Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mufurcka, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2019. június 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Üvegét az olasz építész, Antonio Citterio tervezte. Az illat 2012-ben jelent meg, Alexandra Kosinski alkotása. Az olasz elegancia illata, érzéki, kifinomult.

Illatösszetevők: Bergamott, Zöld Mandarin,  Levendula, Ibolya, Calone,  Bőr, Vetiver, Tonkabab, Kasmírfa

Ár: 1000 Ft, 1600 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Cocco

2020. július 11.

KB egy éve használom a Trussardi illatát. Egy valamit le kell szögeznünk már az elején. Ezt a parfümöt a Carolina Herrera CH Men Ihlette. Meg sem született volna, ha a CH nem ér el iszonyatos eladásokat és a közönség imádatát. Így természetesen össze is fogom őket hasonlítani. Én már eleve azért teszteltem a Trussardit, mert elfogyott a régi kiadású ütős CH-m és valamivel szerettem volna pótolni. Mindkét illat bőrös fougére irányba tartó alkotás.Az én meglátásom szerint a bőrös részt szépen hozza mindkettő, nem nagyon találok eltérést. A fougére vonal, illetve a kis kiegészítések viszont eltérő eredményt adnak. Míg ennél az illatnál a bőr jegy mellé virágos (levendula, ibolya), fás, kissé gyógynövényes jegyek társulnak nagyrészt, addig a CH hozza a cukornádas, füves, MOHÁS, ZUZMÓS hatást. Ez az illat és ebben a zuzmó hiánya kellet hozzá, hogy rájöjjek pont az a varázslat a régi CH-ban. Az az átkozott ZUZMÓ, még egyszer leírom :D Egy utolsó párhuzam. Ha kifújod mindkettőt a régi CH komplexebbnek, de mégis természetesebbnek hat. Ez a bőrös könnyed vonal kiváló irodai vagy napközbeni illat, mivel nem tolakodó egyáltalán, viszont éjszaka buliban, vagy egy randin is jól tud működni. Az a tapasztalatom, hogy az emberek nagy része pozitívan reagál, a hölgyek kellemesnek, csábítónak találják. Télen azért megértem ha valakinek gyenge. A Trussardi üvege megnyerő és aránylag masszív. Tartósság 4-5 óra, amiből az első 2 intenzív.

Ahogy telik az idő egyre jobban megszeretem. Melegben nagyon tud működni, télen viszont egyáltalán nem használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

account001

2019. december 27.

A párom kevés parfümöt képes bárkin elviselni, beleértve magát is.
Amikor a munkahelyemtől megkapta teljés kiszerelésben, féltem, hogy eladás lesz a vége. Egy fújás volt egész nap, ami 12 órán keresztül tartott +fürdés utan is lehetett enyhén érezni.
Nem tolakodó, hivalkodó. Kellemes érzés neki is viselni, nekem pedig szaglászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

A párom kevés parfümöt képes bárkin elviselni, beleértve magát is.

Picieri

2018. március 31.

Nagyon szeretem a páromon, szerencsére neki is tetszik(sajnos nem mindig van így ezzel) még a Blue landet is megvette és az is isteni illat és mindkettő tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

Lapo

2017. április 2.

..annyira szeretem, hogy nem hordom, mert úgy hamar el fog fogyni..:D :D A környezetemben lévők egyik legjobban kedvelt parfümje..rengeteg "hmm.. mi ez a parfüm?!" kérdést kapok amikor viselem..
Ő is egy sokak által nem ismert, nem elcsépelt parfüm.. szóval aki tavaszra-nyárra keres egy tuti vételt, ajánlom figyelmébe.. a bőrkötéses üvege egyenesen fenomenális.. 40 év alatt bátran ajánlom bárkinek. Sajnos a további változatai (pl.: Blue Land) borzasztó jellemtelenre sikerültek..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. február 24.

Az alábbi vélemények alapján vakon rendeltem a parfümöt. Bár ne tettem volna . Egy hétig próbálkoztam . Kitartó vagyok, de ez a szag nekem nagyon nem... . Újra teszteltem máshol ( még két külön parfümériában), most is ugyanúgy utáltam . Van benne valami "fojtogató". Mintha a háttérben valami nagyon enyhe olajos szag lenne benne Az a képzetem tőle, hogy egy kellemes elegáns parfüm illatolása közben egy pohár étolajat megitatnak velem .Nem , nem és nem . Moderálom magam : Az illat nagyon jó minőségű , de az "olaj"-al kapcsolatos érzésem ott van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 24.

Timi8

2017. február 16.

Isteni illat, 2-en is hasznàljàk a környezetemben (pàrom pedig inkàbb a kék vàltozatàt kedveli), felvàltva màs illatokkal de bàrhol, bàrmikor felusmerem. Finom, igényes, elegàns illat, édes, enyhén fűszeres, magàt az üvegest is olyan jò megfogni. Szerintem nem mostanàban fig kimenni a divatbòl!
U.i.: Kenwoodman, sztem a Te példànyod tuti, hogy romlott, nyugodtan küldd vissza nekik minőségi kifogàssal!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Roberta

2016. július 20.

Apué volt. Néhány fújás hiányzott belőle. Apu májusban elment. Anyu a férjemnek adta a parfümjeit. Azóta, ha ezt fújja magára, szomorkás mosollyal megjegyzem: szia Apu, itt vagy. Kellemes, tartós, szuper illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Soldier

2016. március 4.

Múltkor kaptam egy Trussardi illatmintát,és annyira büdös volt hogy elképesztő.Ezután pechemre kaptunk ajándékba egy Trussardi illatot de ez a my land volt.Gondoltam ez is olyan büdös lehet szóval feltettem a jófogásra 5000 forintért a méregdrága parfümöt.Már majdnem megvette egy taknyos tőlem,amikor látom apám már megbontotta,mivel így már nem eladható,magamra fújtam és milyen jól tettem.Egyáltalán nem tolakodó nagyon kellemes illat.30 körüli elegánsabb pasiknak ajánlom.Nem kell félreérteni ,nem az idősebb 40 -es korosztály parfümje.Ráadásul ez életem legtartósabb parfümje.Mostmár nem eladó,sőt még az is lehet hogy az egyik kedvem parfümöm lesz a my land
Te kis taknyos,bánhatod hogy nem vetted meg tőlem!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Te kis taknyos,bánhatod hogy nem vetted meg tőlem!:)

Vikcike

2015. október 24.

Nagyon szexi és egyben elegáns illat! Semmiképpen sem farmer-póló-bőrdzseki, ez az illat öltöny-szivar-konyak!! Nem hétköznapi, ez az illat alkalmat kíván, nem szabad leminősíteni azzal, hogy hétfő reggel fújják magukra a férfiak!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Carlito

2015. augusztus 20.

Nagyon kellemes és olasz feling :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Nagyon kellemes és olasz feling :)

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.