Uma Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. március 6.

Az év 365 napján napbarnított bőrszínt adó bronzer mikro-fénypigmentekkel. Tartós, erősen pigmentált, építhető. Egész testre vagy arcra használható. Nagyon kellemes, selymes a textúrája, könnyen eloszlik a bőrön, jó a tapadása. Ha nem használunk mást nyáron és télen, csak egy kis bronzert és szempillaspirált, akkor már ezzel "feldobhatjuk a no-makeup sminkünket".

PinkAlien

2018. március 19.

Nekem bevált, nem olyan erős a színe, nekem pont elég volt az arcomra. Nem szeretem az éles bronzcsíkot az arcon, de ez épp elegendő volt számomra.
Aki erős vonalakat szeretne kontúrozni annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Aki erős vonalakat szeretne kontúrozni annak nem ajánlom.

nvfanni

2015. március 28.

Épp am hajítottam ki a kukába, miután többször is esélyt adtam neki. Kicsit sem pigmentált, szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol