Ulric de Varens

Ár:   2790-3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. július 8.

Ár:   2790-3890 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml

Ulrich De Varens Rue Pergolèse EDP - ritkaság
Ár: 10.000 Ft , Eladó: Hecate
Állapot: ÚJ, BONTATLAN FÓLIÁS DOBOZBAN ELADÓ, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 13.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Hecate

2020. február 14.

Egyszer egy boltban megéreztem egy hölgy fantasztikus illatát. Megkérdeztem mit használ és ő ajánlotta. A 20-as éveimben imádtam az üde, nőies varázsát. Az üvege elegáns és jól működött. A doboza nem tetszett, de azt sose bántam, hisz számomra a termék volt a lényeg. Sajnos régóta nem kapni, pedig most is újra megvenném. :(

Szerintem megunhatatlan illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Szerintem megunhatatlan illat.

googles

2019. március 26.

Mindenkitől elnézést, de evvel engem ki lehet kergetni a világból. Brutál 80-as évek, számomra a tipikusan idejétmúlt illat és nem Dior színvonal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

Niki0215

2018. szeptember 15.

Tinikorom egyik kedvenc illata..nemrég beszereztem belőle fufut itt a K.M -en nosztalgiaképpen.....Még mindig ugyanazokat az érzéseket kelti bennem, friss, citrusos illat...Szerintem igen hasonlít a régi Priscilla Prasley: Indian Summer illatához..kár hogy már azt sem gyártják.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Pocok96

2018. március 1.

Még kicsi voltam, mikor Anyum ezt használta. Imádtam a hajgumiait szaglászni, mert "Anyu illatú" volt mind. Nekem a mai napig Ő jut eszembe erről az illatról. Pár éve vettem is magamnak egy 100ml-s üveggel. Mikor magamra fújtam Anyum egyből megkérdezte, hogy még gyártják ezt? Ritkán használom, de én szeretem...a nosztalgia miatt is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Marcipan11

2016. szeptember 23.

Imadtam régen es szeretem most. Nyári szaladgálos illat volt ket eve es ő kisert el a nyaralasra is. Szep emlekeket idez😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

LPE

2016. szeptember 23.

Jaj, én ezt hogy imádom... 😘😘😘 Tinikorom illata. Ezt locsoltam magamra, mikor megismertem az egyik nagy "Ő"-t. Múltkor a Rossmanban kiárusítás volt, vettem ebből négy üveggel. Alaposan befújtam vele magam. És találkoztam Vele az utcán. Pár szót váltottunk, és ő is emlékezett az illatra. 😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

HRenata

2016. június 11.

Kedvenc unokanővérem használta hajdanán, boldogult lánykorunkban. Rajta nagyon tetszett, illett hozzá, rajtam nem működött olyan jól. Kedves, kellemes illat, nekem a régi csajos délutánok, nagy beszélgetések, cukrászdai pletykálkodások illata, amikor még minden sokkal egyszerűbb volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Imladris

2016. január 7.

Húszévesen imádtam, vidám, könnyed, nyárias, tiszta illat. Egyértelműen fiatalos illat, én már kinőttem. Ár érték arányban szuper, a könnyedsége ellenére tartós is.
Van egy eladó bontott példányom, sajnálom hogy csak áll a polcon. 2015 nyarán vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

3tara2

2015. december 30.

Ismerősömön éreztem ezt a fantasztikus,könnyed,játékos,virágos,friss illatot!
Mindig csodáltam,hogy mennyire jól áll neki,hogy körbelengi ez a finomság!
Örültem,hogy végre meglett!
Külön említést érdemel a bájos,fiatalos üvege!
Rajtam nem működik! Valahogy a bőröm és ő két teljesen különálló világot alkot,idegenek egymásnak.
Eladom sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

Ismerősömön éreztem ezt a fantasztikus,könnyed,játékos,virágos,friss illatot!
Mindig csodáltam,hogy mennyire jól áll neki,hogy körbelengi ez a finomság!
Örültem,hogy végre meglett!
Külön említést érdemel a bájos,fiatalos üvege!
Eladom sajnos.

Babimami

2015. december 11.

Emlékek, gondtalan fiatalság, ...huszonévesen használtam a deoját. Mikor megláttam a Müllerben, nem tudtam otthagyni. Üdítő, tavasz-nyári illat, de sajnos nagyon hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.