Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsi.toth.1983, Módosítva: 2014. február 28.

Kategória:   Hidratáló krémek

Feszesítő, hidratáló krém koncentrátum

Ennek a krém koncentrátumnak a titka összetevőiben keresendő - a rengeteg bőrtápláló, bőrfeszesítő vitaminok és antioxidánsok sokasága a bőrt fiatallá, rugalmassá, egészségessé varázsolja. Csipkebogyó, shea vaj és E-vitaminnak köszönhetően a bőrt mélyen hidratálja és puhává varázsolja. Áfonya, málna, körömvirág kivonatok segítik a bőr vitalitását. Ehinácia, tengeri hínár javítja a bőr rugalmasságát és ránctalanít.

2013-ban első lett a Natural Health Magazin legjobb természetes arcápoló krém kategóriában!

erika0325

2015. május 9.

Megtaláltam az ideális nappali krémemet nyárra. Se nem sok, se nem kevés, pont megfelelően hidratál, kellemes textúrája van, diszkrét illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 9.

fanni77

2014. június 13.

Már régóta kerestem egy olyan nappali krémet, ami jól hidratálja a bőrömet, és amitől úgy érzem, hogy nem száraz ki a nap végére sem. Sok krémet kipróbáltam (DM-es, illetve más természetes márkákat vagy annak mondott márkákat is) de eddig ez a legjobb krém amit használtam. Sűrű krém, nagyon finom állagú, nagyon jól esik a bőrömnek. Könnyen felszívódik és kellemes illata van. Ezt bár nem vártam tőle, de a ráncaim is csökkentek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 13.

dnóra99

2014. március 21.

Azt hiszem soha nem volt még ilyen jó arckrémem mint ez! Mivel fontos számomra, hogy természetes összetevőkből álljon egy arckrém, sokáig keresgettem mire megtaláltam ezt. (hiszen a természetesnek mondottak között is nagy a különbség)
A bőröm sokkal egyenletessebb, nem szárad ki, a zsírosabb területek sem fénylenek.
Bár már jóval 30 felett vagyok, mindig az alá tippelnek bőröm alapján :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Bár már jóval 30 felett vagyok, mindig az alá tippelnek bőröm alapján :)

zsuzsi.toth.1983

2014. január 5.

Magyarországon az elsők között próbálhattam ki ezt a terméket és nagyon meg vagyok vele elégedve. Rengeteg más márkához képest megnyugtató az összetevők listája, a termék növényi eredetű, a bőröm pedig nagyon hálás érte. Pár nap használat után máris érződött az eredmény. Ami pedig még inkább árulkodó a minőségéről, hogy már a férjem is "lopja" a polcomról. :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Algae Extract

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.