UBUB

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2015. november 3.

Égetett szemhéjfesték

Fémes & csillámló színek. A színek kitűnően pigmentàltak.

Dudu195

2017. január 9.

Nagyon szép színei vannak és tartós is. Én is sokat vártam rá aliról de szerintem rövid időn belül a többi palettát is megrendelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Cherryeszti

2016. január 19.

Nagyon sokat vártam rá E-bayen mire megérkezett, de szerencsére nem kellett csalódnom! A 2-es árnyalatú paletta lett az enyém, Nature a neve. egy fehér egy sötétszürke és 3 bronzos árnyalat van benne. A 3 bronz nem nagyon különbözik egymástól, nagyon egyformák. A festék minősége meglepően jó és erősen pigmentált. Nem porol nagyon és szemhéjalapozóval nekem kibírt egy közepesen megerőltető napot, 12 órát egészen pontosan. Másnap, amikor már többet rohangáltam, izzadtam akkor azért csíkos lett, de akkor is csak estére. Azért rendeltem, mert amikor utazok nem akarom magammal cipelni az UD Nakedem és gondoltam ez jól helyettesíti majd. Így lett!
Összességében ilyen áron (1.030 Ft) kiváló termék, szép színekkel és nagyon praktikus is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate