Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2019. július 15.

Bőrtípus:   Normál

A tökéletesen formált és kontúros szemöldökért.

• nem kenődik és vízálló
  • jó fedőképességű
  • tökéletesen formált szemöldök
  • precíziós minikefével

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ViviS

2020. október 26.

Imádom, ez az egyik legjobb szemöldökformázó gél! Nem ragad, helyén tartja a szemöldökszálakat, jó a színe és tényleg vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

pacsalia

2020. április 9.

ahhjjj már nem gyártják? :( pont most, amikor megszerettem?
kb 1 éve megvettem, aztán 2x-3x kipróbáltam, majd félreraktam, mert túl vastag, "formátlan" és nem íves szemöldök lett az eredmény használatakor. Most a napokban bekattantam, elõvettem, és igazából anno csak simán hülye voltam mert elõször nem megfelelõen használtam :) Most már rájöttem, hogy elfektetve kell használni a kis kefét tehát vízszintesen, és így tökéletes eredményt lehet elérni :) valóban kicsit "kemény", fixált szemöldök a végeredmény, de ha ügyesen bánik vele az ember és nem kerül túl sok termék a szálakra, akkor nem lesz nagyon feltűnő, hogy csomós lenne vagy túl kemény…
Nagyon szép színt ad a szemöldöknek, most pár napja már semmi mást nem használok szemöldökformázásra csak ezt! Önmagában is megállja a helyét :)
Remélem, valahol rábukkanok még egy leárazott darabra, mert újabban ez lett a kedvenc szemöldök termékem, ami miatt még a Catrice szemölcökceruzámat is félretettem, amiből mellesleg már a 3. vagy 4. fogyogat éppen nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

ahhjjj már nem gyártják? :( pont most, amikor megszerettem?

Gica81

2020. április 1.

Valamilyen kiárusításon vehettem, mert nem igazán sminkelek, de ez kíváncsivá tett milyen hatást ad majd a szemöldökeimnek.
Összességében nekem nem igazán jött be. Amikor felvittem a szemöldökömre és utána amikor megszáradt olyan kemény, beton állagú lett. A szín az passzolt ezért kap 2*-ot, amúgy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 1.

sophienyuszi

2019. szeptember 22.

Elhasználtam belőle vagy 2-3 tubussal, nagyon szomorú voltam, amikor kivonták a forgalomból. DE, a fiber brow elnevezésű kefés termékük ugyanez, csak új csomagolásban. Sőt, szerintem annak sokkal jobb a feje, mint ennek volt. Vegyétek azt, teljes szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

smgyzsuska

2019. július 23.

Én még valamikor a télen vehettem meg, de még mindig van belőle bőven, itt csodálkozom csak rajta, hogy kivonták a forgalomból...
Meg mondom őszintén, nem valószínű, hogy újra vettem volna, mert nem a kedvencem, mivel nagyon sok terméket vesz fel és a kefével valahogy mindig sikerül összekennem a fejem, pedig óvatos vagyok vele, de ha nem csak a szemöldökszálakhoz, hanem valahogy hozzáér a bőrömhöz is, nagyon csúnya tud lenni.
De ha sikerül eltalálni, akkor nagyon rendben van, szépen a helyén tartja a szálakat, meg dúsít is.
Vízállónak nem mondanám, próbáltam Balatonba meg fürdőbe is és szétkenődik, pedig nem nagyon dugom a fejem a víz alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Julifoldvari

2019. július 14.

Szerintem már nem gyártják 😭😭😭😭😭

Az első színezett zselém, 1,5 évig ezt használtam, isteni hideg tónusú volt. Kifogyott, rögtön újra akartam venni, erre vmi furcsa hosszúkás kefés valami van helyette. Kb 10 DMben kerestem, de semmi...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Szerintem már nem gyártják 😭😭😭😭😭

Mirabylia

2019. július 3.

Anyukámnak vettem akciósan. Valóban vízálló, a kefe jó méretű, a színe szerintem megfelelő. Nagyon nehéz ilyen árnyalatot találni, pedig sok terméket megnéztem. Apró kis szálak is vannak benne, ami nem egy hátrány.
Remélem még kapható lesz. Ilyen áron abszolút megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Remélem még kapható lesz. Ilyen áron abszolút megéri.

Lull

2019. június 25.

Letezik hogy kivontak a forgalombol? Regota hasznalom akartam ujra venni es egy dmben sem latok :o

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Holdsarlo

2019. június 10.

Nem vagyok oda a sminkelésért, de alkalom adtán kiemelem ezzel a szemöldökömet. Dúsítja őket és természetesnek tűnik. Jó a spirálos megoldás, mert egyszerre tudom vele a szálakat is formázni, meg a festéket szépen egyenletesen elkenni rajta.
Vízállóságáról annyit, hogy az izzadság nem viszi le. Én nem kenem ki magam, ha vízbe megyek, így azt nem tudom ott mennyire bírná a festék.
Viszont könnyű lemosni lemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Viszont könnyű lemosni lemosóval.

Pearl30

2019. május 16.

Mivel alapvetően, dús sötét szemöldököm van, így csak a BadEyebrowDay-ekre kerestem megoldást. Nos ez szépen fixálja a szálakat, színez, ahol kell, és a helyén marad egész nap. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.