben is vásárolni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 28.

A 166-os színben van meg - ez a szín egyáltalán nem átlagos, kicsit téglás-rózsaszínes (?), nehezen meghatározható árnyalat.
Nekem is sűrűbb, mint a korábban megszokott körömlakkok - ahogyan @Mufurcka is tapasztalta. Ennek ellenére nem okozott gondot a felvitele. Szépen terül, és egészen gyorsan, csíkmentesen meg is szárad.
1 rétegben is szépen fed, kellően ragyogó, viszont alap +1 réteggel nekem már másnap elkezdett kopni.
Legközelebb nem hagyom ki a fedőréteget, amire most nem volt időm... Ne csodálkozzunk, ha így járunk, ha nem követjük az előírást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 28.

MLittleMermaidM

2019. május 23.

Nekem nagyon bevált! Önmagában nem festettem még fel, csak a high shine hozzá való fedőlakkal de bírta 1 hétig ahigy ígérte. Tovább is bírta volna ha nem unom meg a színeket😂 Nekem 3 árnyalatban van meg és mindegyiket imádom. Egyikre sincs panaszom. Tökéletesen hozza amit ígér, nálam ez 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Lina14

2019. május 20.

A 020as van meg, hideg tónusú pinkes nude. Szerintem elég csúnyán szárad, egyenetlen. Azt viszont a javára kell írni, hogy gyorsan szárad és 2 réteg teljsen elég belőle. Taln más színekkel jobban működik ez a formula, de nekem sajnos ez annyira nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

theodora19

2019. május 20.

Egyelőre csak az orgona lila színben van meg nekem, de biztos fogok még venni ebből a kollekcióból. Két rétegben szépen fed, gyorsan szárad és majdnem 5 napig volt fenn minimális kopással (alap- és fedőlakk nélkül). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Kamea

2019. május 20.

Először két rétegben kenem fel, majd 2-3 nap múlva újra rákenek egy réteget. Így én egy gyenge hetet (5-6 nap) kitartok vele. Meg vagyok elégedve a minőségével, nagyon sok színben megvásároltam már és ár-érték arányban is teljesen rendben van számomra.
Szerintem tud annyit, mint a Sally Hansen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

Szerintem tud annyit, mint a Sally Hansen!

Mufurcka

2019. április 19.

166-os színben van meg. Lehet hogy csak ez a szín, de brutál sűrű, iszonyú gyorsan szárad. Nagyon profinak kell lenni hogy csont nelkul megcsinald... :0
Szenvedek vele. Lehet lakkhigito kellene. Mert a színe nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

Szenvedek vele. Lehet lakkhigito kellene. Mert a színe nagyon tetszik.

dio14

2019. április 5.

Leárazva vettem a 030-as árnyalatot. Nekem tetszik, könnyű használni, szépen terül, és 5 napig fent maradt alap és fedőlakkal. A lemosása is könnyű. Biztos fogok még venni belőle más színben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

deezsina

2019. március 28.

Douglas alapozó lakkra kentem először egy, majd még egy rétegben, összesen ez az 5. nap hogy fent van és csak a végén látszódik itt-ott hogy picit már pattog lefelé, de lemosásra mondjuk holnap, tehát a 6. napon ítélem, úgy hogy még úszni is voltam vele. Félve vettem meg, de nagyon elégedett vagyok, a piros árnyalata nagyon klasszikus és mellé szép fényes is. Kicsit ilyen vizes fedése van, szóval két rétegben fel kell kenni.
Lemosásnál azért maszatol, szóval egyrészt óvatosnak kell lenni, másrészt sok vatta és lemosó elhasználódik, de azért ez megbocsátható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

AppleMaple

2019. február 23.

Azt hiszem talán épp a képen látható piros van meg, mindenesetre azt irja rajta 115 árnyalat. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.