Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Bőrtípus:   Normál

A természetes formájú és kontúros szemöldökért.

• krémes szemöldökpúder
  • tartós
  • intenzív színű
  • nem kenődik és vízálló

cattitude

2020. június 2.

szerettem volna valami szemöldökre való terméket, amivel kicsit definiálni tudom az ívét, az instagramos beauty glam makeup istencsapása guru szemöldökök nekem nem jönnek be. ceruzával nem tetszett a végeredmény, nagyon műnek éreztem, így kerestem egy púdert. sötétszőke, de vastagszálú szemöldökömhöz a 011-es árnyalatot választottam, alapvetően jó lenne a színe, de nagyon vörösesnek tűnik az én hideg tónusú fejemen. nemtom mennyire állja a vizet, de azért elég tartósnak tűnik. a hozzá adott ecset szerintem használhatatlan. a csomagolása nem annyira tetszik, tökre félek, hogy letörik a körmöm, amikor kinyitom :c ár-érték arányban amúgy egész jó, a vöröses tónus ellenére fogom használni még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Petra0408

2020. május 5.

Az első termék, ami nem teszi túl hangsúlyossá a szemöldököm, épp csak annyira, ami még ízléses. 010-es árnyalatban van meg, a világosbarna hajamhoz tökéletesen passzol. Alapjában véve csak ritkább részek feltöltésére használom, de imádom. Nekem egy egész napot kibír, semmi problémám nincs vele.
Az ecset meg... Tegyük a szívünkre a kezünket: ki az, aki kb bármit is a saját applikátorával használ? (pl szemhéjpúder, púderek...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

leyorens

2019. december 3.

Az ecset ami jár hozzá, valóban használhatatlan, de egy jó ecsettel szerintem nagyon szépen lehet használni. Tényleg nem vízálló, de engem ez mondjuk nem zavar. A lényeg, hogy nem kenődik el, nem potyog és szép a színe is, Egyszóval jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Gladys

2019. augusztus 31.

Szépen használható jobb ecsettel. A színek is jók, szépen kitölti a hiányosságokat.
Nem vízálló. Folyik le együtt az izzadtsággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Nem vízálló. Folyik le együtt az izzadtsággal.

Horvathangelika1

2019. augusztus 5.

Akciós volt, gondoltam 500ert megér egy próbát. Az ecset egy kész vicc, azt senki ne használja.
Viszont az eredmény kb. Elképesztő. Nagyon Természetes, tartós, viszont 7-8ora után elkezd kicsit kopni azert, nem olyan mint a zselé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

nayao

2019. június 5.

30-as árnyalatban vettem meg. Nem azzal az ecsettel használom, ami jár vele, mert az katasztrófa. Azonban nem nehéz felvinni, nekem odatapad egész napra, és végre egy hozzám passzoló árnyalat. Teljesen megéri beszerezni, főleg ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Boudica

2019. május 29.

020-as árnyalatban van meg. Viszonylag tartós és szép a színe. Az ecsetét elég kellemetlen használni, szerintem azt majd lecserélem. Kicsit porzik, de nem nehéz felvinni. Összességében szerintem ennyi pénzt megér, tökéletesen megteszi hétköznapokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

kakaska

2019. május 8.

010-es árnyalatban van meg, akciósan jutottam hozzá. Szőkés, hamuszürke szemöldökhöz kiváló. Az ecsete nem kényelmes, nekem sem áll kézre. Sokáig elég lesz és nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Anheszenamon

2019. május 7.

020-as árnyalatban vettem meg ezt a terméket, ami egy hideg tónusú sötétbarna. Nagyon megörültem neki, mert igen ritkán találok hideg árnyalatú barnát. A legtöbb sötétbarna szemöldökterméknek meleg tónusa van, vöröses beütéssel. Szóval már ez egy jó pont nálam, hogy passzol a színe. Az ecsetét kidobtam, mert ultra gagyi: kemény, ezzel max. karcolni lehetne csak, kicsi és nem is áll kézre. Használhatatlan. Én egy Essence ferde végű szemöldökecsettel viszem fel, ami tökéletes erre a feladatra. Ma is ezzel a porral készítettem el a szemöldökömet. Reggel 8:30-tól este 20:30-ig, tehát 12 órán keresztül tökéletesen bírta a napot. Tényleg csak minimálisan, kopott meg, szinte semennyire. Nem használtam mellé semmilyen gélt, vagy fixáló cuccot, csak önmagában tettem fel. Nem biztos, hogy a nyári melegben is ilyen tartós lesz, de ennyi pénzért én jobb teljesítményt nem is várnék tőle. Nagyon sokáig elég lesz, mert többször használtam már és nem is látszik fogyás a panben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

rosa.love

2018. november 3.

Sajat magam elott is rejtely, h miert vettem meg egymas utan 3 arnyalatban is, amikor mar az elso sem mukodott igazan. Talan mert jo aron volt, joknak tuntek a szinek. Kapott eselyt boven. A velemenyem sokszor valtozott, de talan mar kikristalyosodott-
Legvilagosabb 01es arnyalat: pont jo, hamvas szin a dusabb reszeken, de a boron szurke
Kozepso arnyalat 02: a tokeletes barna, kar h nagyon porzik ez is.
Legsotetebb 03 arnyalat: ez baromi sotet, boron eros voros beutessel. Nagyon vorossel. Majdnem elsirtam magam mikor meglattam termeszetes fenynel...

Szoval a legvilagosabb es kozepso arnyalat hasznalhato, de nagyon porol, bort nehezen fogja be a ritkasabb reszeken. Abszolut nem tartos, naponta kb 3x kenem ujra.
Kiprobalom majd zselevel mint ahogy itt irta valaki hatha ugy jobb.
A 3 csillag nagyon joindulatu ertekeles tolem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

Kozepso arnyalat 02: a tokeletes barna, kar h nagyon porzik ez is.

Kiprobalom majd zselevel mint ahogy itt irta valaki hatha ugy jobb.
A 3 csillag nagyon joindulatu ertekeles tolem.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.