Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. június 14.

Kiszerelés:   1,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az intenzív fedőképességű Waterdrop ajakrúzs káprázatos ajkakat varázsol. Speciális esőcsepp formájának köszönhetően különösen precízen vihető fel. Ápoló hatású avokádóolajjal és hialuronsavval óvja az ajkakat a kiszáradástól. Selymesen lágy finish-t kölcsönöz. Finom, diszkrét vanília-kókusz-karamell illata gyengéden körbejárja az ajkakat és cirógatja az érzékeket.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Myheartmylife99

2020. július 16.

Imádom ezt a típusú rúzst a márkától! Jó erős színei vannak, egy kenésre is elég vastag réteget tudok felvinni, az illata nagyon kellemes. Az alakja nekem nem segít, hogy precízebb legyek, de ez egyenfüggő. Nálam gyakran elkenődik pl. a pohár szélére. Kicsit kevés, amit adnak, ennyi pénzért..
De ha eltekintek az árától nem bánom meg, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

De ha eltekintek az árától nem bánom meg, hogy megvettem. :)

Laramara

2019. május 29.

Nagyon szeretem a színeket, habár sajnos csak közepesen tartós, többször újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

zayrra

2019. május 27.

Egy percig sem bántam meg, hogy beszereztem. Közepesen tartós, a 015 árnyalat nagyon természetes de még is életet lehel az ajkaimba. A felvitelt illetően mindig alá hidratálók, kicsit várni kell amíg megszárad, de utána a helyen marad és nagyon egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Black Fairy

2019. május 27.

Nekem egy nude árnyalat van meg, és bár nagyon kedvelem a színt (ami tökéletesen egyezik egy régi kedvenc rúzsom árnyalatával), kénytelen vagyok lepontozni.
A fedése remek, egy rétegben is, két rétegben is, nagyon kényelmes viselet az ajkon, ajakkontúr nélkül sem mászik el, minimálisan bírja az óvatos evést, az óvatos ivással semmi baja nincs, és egyébként nagyon szépen, egyáltalán nem feltűnően kopik. A ráncokba nem ül be, a száraz részeket nem emeli ki.

DE! Valahogy...folyton a fogamon köt ki...Hatalmas rúzs rajongó vagyok, rengeteg "tapasztalattal", sokkal krémesebb rúzsokat is távol tudtam eddig tartani a fogamtól, még azokat is megoldottam, amik amúgy lefolytak az ajkamról...ez meg rátelepszik a fogamra, letörlöm, és fél óra múlva MEGINT a fogamon van...Az ajkam belső részére nem szoktam rúzst kenni (ha kerül is oda, letörlöm, mielőtt szökhetne), nem rágcsálom az ajkamat, és tényleg ez az egyetlen olyan rúzs, ami a fogaimon köt ki...többször egymás után, hiába törölgetek...(Az astornak van egy rúzsa, amit nagyon nem kedvelek, mert felkenem, és még be se csukom a számat, már állig vörös vagyok tőle...de még azt is távol tartottam a fogaimtól.)
Valószínűleg a rutin miatt, de úgy érzem ez egy olyan kellemetlenség, amit nem vagyok hajlandó elnézni - az utóbbi tíz évben nem kellett megküzdenem fogra tapadó rúzsokkal, és nem most fogom elkezdeni (régebben sokkal elnézőbb voltam, de még a 175 forintos Lora rúzs se kenődött a fogamra, szóval...)
Ez túl sok macera, és annyira azért nem jó termék vagy különleges szín, hogy ragaszkodjak hozzá...megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

manobeka

2019. május 22.

Ennek a rúzsnak semmi baja nincs szerintem, sőt nagyon kellemes viselni. Én mindig aláalapozok, mintha matt rúzs lenne azelőtt meg ajakápolót teszek rá. Így nagyon tartós és nagyon könnyű a viselete.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 22.

szaboszilvia28

2019. március 27.

Hát gyenge közepes. Fura vastag rétegben lehet kenni, nem túl tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Hát gyenge közepes. Fura vastag rétegben lehet kenni, nem túl tartós

Diaaa

2018. december 13.

Nekem ez a rúzs sajnos csak közepes... A formával nincs gond, könnyű dolgozni vele, viszont elég csíkos lesz a számon sajnos....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Krisztiina

2018. december 5.

Nem igazán kedvelem ennek a márkának a rúzsait, több akciós termékem is van, de egyik se nyerte el a tetszésemet. Ez viszont egy kellemes csalódás. A legjobb, legfontosabb tulajdonsága, hogy kényelmes viselni. Ennek ellenére tartós kis darab, szépen kopik, ezért könnyű utána igazítani. Az állaga kellemesen krémes, könnyű felvinni az ajkakra. A csepp forma meglepett, viszont nekem nagyon bevált. A több tucat rúzsom közül az első, amivel gyönyörűen tudom körberajzolni a számat és tudok vele vonalon belül maradni. Szuper kis darab, potom pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

missmomsen

2018. augusztus 27.

050es arnyalatot vettem. Tartos, matthatasu, eros szine van. A felkenesben bena vagyok, mindig tulmegyek az ajakvonalamon, korrigalni (lemosni) pedig nem egyszeru... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Enne

2018. június 14.

Utoljára tinikoromban volt (igazi) rúzsom. De mivel nagyon vékonyak az ajkaim, leszoktam róla, bohócnak éreztem magamat kikenve. Most azonban újra elkezdett foglalkoztatni a gondolat. Mi lenne, ha mégis....? Hónapok óta keresem a megfelelő árnyalatot, és most végre rávettem magam a vásárlásra. A 050-es bogyószínű (vagy vörösboros) árnyalatra böktem rá és amikor először kipróbáltam... hihetetlenül meglepődtem az új külsőn, amit varázsolt nekem! Mintha egészen másvalaki nézne rám a tükörből és ezt teljes mértékben pozitív értelemben értem. Tudom, tudom, hogy kivételes alkalmakra használunk csak erős árnyalatokat, de olyan izgatott vagyok, ha felkenhetem, mint egy elsőbálozó. :D Valami eszméletlenül gyönyörű, vibráló árnyalat, akár az érett eper egy csipetnyi szederrel, vagy nem is tudom.
Ja a termékről...nem egyszerű a használata, mivel valóban erősen pigmentált, rúzsecsettel ajánlom. Felkenve inkább matt hatású, bársonyos. Illata egyszerű, nem tolakodó. És rendkívül tartós. Evést-ivást is néhány órán át kibír, az ajkak közepén kell egy kicsit korrigálni. És mindezt egy drogéria sajátmárkás terméke hozza. Engem meggyőzött. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0