Ulric de Varens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraella, Módosítva: 2021. június 29.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

eheiszki

2021. szeptember 13.

Ahhoz képest hogy azt hittem tavaly télen ez egy semmi lesz, szuper karamellás púderes illat, 1 üveggel el is fogyott pedig akkor éppen Dior Poison Girl korszakomat éltem. Relatíve tartós, közepes szillázzsal. Van benne egy picit füstölős jelleg de nem Bahia szintű.. egyáltalán nem. A 2.üvegemet már csak megkezdtem. Öröm volt kipróbálni a kicsikét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

deakrek

2021. február 11.

Pontosan olyan az illata, mintha bemennék egy Bahiába. A szantálfa füstölö illata, egy az egyben. Nagyon olcso, ezert kap 2 csillagot, meg tartos is, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

CintiaTekla

2017. március 23.

A kedvenc parfümöm, 23 évesen is. Vadul keresem mindenhol, de sajnos esélyes, hogy kivonták :(

Soha nem voltam nagy illatrajongó, de ezt tényleg vadul imádtam, több üveggel is elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

szaszu05

2014. június 17.

Szerintem a legjobb vattacukor illatú parfüm. Imádom az illatát, jó az ára és még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

bipanka

2013. július 1.

Szintén első parfüm. Jó pár üveg elfogyott.Még most is magamra fújnám :D
szerintem finom édes illatú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Szintén első parfüm. Jó pár üveg elfogyott.Még most is magamra fújnám :D
szerintem finom édes illatú

tuzgyujto

2013. március 12.

Elöntött a nosztalgia, ez volt életem első parfümje, kilenc éves voltam, mikor anyu megvette nekem. Nagyon fincsi cukorkás illata volt, de nem az az undorító vattacukros gejl izé, mint a Pink Sugarnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 12.

Cilandi

2013. február 15.

20 éves koromban volt ilyenem és nagyon nagyon szerettem.
Kedves, aranyos, bűbájos kis illat, lehet, hogy meglepem magam vele még egy üveggel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

20 éves koromban volt ilyenem és nagyon nagyon szerettem.

barbigirl21

2013. január 14.

Életem 2. parfümje :) Egymás után 3 üveggel fogyasztottam el belőle, mire kicsit meguntam, de még mindig játszadozom a gondolattal, hogy újravegyem, mert a legolcsóbb és mégis a legtartósabb parfüm, amit eddig használtam. Édes, igazi szerelmes - rózsaszín illat, egyszerre ártatlanul bájos és imádnivalóan szexi. Most megint úgy érzem, hiányzik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

murmur

2012. november 6.

brrrr.... szörnyű és tolakodó. egy pici műanyaggal, kár volt érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

brrrr.... szörnyű és tolakodó. egy pici műanyaggal, kár volt érte.

claudia

2012. október 27.

Nekem ez az "apa-parfüm", apától kaptam :) Talán azért is szeretem. Átlagos, erős parfüm. Cukorillata van de az nagyon durván. Sokáig érződik az illat.
Jellemtelennek is mondhatnám. Ha jókislányt akarok játszani akkor ezzel fújom be magam, illik a cuki ruhákhoz és a butuska jellemhez. Nekem ez inkább tavaszhoz illő illat, télen valahogy nem fújnám magamra (még akkor sem, ha épp jókislány lennék) :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.