Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. március 4.

Kategória:   Hajformázók

Védje haját a mindennapos hőkárosodástól! Könnyű, láthatatlan formulánk segít, hogy haja természetes hatású és egészséges külsejű legyen. Kaktuszvizet és kókusz olajat tartalmaz, segít, hogy frizurája természetes hatású legyen.

HLaura

2021. január 14.

Nem hagy ragacsos érzetet, hidratálja, védi a hajat, ellentétben az alkohol tartalmúaktól, nagyon kellemes illata van, nem túl intenzív! Könnyű a felvitel. Nálam ez újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

racheldawes

2021. január 8.

Ez a harmadik hővédő a márkától, amit kipróbáltam. Ugyanazokat tudnám írni, mint a többi (Keratin Smooth, illetve Biotin + Repair 7 Primer) kapcsán is: finom illatú (talán a másik kettőnél enyhébb és kevésbé tartós), könnyen eloszlatható a hajon. Nem kelt ragacsos érzetet, a hővédelmet is megfelelően ellátja. Azért vonok le egy csillagot, mert egy picit szárít - ezt a fenti termékek esetében egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

kovacsnikoletta92

2020. augusztus 28.

Nyáron nem szárítom a szabad levegős száradás után pedig muszáj vagyok vagy göndöríteni vagy kivasalni a hajamat... így mindenképpen szerettem volna egy hővédőt, impulzus vásárlás volt, bementem az egyik drogériába és megláttam ezt az új, számomra ismeretlen márkát, ami ráadásul még egész jó árban is volt. Nekem a nyár = a kókusz illatával, így megszagoltam és nagyon kellemes, halvány kókuszos illata volt, így a kosaramban landolt :)

Már többször használtam, nem csak formázáshoz, de hajszárításhoz is, nagyon finom, halvány kókusz illatot hagy az ember haján, amit még a következő hajmosásig is lehet érezni, viszont nem tolakodó. Puha és fényes lesz utána a hajam, ebből azt gondolom, hogy teszi a dolgát.

Amivel picit vigyázni kell, hogy ha az ember véletlen többet használ akkor összeragadnak a hajszálak.

Elégedett vagyok vele, szerintem nekem ez a kiszerelés egy évig is elegendő lesz, de valószínűleg addigra úgy elunom, hogy egy másik hővédőt szerzek majd be. Azóta megvettem a hozzávaló hajbalzsamot is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-12, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.