Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2018. október 31.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás: 2013

Fejjegyek: fehér ibolya, heliotróp,

Szívjegyek: pézsma, orgona,

Alapjegyek: ámbra, vanília.

Ár: 5000 , Eladó: lovemiyu
Állapot: 100ml/képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Budapest Deák tér)
Ár: 3000 Ft , Eladó: Dorka81
Állapot: 30 ml, kb 1/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Budapesten, Duna Plázában, vagy Árpád-hídnál.
abodri

2019. november 29.

Eszméletlenül finom bújós, körbeölelős vaníliás csoda. Annyira eltalálták az összetevők arányait, hogy jobb már nem is lehetne. Ezt a parfümöt bármikor, bárhol lehet viselni. Nagyon tartós, sokáig érzem magamon. Régóta használom, és imádkozom, hogy sokáig gyártsák még ebben a minőségben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

Puffin

2019. november 4.

Édes, kedves kis illat, mindennapi parfümöm. Nem tolakodó, mégis sokáig érezni az illatát. Néha kicsit idősnek érzem hozzá magam, ezért nem biztos, hogy veszek még egy üveggel, de ami már megvan, azt elhasználom örömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 4.

Pajzs

2019. október 5.

Van egy fehér, túlméretezett, puhának tűnő, de amolyan gyapjú módra szúrós, kötött pulóverem, fából faragott gombokkal, Édesanyáé volt. A kutyusunk szereti belefészkelni magát a „szárnyaiba”, mikor leülök benne itthon a fotelba vagy a kanapéra.
Ezt a nyugodt, kicsit viszketős összebújást szerintem megtestesíti ez a békésen duruzsoló, csipet élességet tartalmazó parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

googles

2019. szeptember 20.

Sokadik update 2019 szept.:
A My Name szinte signature scentem es szeretnem jelezni, hogy hatosugara es tartossaga is kivalo. Magamon is erzem mar 5 oraja, masok is szoktak erezni, nagyon kellemes illat.

Update: rekord lassan, mert most, 2018 novemberében is vettem egy szettet. Szuper, krémes és mégsem pézsmahegy illat, ami abszolút nem zavaró szerintem, nem túl éles, de nem is édes.

Sőt, tartós is és bókokat is kaptam rá, pedig nem is gondoltam, hogy más érzi rajtam ezt a kellemes parfümöt.

Update:
Sokadik üveggel fogyott el pár hónapja és itt az ősz, az ilyen kis kellemes komfortillatok ideje és most megint hiányzik! Ezt az illatot érdemes kipróbálni, ha még nem ismeri valaki. Meglepően finom.

A harmadik vagy negyedik üveget használom ebből a csodából. Megvolt a testápoló is. Tusfürdőt fontolgatok. Fürdenék benne, imádom.
Rajtam krémes, vaníliás, orgonás, púderes. Isteni.

Update: negyedik vagy otodik uveggel :) Nalam az nagy szo, ha a kezdeti fellangolas utan sokaig ugyanugy erzek egy parfum irant :D Ebben is maximalisan jol teljesitett a My Name, 2013 ota nem unom meg folyamatos hasznalat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Sokadik update 2019 szept.:

Update:

Rajtam krémes, vaníliás, orgonás, púderes. Isteni.

Luiselotte

2019. szeptember 6.

Nyugalom, kellem, báj és puhaság.
Letisztult elegancia, semmi hivalkodás és kilengés. Minden kerek, minden egész ,az elejétől az utolsó kis fáradt páráig ,ami fürdéskor tűnik csak el.
Upd: Egy 30 ml- es táskabarát üvegcsével várom az őszt, még mindig szeretem , úgy érzem, hogy a jelenlegi életszakaszomban tökéletesen kiegészít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Nyugalom, kellem, báj és puhaság.

Frufru3

2019. szeptember 3.

Kellemes,friss illat,kicsit régimódi hatása van☺️.
Nem tudom pontosan,mi az amit legjobban kiérezni belőle,először friss és nagyon hasonlít nekem a WU2 samponra😂,a végén pedig talán az ibolya ami domináns és édeskés lesz.
Egy csomó illatot magamra fújláltam a parfümériában,de vhogy ez a legkellemesebb,mégis nem tudom eldönteni,H hordanám-e a régies érzet miatt. Az ovónénikre emlékeztet,talán nekik volt ilyesmi illata😊.
40-en felül biztos sokaknak tetszhet,akik nem szeretik a cukorka illatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Kellemes,friss illat,kicsit régimódi hatása van☺️.
40-en felül biztos sokaknak tetszhet,akik nem szeretik a cukorka illatokat.

Milva07

2019. augusztus 30.

Sajnos rajtam ez az illat egy unalmas, szappanos tucatillat. Bőrkémia ide, vagy oda, sajnos még átlagos katalógusillat szintet sem üt meg, rajtam tartóssága csapnivalóan rövid. Egy óra alatt elhussant, semmi sem maradt a bőrömön belőle. Két pont, mert szép az üvege...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

elvanui

2019. augusztus 9.

Hihetetlenül olcsón jutottam hozzá pár hónapja egy üveghez, nem nagyon ismertem előtte, csak gyorsan megnézve láttam, hogy krémes-púderes dolgokat mondtatok róla, aztán lecsaptam rá (mea maxima culpa, megint volt pár harácsolós hónapom, nem is vagyok rá büszke, mindegy). És tényleg. Nem úgy púderes, mint a Love Chloé, vagy a Teint de Neige, hanem olyan babatestápolósan krémes púder. Édesebb, tejesebb, nem olyan porló sminkes púderes:). Nagyon kellemes komfortillat, alig várom, hogy hidegben is tesztelhessem. Nem vesznék meg érte, de totál stabil négyes, és el fog fogyni egy cseppig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. június 11.

Lehet, hogy nem a parfümök királynője,de nagyon a szívemhez nőtt, ez a gyönyörű,púderes csoda.Nagyon sokszor nyúlok utána,és egyáltalán nem unalmas,
bár egy egyszerű illat,nincs benne semmi csavar,meglepetés.Számomra olyan érzés , mint amikor az ember hazaér,és rájön, hogy mennyire hiányzott az otthon melege, békéje,és a család.Az én szívemnek azok az illatok kedvesek, amelyek érzéseket ébresztenek bennem,vagy emlékeket idéznek.Az ember már nem a divatos,menő illatok után fut,hanem amiket valóban kedvel.Előbb-utóbb mindenkinél eljön az az érzés, amikor már nem akar görcsösen megfelelni másoknak,hanem csak és kizárólag, a saját maga által felállított, előírt normáknak.Életünk során sokszor cserélődnek a fontossági sorrendek,pénz,család,karrier között,de az ember rájön a helyes sorrendre,megtalálja a békéjét.
Ez a parfüm nem mélabúsan púderes,hanem inkább a nyugalom,elégedettség, harmónia,életöröm érzetét kelti.
Nálam mindenképpen az egyik kedvenc,és azt hiszem az is marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 11.

Nálam mindenképpen az egyik kedvenc,és azt hiszem az is marad.

kvin

2019. március 2.

Szeretem a lila (púderes) virágos illatokat, de ez rajtam nagyon haloványka, hiába kenegettem többször a mintából, annyira beleivódik a bőrömbe, hogy nem sok mindent tudok róla mondani... rajtam gyenge, vaníliás lila virágocskák pislákolnak... nem lesz a kedvencem. Sőt, teljesen felejthető élmény, pár hét/hónap múlva nem is fogok rá emlékezni.
Az a fránya bőrkémia, rajtam ő nagyon halovány, kellemes, frissen fürdött illat, tény, hogy sokáig jelen van, de nem egy ütős valami.. átlagosra értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol