Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Bőrtípus:   Normál

A tökéletesen formált és kontúros szemöldökért.

• nem kenődik és vízálló
  • jó fedőképességű
  • tökéletesen formált szemöldök
  • precíziós minikefével

Ár: 800 Ft , Eladó: Amanda93
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Hatvan, fizetés: Posta
Holdsarlo

2019. június 10.

Nem vagyok oda a sminkelésért, de alkalom adtán kiemelem ezzel a szemöldökömet. Dúsítja őket és természetesnek tűnik. Jó a spirálos megoldás, mert egyszerre tudom vele a szálakat is formázni, meg a festéket szépen egyenletesen elkenni rajta.
Vízállóságáról annyit, hogy az izzadság nem viszi le. Én nem kenem ki magam, ha vízbe megyek, így azt nem tudom ott mennyire bírná a festék.
Viszont könnyű lemosni lemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 10.

Viszont könnyű lemosni lemosóval.

Pearl30

2019. május 16.

Mivel alapvetően, dús sötét szemöldököm van, így csak a BadEyebrowDay-ekre kerestem megoldást. Nos ez szépen fixálja a szálakat, színez, ahol kell, és a helyén marad egész nap. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

szaboreka0529

2019. április 12.

A legjobb szemöldökgél EVER!! Tartós,szét választja és így tartja a szálakat, vannak benne ilyen "pótló" szálak is. Szóval főnyeremény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

eeinhr

2019. április 3.

Hát ez tök jó! Kb 3-4 napja vettem a dmben talán 700 forint volt. Tényleg természetes hatása van és nagyon tartós! Nekem megjegyezték: “jó hogy kiemeled végre valamivel a szép szemöldököd...” pedig eddig ecsettel használtam port meg rá átlátszó ceruzát de hát 100x jobb ez a kis gél. JA ÉS AZ ABSZOLUT KEDVENCEM HOGY VANNAK BENNE MINIATŰR SZÁLAK!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

Alka

2019. április 1.

Szuper szemöldökfesték!!! Sokáig elég, Nem kenődik el, reggeltől estig tart, este viszont könnyen lemosható. Mivel természetes szőke vagyok és sajnos a szemöldököm is szőke, napi szinten használom, nagyon természetes hatást ad. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Emma26

2019. március 27.

Abszólut kedvenc.Szép természetes lesz a szemöldököm. Egésznap tart, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

lovecreams

2019. február 21.

Akinek sok szemöldöke van, annak nagyon jó kis cucc lehet...viszont nekem sajnos nincs sok, de ahol több van (a szemöldök elején), ott nagyon jó szolgálatot tesz. Kellően pigmentált, természetes hatású, tartós és jól fixálja a szálakat. Talán majd egyszer normálisan ki tudom használni..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Vivienn05

2019. január 26.

Nagyon természetes hatást lehet elérni ezzel a géllel. Szépen fixálja a szemöldök szálakat, nem csomósodnak össze, a hatása pedig egész nap tart. Korántsem vízálló a termék, de nem folyik le, vagy kenődik el egyből a víz hatására. Van hogy szemöldökceruzával együtt, van hogy csak magában használom, nekem nagyon bevált ez a kis termék. Az ára nagyon kedvező, és biztosan újra fogom vásárolni. A keféje eleinte nagyon sok festéket vesz fel, de ha a felesleget lehúzom róla, akkor szuperül működik. A kupakja jól zár, nem szárad be a benne lévő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

mlaura897

2019. január 24.

Már lassan egy fél éve használom ezt a terméket a 020-as árnyalatban és abszolút kedvenccé vált :) Első lépésben egy kicsit átfésülöm, majd kitöltöm a szemöldököm ritkább részeit az essence szemöldök porával. Végül pedig felviszem ezt a gélt, amivel sokkal szebb, és természetesebb végeredményt tudok elérni, nem mellesleg egész nap ugyanolyan szép marad a szemöldököm.
Nekem ez a termék egyértelműen 5* és újravevős kategória :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Nekem ez a termék egyértelműen 5* és újravevős kategória :)

nreka

2019. január 12.

Nem is gondoltam volna, hogy a sima szemöldökceruzához képest mennyivel szebb hatást lehet elérni egy ilyen géllel. Természetes hatása van és nagyon tartós. Arra azért vigyázni kell, hogy néhogy túl sokat vigyen fel az ember. Nekem abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!