Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2018. október 31.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás: 2013

Fejjegyek: fehér ibolya, heliotróp,

Szívjegyek: pézsma, orgona,

Alapjegyek: ámbra, vanília.

Ár: 7500 Ft csomagküldéssel , Eladó: Cactuslover
Állapot: Kb 5 fújás hiányzik, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes Miskolc, foxpost/mpl automata
Ár: Csereérték ~ 6000Ft , Eladó: Szil07
Állapot: 30ml -2 fújás, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: Banki átutalással, vagy személyes átvétellel

Luiselotte

2021. október 27.

Nyugalom, kellem, báj és puhaság.
Letisztult elegancia, semmi hivalkodás és kilengés. Minden kerek, minden egész ,az elejétől az utolsó kis fáradt páráig.
Upd: Egy 30 ml- es táskabarát üvegcsével várom az őszt, még mindig szeretem , úgy érzem, hogy a jelenlegi életszakaszomban tökéletesen kiegészít.
Upd2: a tartósság miatt le kell vennem 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

Nyugalom, kellem, báj és puhaság.
Upd2: a tartósság miatt le kell vennem 2 csillagot.

fioretta

2021. május 31.

Kortalan, amolyan jolly joker illat, amely minden szituációhoz illik. Nagyon diszkrét, ugyanakkor mégis észrevehető; elegáns és tiszta, de mégis van benne valami vonzó, csábító jelleg. Nem tolakodó, nem lengi túlságosan körbe az embert. Tartóssága sajnos nagyon gyenge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

szandussss

2021. május 22.

Megvettem, bár sosem volt az a nagy szerelem, viszont azt kell mondjam, hogy egy ideje már nem nyúltam érte a polcon, unalmassá vált :( Ráadásul rajtam a tartóssága sem túl jó, valószínűleg eladósorba fog kerülni. Sajnálom, mert szerettem volna szeretni, de ő nem az én illatom. A 4 csillagot megkapja, mert egyébként kellemes, csak mi nem illünk össze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

jenny

2021. március 5.

Az illat, amit kerestem. Mióta gyerekekkel vagyok itthon szerettem volna egy finom, púderes komfort illatot, amiben kènyelmesen vagyok, jól esik ha megcsap az illata, de nem egy csíkhúzós, tömèny illat. Èdes, púderes, rajtam nem poros, finom tisztaságillat. 😊 Hozzáteszem, vakvásárlás volt. 😀 Teljesen megèrte, imádom. Van már nèhany puderes illatom, sok tetszik is, de ez az a finoman elegáns illat amit igazán kerestem. Mindemellett szerintem bárhol bármikor viselhető. Kíváncsi vagyok hősègben hogy működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

racheldawes

2021. február 15.

"Vakon" jutottam hozzá, mert a tavasz elé nézve szerettem volna egy könnyedebb illatvilágú parfümöt vásárolni, így a sok pozitív véleményt olvasva megrendeltem 30 ml-es kiszerelésben. Először meglepett az erőteljes púderesség, valahogy nem éreztem magamhoz illőnek, fiatalosnak. Viszont gyorsan megbarátkoztam vele, miután kibontakozott az a bizonyos "tisztaságillat", amit utoljára talán a H&M T-shirt-jénél tapasztaltam, és meglehetősen kedveltem. Összességében a tartósság hiányát leszámítva nem tudok róla rosszat írni, mert lágy és nőies illat, nem lehet vele nagyot "hibázni", nem bánom, hogy egyszer kipróbáltam. Azonban az én ízlésemnek kissé jellegtelen, hozzám jobban passzolnak a karakteresebb illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

cicafun

2020. december 16.

Maga a megtestesült nőiesség, finom, lágy, tiszta, elragadó púderes virágillat. Személy szerint ibolyaillat függő vagyok, az orgonával és a vaníliával kiegészítve valami kis csodát hoz létre. Az illat tartósságát közepesnek mondanám. Vannak ennél összetettebb parfümök is, de szerintem ennek az illatnak a bája, eleganciája a jó értelembe vett egyszerűségében rejlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

agiP

2020. szeptember 24.

Imádom a púderes, édes, lágy illatokat, és ez pont ilyen. Vagy 1 évig nézegettem a drogériákban, de most, hogy megkaptam, mégsem viselem minden nap (változik az ember ízlése, persze). Azért szeretem, csak tény, hogy nekem iiicipicit jellegtelen (a szó kevésbé negatív értelmében).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Tamaska

2020. július 12.

A versace yellow diamond mellett ő a téli slágerem, a váltótársa. Kellemes púderilattal és nem hivalkodó mégis " jelzem, hogy itt vagyok" kiváló a tárgyalásaim lebonylításához. Egyszerűen nem bírok ellenállni neki, mindig újraveszem pedig néhányszor már megcsaltam de eddig semmi sem múlta felül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 12.

Aquariusgirl

2020. május 30.

2020.05.30.
Na akkor most kérek elnézést tőle, h eddig ilyen mostohán nyilatkoztam róla (3 csillag) Időnként csak-csak próbálgattam, mert mégis érdekelt és most vettem is. Nagyon szép kis ibolyácska, kis púderrel. 5 csillag.

2014. július 8.
Valahogy eddig mindig elmentem a Trussardi üvegek mellett......tegnapig. Akkor viszont megszagiztam őt, Donna testvérkéjét.és az A way for Her-t is. Nekem ő bejön, DE azt hiszem sosem leszünk egyek, hacsak nem vmi kihagyhatatlan ajánlat útján. Merthogy: Nagyon kellemes, ibolyás (hosszú idő telt el, mire rájöttem, h ibolyafüggő az ormányom:-)), púderes (de nem nyanyás) és nagyon találó szerintem is rá, a kiegyensúlyozott jelző. És azt hiszem nekem pont ez a bajom vele. Túl kiszámítható, túl kiegyensúlyozott, talán már-már unalmas??? Nem, az nem, csak túl kiegyensúlyozott. Hiányzik belőle az a "valami". És mire hazaértem már szinte alig éreztem a csuklómon az illatát :-( Három csillag, a "valami" hiánya és a csekély tartósság miatt-,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 30.

2020.05.30.

2014. július 8.

dalma92

2020. február 7.

Két éve 10ml-s fújósom volt, nem értettem, miért szeretik, rettentő unalmasnak tartottam. Mostanság értem a 10 ml végére (huh,igen...), és annyira megszerettem, hogy most 2×100ml formában birtoklom. Ezzel pedig történelmet írtam, mert egyrészt ilyen még nem volt, másrészt már most tudom, hogy el is fog fogyni.
Ez az én kis léleksimogatóm. Semmi különleges, semmi éles, amire felfigyelnek. Kiegyensúlyozott, puha hintőporos nyugalom. Tudjátok, van az a kategória, amit este alváshoz, fürdés után fújsz. Ez is egy ilyen szépség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.