Uma Cosmetics

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2015. május 27.

Kategória:   Sminkek szájra

Teljesen matt finish-ű, nagyon intenzív színű, jó takarású, nagy fedőképességű krémes rúzsok. Lassú a kopása, nem fénylik, nem vízálló. Minimális vanília illata és íze van.

carriebradshaw

2016. január 26.

Nyaffnyaff, csalódott vagyok! Tegnap hozta a postás, de nagyon béna :( lehet, hogy romlott...ugyanis nekem kissé csomós, nehezen szétkenhető, sőt inkább teljesen eldolgozhatatlannak mondanám. Illata nagyon enyhe, íze semmi,az állaga kb arra emlékeztet, mikor kicsiként megkaptam anyukám kidobandó, már lejárt rúzsait játszani...úgy vártam pedig, persze ennyi pénzért nem a csodát, nem is szoktam látatlanban rúzst/szájfényt venni, csak most az 1x...nyilván ilyen összegnél nem kínlódok visszaküldéssel, tanulság lett belőle és egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

tündérmanó

2015. július 29.

Nekem a 04-es szín van meg, szép, elég tartós, a szájfényekhez képest viszonylag jól bírja. Rúzs fölé is szép, de anélkül is megállja a helyét. Nagyon jó az illata is, összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 29.

macskaszem08

2015. július 1.

Az illata nagyon jó, az íze kicsit vanília. Egy világos árnyalatot vettem, szépen fed egy rétegben is, de így kevésbé tartós, inkább 2-szer szoktam rákenni. Jó az applikátora, szépen el lehet oszlatni a rúzst, ami nem egy folyékony állag, inkább krémesnek mondanám. Összességében meg vagyok vele elégedve, jó az ára is. Sötétebb színnel is próbálkozni fogok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Emolliensek: Isohexadecane, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, CI 77499, CI 77492, CI 77491, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.