Uma Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Underbelly, Módosítva: 2014. november 27.

Gazdagon pigmentált, krémes jumbo ceruzák, stick (csavaros) kiszerelésben.
A szemkörüli finom területeket nem szárítja ki, könnyen siklik a bőrön, nem húzza azt.
Használható önmagában, de porral is fixálható, illetve alapnak is kitűnő, de nem vízálló. Gyors satírozáshoz nagyon jól alkalmazható.

5 árnyalatban kapható (minden szín selyemfényű)

Pocok1972

2014. december 1.

nekem is a vanilla shine árnyalat van meg, nálam nem tűnik el, és én nagyon elégedett vagyok vele. mondjuk nekem a szemhéjporok tűnnek el a szemhéjamról, úgyhogy most újítottam, erre az alapra applikáltam fel a színt, és csodák csodája így fennmarad, ráadásul tök jó színeket lehet kihozni belőle. szóval szemhéjalap lett belőle, de mivel színe is van, ha rohanok, elvan ott magában. mondjuk cerkának nem jött be, túl durung, de eleve szemhéjra szántam, úgyhogy nekem oda bevált, ára okés, nálam ötös, amire vettem arra bevált, kis multifunkciós termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 1.

Underbelly

2014. november 28.

A 'Vanilla Shine' elnevezésű árnyalatot rendeltem meg, de kár volt.
Maga a kiszerelés, az állag és a szín rendben is lenne, attól függetlenül, hogy én képek alapján azt hittem, hogy ez egy nude szín, szatén fénnyel, ehhez képest inkább arany színű, aminek annyira nem örültem, de gondoltam meg tudok barátkozni vele.
Szépen fel lehet kenni, krémes állagú, jól kenődik meg minden. Csak az a baj, hogy fél órán belül eltűnik az egész, alappal, és alap nélkül is. Nem is az, hogy összegyűlne valahol a ráncokban, hanem olyan mintha elpárologna. Én még ilyet nem láttam... Próbáltam átlátszó púderrel fixálni, de ugyanez volt végeredmény.
Kuka, senkinek nem ajánlom, hogy kipróbálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

A 'Vanilla Shine' elnevezésű árnyalatot rendeltem meg, de kár volt.
Kuka, senkinek nem ajánlom, hogy kipróbálja.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate