Best of Beauty 2019

Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszterkomi, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Kukoricacsíraolaj tartalmánál fogva pótolja a haj természetes E vitamin szükségletét. A krémben lévő rozmaringolajat kifejezetten hajhullás és korpásodás ellen javasolja a természetgyógyász irodalom. Növényi lecitin tartalma a haj és a fejbőr fehérje pótlására szolgál. A sárgarépakivonattal az "A" vitaminokat visszük be.  A félzsíros, vízzel lemosható krém kizárólag növényi viaszokat és olajokat tartalmaz.

Moony

2018. február 22.

Évek óta kedvencem :) Általában csak homloknál használom hajvonalra, rengeteg pici hajszálat köszönhetek neki. Havonta egyszer szoktam felkenni éjszakára az egész fejbőrre (melynek szárazságán szintén sokat segített), reggel pedig lemosom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Goldapple

2015. április 12.

Hajhullásra vettem meg ezt a krémet. Nagy hiba volt. Még jobban hullott. Mondom ezt úgy, hogy elhasználtam egy egész dobozzal. Pénzkidobás volt.
A leírás szerint csináltam mindent. Másnap reggel leöblítettem a hajam, de még így is gusztustalanul zsíros volt tőle a hajam, milyen lett volna, ha nem mosom meg? (amit írnak is, hogy nem fontos). Na mindegy, csak az vegye meg, akinek nem kell otthonról soha kimozdulni. Alig vártam, hogy elfogyjon, iszonyat rossz volt nekem, nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate