Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2018. október 31.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

FÚJÓS! Trussardi My Name EDP
Ár: 1000/1900 Ft +posta/Foxpost , Eladó: Cloudberry
Állapot: 5ml/10 ml, Helyszín: 11.ker, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
Ár: 5000 Ft + posta/Foxpost költség - Cserét nem szeretnék. , Eladó: henicatt
Állapot: 50ml-ből kb 30ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként vagy Foxpost csomagautomatára

Tamaska

2020. július 12.

A versace yellow diamond mellett ő a téli slágerem, a váltótársa. Kellemes púderilattal és nem hivalkodó mégis " jelzem, hogy itt vagyok" kiváló a tárgyalásaim lebonylításához. Egyszerűen nem bírok ellenállni neki, mindig újraveszem pedig néhányszor már megcsaltam de eddig semmi sem múlta felül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 12.

Aquariusgirl

2020. május 30.

2020.05.30.
Na akkor most kérek elnézést tőle, h eddig ilyen mostohán nyilatkoztam róla (3 csillag) Időnként csak-csak próbálgattam, mert mégis érdekelt és most vettem is. Nagyon szép kis ibolyácska, kis púderrel. 5 csillag.

2014. július 8.
Valahogy eddig mindig elmentem a Trussardi üvegek mellett......tegnapig. Akkor viszont megszagiztam őt, Donna testvérkéjét.és az A way for Her-t is. Nekem ő bejön, DE azt hiszem sosem leszünk egyek, hacsak nem vmi kihagyhatatlan ajánlat útján. Merthogy: Nagyon kellemes, ibolyás (hosszú idő telt el, mire rájöttem, h ibolyafüggő az ormányom:-)), púderes (de nem nyanyás) és nagyon találó szerintem is rá, a kiegyensúlyozott jelző. És azt hiszem nekem pont ez a bajom vele. Túl kiszámítható, túl kiegyensúlyozott, talán már-már unalmas??? Nem, az nem, csak túl kiegyensúlyozott. Hiányzik belőle az a "valami". És mire hazaértem már szinte alig éreztem a csuklómon az illatát :-( Három csillag, a "valami" hiánya és a csekély tartósság miatt-,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 30.

2020.05.30.

2014. július 8.

dalma92

2020. február 7.

Két éve 10ml-s fújósom volt, nem értettem, miért szeretik, rettentő unalmasnak tartottam. Mostanság értem a 10 ml végére (huh,igen...), és annyira megszerettem, hogy most 2×100ml formában birtoklom. Ezzel pedig történelmet írtam, mert egyrészt ilyen még nem volt, másrészt már most tudom, hogy el is fog fogyni.
Ez az én kis léleksimogatóm. Semmi különleges, semmi éles, amire felfigyelnek. Kiegyensúlyozott, puha hintőporos nyugalom. Tudjátok, van az a kategória, amit este alváshoz, fürdés után fújsz. Ez is egy ilyen szépség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

kepviselofank

2020. január 25.

anyukámnál jártam, ő mindig megszagoltatja velem azokat parfümöket, amiket már nem használ, hátha nekem még jó lesz (persze azokat is meg szoktam szagolni, amiket használ épp). ennél akkor jött rá, hogy neki túl édes, mikor már a 100 ml-es kiadás háromnegyede elfogyott. :D én eléggé kedvelem az édes illatokat, ez is tetszik, tényleg tökéletes púderillat, így nyilván elfogadtam. nem lesz a legnagyobb kedvencem, olyan kis egyszerű, munkába járós. de nem is baj, legalább nem botránkoztatom meg vele a kolléganőim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

abodri

2019. november 29.

Eszméletlenül finom bújós, körbeölelős vaníliás csoda. Annyira eltalálták az összetevők arányait, hogy jobb már nem is lehetne. Ezt a parfümöt bármikor, bárhol lehet viselni. Nagyon tartós, sokáig érzem magamon. Régóta használom, és imádkozom, hogy sokáig gyártsák még ebben a minőségben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

Puffin

2019. november 4.

Édes, kedves kis illat, mindennapi parfümöm. Nem tolakodó, mégis sokáig érezni az illatát. Néha kicsit idősnek érzem hozzá magam, ezért nem biztos, hogy veszek még egy üveggel, de ami már megvan, azt elhasználom örömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 4.

Pajzs

2019. október 5.

Van egy fehér, túlméretezett, puhának tűnő, de amolyan gyapjú módra szúrós, kötött pulóverem, fából faragott gombokkal, Édesanyáé volt. A kutyusunk szereti belefészkelni magát a „szárnyaiba”, mikor leülök benne itthon a fotelba vagy a kanapéra.
Ezt a nyugodt, kicsit viszketős összebújást szerintem megtestesíti ez a békésen duruzsoló, csipet élességet tartalmazó parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

googles

2019. szeptember 20.

Sokadik update 2019 szept.:
A My Name szinte signature scentem es szeretnem jelezni, hogy hatosugara es tartossaga is kivalo. Magamon is erzem mar 5 oraja, masok is szoktak erezni, nagyon kellemes illat.

Update: rekord lassan, mert most, 2018 novemberében is vettem egy szettet. Szuper, krémes és mégsem pézsmahegy illat, ami abszolút nem zavaró szerintem, nem túl éles, de nem is édes.

Sőt, tartós is és bókokat is kaptam rá, pedig nem is gondoltam, hogy más érzi rajtam ezt a kellemes parfümöt.

Update:
Sokadik üveggel fogyott el pár hónapja és itt az ősz, az ilyen kis kellemes komfortillatok ideje és most megint hiányzik! Ezt az illatot érdemes kipróbálni, ha még nem ismeri valaki. Meglepően finom.

A harmadik vagy negyedik üveget használom ebből a csodából. Megvolt a testápoló is. Tusfürdőt fontolgatok. Fürdenék benne, imádom.
Rajtam krémes, vaníliás, orgonás, púderes. Isteni.

Update: negyedik vagy otodik uveggel :) Nalam az nagy szo, ha a kezdeti fellangolas utan sokaig ugyanugy erzek egy parfum irant :D Ebben is maximalisan jol teljesitett a My Name, 2013 ota nem unom meg folyamatos hasznalat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Sokadik update 2019 szept.:

Update:

Rajtam krémes, vaníliás, orgonás, púderes. Isteni.

Luiselotte

2019. szeptember 6.

Nyugalom, kellem, báj és puhaság.
Letisztult elegancia, semmi hivalkodás és kilengés. Minden kerek, minden egész ,az elejétől az utolsó kis fáradt páráig ,ami fürdéskor tűnik csak el.
Upd: Egy 30 ml- es táskabarát üvegcsével várom az őszt, még mindig szeretem , úgy érzem, hogy a jelenlegi életszakaszomban tökéletesen kiegészít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Nyugalom, kellem, báj és puhaság.

Frufru3

2019. szeptember 3.

Kellemes,friss illat,kicsit régimódi hatása van☺️.
Nem tudom pontosan,mi az amit legjobban kiérezni belőle,először friss és nagyon hasonlít nekem a WU2 samponra😂,a végén pedig talán az ibolya ami domináns és édeskés lesz.
Egy csomó illatot magamra fújláltam a parfümériában,de vhogy ez a legkellemesebb,mégis nem tudom eldönteni,H hordanám-e a régies érzet miatt. Az ovónénikre emlékeztet,talán nekik volt ilyesmi illata😊.
40-en felül biztos sokaknak tetszhet,akik nem szeretik a cukorka illatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Kellemes,friss illat,kicsit régimódi hatása van☺️.
40-en felül biztos sokaknak tetszhet,akik nem szeretik a cukorka illatokat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.